Sari la conținut

A fost careva la domnisoara ?


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am reusit astazi sa ma intalnesc cu elena si am sa fac o scurta recenzie ca si asa nu prea se spune nimic despre ea!

Am sunat, am stabilit intalnirea cu aprox o ora inainte( peco euroil pe milea), a reusit sa intarzie cam -0 minute dar s-a incadrat in sfertul academic! in rest fata foarte sociabila, parca ar povestii cu tine toata ziua...

Locatie... In masina, am gasit si noi un lic in afara orasului, linistit, pomi, verdeata, aproape ca intr-o intalnire romantica..:)

Aspect, 8.5... Inalta, slaba, bruneta, ochii verzi(depinde dupa preferinte)

Locatie 4( e frumos cu natura, mai rau cu caldura)

ONP- 9, aprox 45-50 de min

CIM-9 ( trebuie notat si asta)!

Normal-nu

 

Halat 50+10 pt rezistenta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am reusit astazi sa ma intalnesc cu elena si am sa fac o scurta recenzie ca si asa nu prea se spune nimic despre ea!

Am sunat, am stabilit intalnirea cu aprox o ora inainte( peco euroil pe milea), a reusit sa intarzie cam -0 minute dar s-a incadrat in sfertul academic! in rest fata foarte sociabila, parca ar povestii cu tine toata ziua...

Locatie... In masina, am gasit si noi un lic in afara orasului, linistit, pomi, verdeata, aproape ca intr-o intalnire romantica.. :)

Aspect, 8.5... Inalta, slaba, bruneta, ochii verzi(depinde dupa preferinte)

Locatie 4( e frumos cu natura, mai rau cu caldura)

ONP- 9, aprox 45-50 de min

CIM-9 ( trebuie notat si asta)!

Normal-nu

 

Halat 50+10 pt rezistenta

ms waraxezor...si tu esti un baiat de nota 10....pwpici

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna Elena,

 

Am sunat azi pentru o programare, insa nu mi-ai mai raspuns ulterior. Se poate maine pe la un 14:30?

 

O seara faina!

:kissing2  :kissing2

alpine ma suni azi si stabilim .....tel este inchis numai in momentul in care sunt ocupata sau dupa ora 21 cand nu mai lucrez ....

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Elena totusi cu o locatie ar fi mai ok si pt tine si pt noi.. Nu sunt din sibiu... Unde ne.am putea intalni in masina .. Ai vreu loc mai ok si ferit? Ms. Te pup.

poate de sapt viitoare u stiu ce sa spun acum de locatie pentru ca nu am avut timp sa ma interesez sa merg sa vad ....iar referitor la intrebarea ta curvarab ma suni si-ti spun mai multe ....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...