Sari la conținut

Masaj erotic


Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Deci, cu riscul de a mi sari in cap multa lume, eu n-am priceput niciodata faza asta cu 1 ora cu 2 finalzari sau juma de ora cu 1 finalizare...asta e ca si cum ai merge la un automat de cafea care in loc de cafea da pizda, bagi 1 leu si te golesti odata...e aiurea rau asta, de aceea prefer sa nu merg la cele care au astfel de oferte... Ce se intampla daca ma termin rapid, de 2 ori in 20 de min? Ma uit la tine pana se face 1 ora?!? Cand mergi la futut si mai si platesti, sa fi conditionat de cate ori sa te termini cred ca trebuie scazute tarifele. Cu alte cuvine, dau 200 de lei ca asa vrea fata, atunci in ora aia vreau si eu sa fut fara conditionari de finalizare.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Deci, cu riscul de a mi sari in cap multa lume, eu n-am priceput niciodata faza asta cu 1 ora cu 2 finalzari sau juma de ora cu 1 finalizare...asta e ca si cum ai merge la un automat de cafea care in loc de cafea da pizda, bagi 1 leu si te golesti odata...e aiurea rau asta, de aceea prefer sa nu merg la cele care au astfel de oferte... Ce se intampla daca ma termin rapid, de 2 ori in 20 de min? Ma uit la tine pana se face 1 ora?!? Cand mergi la futut si mai si platesti, sa fi conditionat de cate ori sa te termini cred ca trebuie scazute tarifele. Cu alte cuvine, dau 200 de lei ca asa vrea fata, atunci in ora aia vreau si eu sa fut fara conditionari de finalizare.

Doar de curiozitate: 

cate finalizari poti intr-o ora?

vrei si gfe in acea ora?

unde e placerea?

 

http://i.imgur.com/9KJxDZT.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Gabitzu, care e logica raspunsului tau?!? Nu cred ca ai inteles ideea ori n ai inteles ce am scris...

io merg la fete de placere. sa simt placere si pentru diversificarea domnitelor.

un om chitit sa futa de toti banii mi se pare un om care nu vrea placere. vrea doar sa futa de toti banii.

acu', sa fie cu iertare, insa daca stai 10 minute si finalizezi o data, placerea nu prea exista. e doar futai rapid sau fastfuck cum i se spune aici. de aceea exista timpul ala de 30 minute, sa si socializezi.

Link spre comentariu
Vizitator gfe-finder
Reputație: 0

E un subiect care ar fi bine de discutat pe un thread dedicat ,la discutii libere...sa  lasam deja ,daca apar recenziile,locul liber. Dr Love,deschide un thread sau alt membru,unde asta sa fie subiectul: serviciile si modalitatiile de tarifare 

Link spre comentariu

io merg la fete de placere. sa simt placere si pentru diversificarea domnitelor.

un om chitit sa futa de toti banii mi se pare un om care nu vrea placere. vrea doar sa futa de toti banii.

acu', sa fie cu iertare, insa daca stai 10 minute si finalizezi o data, placerea nu prea exista. e doar futai rapid sau fastfuck cum i se spune aici. de aceea exista timpul ala de 30 minute, sa si socializezi.

 

Acuma, ce n-am inteles eu, ori vrei sa stai cat mai mult, ori sa finalizezi de cat mai multe ori ?

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Da, de acord dar ideea era alta, defapt era o intrebare. Toate bune si frumoase dar daca omu se termina mai repede, din n motive, si plateste o ora, ce se intampla? Stau imbratisati ca doi porumbei si viseaza la nemurirea sufletului, fac ceva de mancare impreuna? Si mie imi place sa ma duc sa simt placere dar ofera e saraca, sau, cel putin sa nu mi impuna asa ceva. Restul e can can...

Link spre comentariu

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

E un subiect care ar fi bine de discutat pe un thread dedicat ,la discutii libere...sa lasam deja ,daca apar recenziile,locul liber. Dr Love,deschide un thread sau alt membru,unde asta sa fie subiectul: serviciile si modalitatiile de tarifare

Da, ai dreptate dar de data asta nu o sa dezvolt subiectul, poate dupa ce voi vizita-o pe domnisoara :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...