Sari la conținut

Cristina 0733350328


Postări Recomandate

Vă salut Am sunat azi la numărul din topic. La a treia încercare a răspuns o voce de femeie, nu chiar plăcută. Am întrebat dacă e Cristina. A răspuns "nu" şi a închis telefonul. Mai e valabil numărul acesta sau are număr nou?

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Comisirom îți mulțumesc pentru recenzie. O să țin minte. Am fost o fată finută și te-am anunțat în cel mai rău caz era să nu te anunț sau mai bn îți împărtășeam problemele familiale așa poate deveneai mai emotiv și îmi imprumutai un umăr să am unde mă pot descărca. Decât să lucrez cu grabă sau supărată eu cred că am făcut bine și am anulat programarea după 10 minute. Nu mă pricep să fac mecanic." Bago, scoateo și ieși afară". Nu fac decât să-mi respect jobul și să fac pe toată lumea să se simtă bine.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Comisirom îți mulțumesc pentru recenzie. O să țin minte. Am fost o fată finută și te-am anunțat în cel mai rău caz era să nu te anunț sau mai bn îți împărtășeam problemele familiale așa poate deveneai mai emotiv și îmi imprumutai un umăr să am unde mă pot descărca. Decât să lucrez cu grabă sau supărată eu cred că am făcut bine și am anulat programarea după 10 minute. Nu mă pricep să fac mecanic." Bago, scoateo și ieși afară". Nu fac decât să-mi respect jobul și să fac pe toată lumea să se simtă bine.

 

Omu zice ca a facut programare cu 45 de min inainte, a ajuns la ora stabilita, a sunat...nu ai raspuns, la vreo 30 de min de la acest moment, i ai dat mesaj ca daca vrea sa vina in 10 min 

Tu zici - intr un mod sarcastic si pasivo -agresiv - ca ai fost finuta si l ai  anuntat , ca ai anulat programarea dupa 10 min si ca ai fost fair play ....

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:-
  • Oras:-

Draga Criss, vezi ca tontalaii astia doi, capone si apucinext de fapt nu te vor vizita ever.

Sunt doar niste aurolaci care profita de internetul foarte ieftin sau, nu e exclus, chiar fura curent.

 

Nu-ti irosi energia in discutii inutile, ei fut numai din tastatura si doar pe gratis. Forumu asta e viatza lor si cam atat.

Asa ca le raspunzi degeaba.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...