Sari la conținut

Caut...ceva mai mult de atat...


Postări Recomandate

Eu nu inteleg ceva... unele din voi au boala pe bani, sau cum sa faci cacalau de cash si sa nu mai ramana aproape nimic ?????

Mai ales cand numai voi stiti cum ii faceti, ca nu toti cu care va futeti sunt printi si arata ca David Gandy....

Ingropati banii in pamant ca Escobar sau macar faceti donatii la un orfelinat daca nu se tin banii de voi....

 

    1. Nu am fost atat de implicata in meseria asta incat sa fac banii la care faci tu referinta,

    2, cu toate astea am donat mereu, cat si ce am putut, sa stii, peste tot :-) .

    3. Sunt foarte selectiva, si lucrez f rar de aprox. un an de zile, nu mai da cu parerea unde nu esti informat. 

       Mersi tare mult :* 

 

            :)

Link spre comentariu

Referitor la ceea ce cauti...singura modalitate de contact este numarul din semnatura? Daca da, ar fi ideal daca ai preciza un interval orar cand poti fi contacta ta. O seara buna!

 

   Da, numarul de telefon din semnatura, de dupa-amiaza pana noaptea tarziu. :-)

   Numai bine   :*

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in viitor
  • Oras:Undeva in viitor

    1. Nu am fost atat de implicata in meseria asta incat sa fac banii la care faci tu referinta,

    2, cu toate astea am donat mereu, cat si ce am putut, sa stii, peste tot :-) .

    3. Sunt foarte selectiva, si lucrez f rar de aprox. un an de zile, nu mai da cu parerea unde nu esti informat. 

       Mersi tare mult :*

 

            :)

Bine, cum zici tu...

Eu zic ca trebuie sa pui bani deoparte cat inca te mai tine frumusetea si sa ii investesti in ceva cat de cat productiv, ca e trista prostitutia la 40-50 de ani..... cand unele au nepoti....

Cat despre sponsori.... aia cu bani se plictisesc repede, ca au de unde alege. :wink2

Cu placere 

  • Like 1
Link spre comentariu

N-am talent...

Buna! Am tot citit ce se scrie pe aici si doresc sa povestesc ceva!

Acum ceva vreme am intrat in vorba cu o fata care e retrasa din aceasta meserie. Cel puțin pentru moment. Cei mai mulți o înjură ...nu comentez,...nu i-am văzut poza, doar vorbim la telefon din când in când. Intr-o zi am lansat o invitație la un suc, o cafea! Problema e ca de fiecare data îmi explica ca timpul petrecut cu mine nu ar fi mocca. Am realizat ca este posibil ca dacă totul de rezuma la 30-60 minute...o finalizare sau doua toată viața are impresia ca totul se plătește.

Dacă inviți o fata la o cafea sau la un restaurant este evident ca nu plătește ea. Cred ca mai avea puțin si îmi cerea bani pe timpul ce urma sa il consume.

Așa ca este un prag al fetelor pe care ar trebui sa il uite. Un prieten se construiește nu cu bani!

Bafta

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Buna! Am tot citit ce se scrie pe aici si doresc sa povestesc ceva!

Acum ceva vreme am intrat in vorba cu o fata care e retrasa din aceasta meserie. Cel puțin pentru moment. Cei mai mulți o înjură ...nu comentez,...nu i-am văzut poza, doar vorbim la telefon din când in când. Intr-o zi am lansat o invitație la un suc, o cafea! Problema e ca de fiecare data îmi explica ca timpul petrecut cu mine nu ar fi mocca. Am realizat ca este posibil ca dacă totul de rezuma la 30-60 minute...o finalizare sau doua toată viața are impresia ca totul se plătește.

Dacă inviți o fata la o cafea sau la un restaurant este evident ca nu plătește ea. Cred ca mai avea puțin si îmi cerea bani pe timpul ce urma sa il consume.

Așa ca este un prag al fetelor pe care ar trebui sa il uite. Un prieten se construiește nu cu bani!

Bafta

deci realizezi acum de ce este blamata  ?  cu siguranta este retrasa si nu prea  (poate este "retrasa" din cauza ca s-a facut suficient de ras pe aici)

 

da cum o cheama daca nu sunt indiscret ?

  • Like 7
  • Minus 14
Link spre comentariu

deci realizezi acum de ce este blamata  ?  cu siguranta este retrasa si nu prea  (poate este "retrasa" din cauza ca s-a facut suficient de ras pe aici)

 

da cum o cheama daca nu sunt indiscret ?

Nu are rost sa Menționez. Nu vreau sa te superi...eu sunt un domn si nu fac public numele, dar din păcate e adevărat.
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Inseamna ca iti doresti ca si alti colegi de forum sa aiba ghinionul s-o intalneasca. :)

Nu am întâlnit-o, doar am Vb telefonic. Pe aici pe discuții am prins-o si nu mi-am făcut planuri cu ea dar pentru ca a ieșit, cel puțin de moment, din piața m-am gândit ca poate iese la o cafea la o vorba. Nu mai e cazul după ce am realizat ca timpul înseamnă bani.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Ce prostii am auzit pe aici :)))..sunt incredibili unii :))) de ex ..fapta recunoscuta e pe jumatate iertata . Care fapta, cine sa ierte pe cine ? :))) Tina crede ma ca sunt si barbati care te ar luat cu tot cu trecutul tau si te ar luat chiar daca ai continua sa practici aceasta meserie. Cine te vrea , te vrea asa cum esti. Ideea e sa fi asa cum iti place, langa cine te accepta asa cum ai fost, esti si vei fi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...