Sari la conținut

Bruneta simpatica 0753601585


Postări Recomandate

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Totul merge pe incercate. poate sa aiba cineva recenzi bune sau rele . depinde de comportamentul tau, Esti in stare sa oferi ceva + pt domnisoara sa se simte special in compania ta sau nu.Deci tu ( clientul ) face 50% din recenzi pozitive sau negative .........

Link spre comentariu

Eram prin trecere la satu mare si am gasit anuntul domnișoarei! Mi sa parut drăguță în poze si hai sa sun sa văd despre ce ar fii vorba! Am stabilit o intalnire cu dansa in zona carpați 1 ..ajuns la ea locație destul de ok. .fata este extraordinar de simpatica si drăguță pe cuvântul meu! Si un fund bombat! Aoleoo! În fine la dus aman2 pe rând primul eu pe urma ea..a inceput cu un oral nep. .la oral este super fatuca era sa plec când ma rugat sa o iau un pic si pe la spate mia pus prez si am inceput pozitia mama iedului isi misca fundul de nu adevarat! Foarte bine! Este curata domnisoara fara grAbire e ok zic eu !

  • Like 1
Link spre comentariu

Eram prin trecere la satu mare si am gasit anuntul domnișoarei! Mi sa parut drăguță în poze si hai sa sun sa văd despre ce ar fii vorba! Am stabilit o intalnire cu dansa in zona carpați 1 ..ajuns la ea locație destul de ok. .fata este extraordinar de simpatica si drăguță pe cuvântul meu! Si un fund bombat! Aoleoo! În fine la dus aman2 pe rând primul eu pe urma ea..a inceput cu un oral nep. .la oral este super fatuca era sa plec când ma rugat sa o iau un pic si pe la spate mia pus prez si am inceput pozitia mama iedului isi misca fundul de nu adevarat! Foarte bine! Este curata domnisoara fara grAbire e ok zic eu !

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ca idee sigur ca voi mai revenii la ea..mi-a placut si as putea s-o recomand la oricine! Ca note ...

Locatie:8 igiena:10 curata fara mirosuri

Aspect:9

Servicii/oral 10!!!

Noramal10!!

Un lucru încă de precizat am vazut ca erau discutii ca data ar fii de etnie..sincer nu prea cred! Ar mai mult accent de unguroaică dar e super data va zic merita încercat o recomand cu drag. .! Am mai fost la câteva prin SM dar ea mi se pare cea mai ok!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ca idee sigur ca voi mai revenii la ea..mi-a placut si as putea s-o recomand la oricine! Ca note ...

Locatie:8 igiena:10 curata fara mirosuri

Aspect:9

Servicii/oral 10!!!

Noramal10!!

Un lucru încă de precizat am vazut ca erau discutii ca data ar fii de etnie..sincer nu prea cred! Ar mai mult accent de unguroaică dar e super data va zic merita încercat o recomand cu drag. .! Am mai fost la câteva prin SM dar ea mi se pare cea mai ok!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ca idee sigur ca voi mai revenii la ea..mi-a placut si as putea s-o recomand la oricine! Ca note ...

Locatie:8 igiena:10 curata fara mirosuri

Aspect:9

Servicii/oral 10!!!

Noramal10!!

Un lucru încă de precizat am vazut ca erau discutii ca data ar fii de etnie..sincer nu prea cred! Ar mai mult accent de unguroaică dar e super data va zic merita încercat o recomand cu drag. .! Am mai fost la câteva prin SM dar ea mi se pare cea mai ok!

  • Minus 2
Link spre comentariu

Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Ca idee sigur ca voi mai revenii la ea..mi-a placut si as putea s-o recomand la oricine! Ca note ...

Locatie:8 igiena:10 curata fara mirosuri

Aspect:9

Servicii/oral 10!!!

Noramal10!!

Un lucru încă de precizat am vazut ca erau discutii ca data ar fii de etnie..sincer nu prea cred! Ar mai mult accent de unguroaică dar e super data va zic merita încercat o recomand cu drag. .! Am mai fost la câteva prin SM dar ea mi se pare cea mai ok!

 

Clipe fierbinte,alaturi de mine!! .pozele sunt reale!! :-* discretie si cură?enie maxima bine inteles! ?????? nu am un program anumit ma po?i suna la orice ora din zi sau din noapte! Am sa iti ofer oral de neuitat baby..pupici dulci te astept cu drag la mine!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...