Sari la conținut

A fost cineva la AIDA TRANSS ?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

A fost cineva la ea ? Ceva pareri ? 

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/aida-transs-garantat-placere-100/7b0f67727b6f6a51.html 

 

Transexuala Reala 100% !!! Aida ACTIVA & PASIVA & STAPANA DOMINATOARE! MASAJ - SEX ORAL - SEX ANAL - DOMINARE & SUPUSA SI DELICATA! Vrei sa cunosti o persoana care stie sa te satisfaca!? Nu ezita sa ma vizitezi! Locatie Super Centrala si Discret100% ! RIN GRAND REZIDENCE VITAN-!! Poze reale Garantat! ! 0733 742 912

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

A fost cineva la ea ? Ceva pareri ? 

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/aida-transs-garantat-placere-100/7b0f67727b6f6a51.html 

 

Transexuala Reala 100% !!! Aida ACTIVA & PASIVA & STAPANA DOMINATOARE! MASAJ - SEX ORAL - SEX ANAL - DOMINARE & SUPUSA SI DELICATA! Vrei sa cunosti o persoana care stie sa te satisfaca!? Nu ezita sa ma vizitezi! Locatie Super Centrala si Discret100% ! RIN GRAND REZIDENCE VITAN-!! Poze reale Garantat! ! 0733 742 912

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/aida-transs-garantat-placere-100/7b0f67727b6f6a51.html 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A fost cineva????

Salutare,

 

Am fost eu si pot da amanunte insa sunt dezamagitoare.

 

In primul rand am sunat sa intreb ce si cum si brusc tarif 400 RON ... wtf ... imi venea sa ii spun.

 

E clar ca esti travestit si cu aceeasi bani am fost pe vremuri la Dana sau la Adina care pe bune chiar sunt de lux.

 

In fine, am agreeat 200 RON pt 30 min si dus am fost. Locatia la targul Vitan, decenta. Am intrat si direct ... tratat in sictir total ''hai mai repde''.

 

Mi-a cerut banii si am dat, dupa totul in graba si facut in scarba. Sincer nu dau amanunte pentru ca nu prea am ce, am terminat cat am putut de repede si am plecat cu parere de rau. Totul a durat max 10 min si imi pare rau ca nu doar 5. 

 

Am incercat si am vazut, clar nu mai calc. Cu parere mai bine ocoliti ca are talente de vedeta cand este doar un trans, data viitoare nu dau nici 100 RON daca mai vad.

 

Cu bine

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

 

Am fost eu si pot da amanunte insa sunt dezamagitoare.

 

In primul rand am sunat sa intreb ce si cum si brusc tarif 400 RON ... wtf ... imi venea sa ii spun.

 

E clar ca esti travestit si cu aceeasi bani am fost pe vremuri la Dana sau la Adina care pe bune chiar sunt de lux.

 

In fine, am agreeat 200 RON pt 30 min si dus am fost. Locatia la targul Vitan, decenta. Am intrat si direct ... tratat in sictir total ''hai mai repde''.

 

Mi-a cerut banii si am dat, dupa totul in graba si facut in scarba. Sincer nu dau amanunte pentru ca nu prea am ce, am terminat cat am putut de repede si am plecat cu parere de rau. Totul a durat max 10 min si imi pare rau ca nu doar 5. 

 

Am incercat si am vazut, clar nu mai calc. Cu parere mai bine ocoliti ca are talente de vedeta cand este doar un trans, data viitoare nu dau nici 100 RON daca mai vad.

 

Cu bine

 

Mai bine de  100  de  lei  ne  luam caramele...

Link spre comentariu
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti

Dragii mei PROSTI nu sunt cei care CER. PROSTI sunt cei care oferă. Si aici ma refer la voi cei care mergeți la travestite de genu. Ați scăpat de Hoatele care va băgau mana in buzunare ca sa nimeriți la cele de acum........Aloooo fetele care va simțiți transexuale. Fetele INTAI APA SI SĂPUN si la final dati PARFUM

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dragii mei PROSTI nu sunt cei care CER. PROSTI sunt cei care oferă. Si aici ma refer la voi cei care mergeți la travestite de genu. Ați scăpat de Hoatele care va băgau mana in buzunare ca sa nimeriți la cele de acum........Aloooo fetele care va simțiți transexuale. Fetele INTAI APA SI SĂPUN si la final dati PARFUM

 

scuza-ma ca  te  intreb,sunt doar curios, ce studii ai?sau ai probleme cu tastatura de  la   telefon?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragii mei PROSTI nu sunt cei care CER. PROSTI sunt cei care oferă. Si aici ma refer la voi cei care mergeți la travestite de genu. Ați scăpat de Hoatele care va băgau mana in buzunare ca sa nimeriți la cele de acum........Aloooo fetele care va simțiți transexuale. Fetele INTAI APA SI SĂPUN si la final dati PARFUM

Gunoiule, am observat ca tu jignesti pe toata lumea. Vorbeste in mortii tai frumos si nu fa pe nimeni prost din senin. Se mai intampla sa mai ia lumea si teapa, ce mortii tai e asa greu de inteles. Ce, lumea nu si-a luat teapa cand a venit la tine ? Esti la fel de inteligent ca o bacterie de fosa.

Link spre comentariu
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti

Nu muie proasta ce esti. Nu și-o luat nimeni teapa când a venit la mine atata timp cat lucrez doar cu pozele mele. Nu mi-am furat clientu niciodata asa cum fac altele dp site-uri si pt cultura ta care valorează cat o ceapa degerata tot timpul mi-am respectat clientul si i-am oferit discretie si seriozitate. Asa ca daca nu ma înghiți SUGEMIO

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu muie proasta ce esti. Nu și-o luat nimeni teapa când a venit la mine atata timp cat lucrez doar cu pozele mele. Nu mi-am furat clientu niciodata asa cum fac altele dp site-uri si pt cultura ta care valorează cat o ceapa degerata tot timpul mi-am respectat clientul si i-am oferit discretie si seriozitate. Asa ca daca nu ma înghiți SUGEMIO

Invata in mortii tai sa vorbesti corect prima oara si pe urma te iei cu mine. Asasinezi limba romana cu fiecare cuvant pe care il tastezi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Am fost si eu mai demult la ea, acum mai bine de un an.

Sta la Rin Grand Hotel undeva in partea din spate a complexului.

Mie unul nu mi-a placut experienta.

A fost destul de grabita si cand am urcat la ea i-a sunat interfonul si a urcat un "amic" de-al ei care a stat in camera alaturata.

Apartamentul totusi era f curat si eu nu am intampinat probleme cu mirosuri neplacute.

Eu unul nu as recomanda ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

io nu inteleg o chestie,CUM SA TE DUCI CA BARBAT (si sa si platesti) la unu care are PULA???

 

Nu trebuie sa intelegi, fiecare cu fetish-ul si preferintele lui , ce daca are pula , poate pula vrea omul .... io dai tu cumva pe gratis sau care ii treaba ? Daca nu intelegi evita sectiunea asta din forum.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

io nu inteleg o chestie,CUM SA TE DUCI CA BARBAT (si sa si platesti) la unu care are PULA???

Eu nu inteleg ce cauti pe aceasta sectiune, bagator de seama ???? sau doar te dai homofob ca ii la moda?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...