Sari la conținut

Caut...ceva mai mult de atat...


Postări Recomandate

Multi am fi preferat sa umblam goi, fara griji si sa ne masturbam ocazional. =))

      Sper sa dea Dumnezeu sa iti para rau intr-o zi, macar putin :), ca ai spus aceasta prostie. :)

 

 

              Ma retrag, am un drumulets de facut, ne auzim.

       

         O Joi deosebita.

                                              :heart:

Link spre comentariu

Tot cu miloaga vrea, ceva pomană dacă se poate.

 

Intră în PSD, poate primești o compensație de 1500 Euro pe lună pentru pierderile suferite deoarece nu te mai prostituezi.

 

  Esti 1 geniu!

    Tu iti dai seama?

       Ar fi o idee geniala!!!

                  De la aceasta premisa s-ar putea rezolva problemele lumii !! Baaaaiii !! Si tu nici nu ti-ai dat seama.

                 Multumesc!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Buna seara,

Intru si eu in discutia asta in ideea ca am si eu ceva de spus referitor la situația acestei fete. Cunosc pe cineva la care obisnuiam sa merg si care, intre timp, s-a retras si si-a întemeiat o familie. Ideea este ca persoana respectiva s-a îndrăgostit si s-a retras din aceasta activitate brusc. Nu si-a anunțat clientii fideli despre decizia ei. Nu stiu dacă sotul ei stie cu ce s-a ocupat pana sa se cunoasca, cert este ca au trecut trei ani si ei sunt o familie (au si un copil).

Eu personal nu as avea o problema sa întrețin o femeie care este ambițioasă si isi doreste sa realizeze ceva ca spre exemplu o calificare intr-un domeniu care o încântă. Dar nu as întreține o femeie fara dorința de a realiza ceva. Trebuie să simti ca amândoi trag la aceasi caruta.

Noi bărbații suntem egoisti,dacă am sponsoriza o femeie ne-am asigura ca respectiva nu prea stie cu ce se mănâncă pula. Tu ai o sansă sa-ti găsesti pe cineva doar daca ii vei demonstra ca el inseamna totul pentru tine. Si dragostea pentru acel bărbat este un must have.

Succes!

  • Like 1
Link spre comentariu

Unde exista ceva de demonstrat, se demonstreaza.

     Ca sa nu mai spun ca iubirea in primul rand se simte.

   Si nu imi caut sotul AICI.

         Sincer.

 

   

    About:    " Dar nu as întreține o femeie fara dorința de a realiza ceva. Trebuie să simti ca amândoi trag la aceasi caruta. "

                          --->  :iagree , evident -...cine naiba isi doreste o femeie fara ambitii sau teluri?

                                                    (si as corecta trasul la caruta cu mersul pe acelasi drum)

  

                    Numai bine si multa sanatate.  :)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...