Sari la conținut

Noua in oras bruneta fierbinte 0726571197


Vizitator gfe-finder

Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Mi-am asumat ce fac întotdeauna, nu sunt ipocrită și nici nu imi place sa fiu, însă trebuie sa recunosc ca nu sunt nimfomana. Indiferent de activitatea desfășurată am incercat sa dau cel mai bun randament si sa ajung cat mai sus . In unele cazuri am reusit in altele mai putin . Nu e cazul sa detaliez si sa explic aici nimic nimănui sper ca atat cat am activat si voi mai activa aici si in acest context sa fiu ca si pana acum . Închei acest subiect pruna(conopida+silicoane) multumindu-le si fiindu-le recunoscătoare celor ce m-au vizitat pana acum. O seara frumoasa dragii mei!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In PLM
  • Oras:In PLM

cui nu-i place pizda ei sa nu se uite.

si astia.,.,.voi aveti toti puli mari, drepte si frumoase? :laugh2 :laugh2 :laugh2  a mea e sucita si nici prea mare...macar eu nu imi vars frustrarea pe altii/altele :slap2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Mi-am asumat ce fac întotdeauna, nu sunt ipocrită și nici nu imi place sa fiu, însă trebuie sa recunosc ca nu sunt nimfomana. Indiferent de activitatea desfășurată am incercat sa dau cel mai bun randament si sa ajung cat mai sus . In unele cazuri am reusit in altele mai putin . Nu e cazul sa detaliez si sa explic aici nimic nimănui sper ca atat cat am activat si voi mai activa aici si in acest context sa fiu ca si pana acum . Închei acest subiect pruna(conopida+silicoane) multumindu-le si fiindu-le recunoscătoare celor ce m-au vizitat pana acum. O seara frumoasa dragii mei!

Simona felicitari pentru raspunsurile date acestor lupi moralisti , adevarate monumente de moralitate , cinste si corectitudine, ce sa mai vorbim  .....................copii prin coerenta , corectitudinea si modul de raspuns , Simona v a dat clasa , si asta spune multe despre voi .....bravo fata , inca un motiv pentru care esti de top ........

  • Like 3
Link spre comentariu

Simona felicitari pentru raspunsurile date acestor lupi moralisti , adevarate monumente de moralitate , cinste si corectitudine, ce sa mai vorbim  .....................copii prin coerenta , corectitudinea si modul de raspuns , Simona v a dat clasa , si asta spune multe despre voi .....bravo fata , inca un motiv pentru care esti de top ........

Bubu,scoate-ti limba din curul ei:P Nu a dat nici o clasa dar nici motive sa sar in capul ei,sa o cert,etc.SI nu i-am facut morala...dar mereu se gaseste cate un fan exaltat care nu stie cum sa isi arate mai bine...respectele:P 

Link spre comentariu

Rabda-l tatic. Suntem barbati si prin natura sometimes ne trebe pi... 3,14 ... s-au creat si naruit imperii in numele femeilor. Cine suntem noi sa judecam un biet amorezat sau sa stricam un topic aruncand testosteron pe pereti :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Eu nici macar nu am fost la Simona , dar  fata v a raspuns asumat , corect gramatical , fara invective la toate aiurelile voastre....trebuia sa o felicit .... pentru mine oricine de pe forumul asta care scrie cat de cat corect , isi ASUMA ceea ce face (valabil si pentru noi ), nu intra in conflicte cu limbaj de  mahala  are respectul meu

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu recunosc, uneori intru in conflicte, desi ma feresc de limbaj de mahala, cu toate ca uneori e chiar o degajare ca mai muiesc pe unul si altul, dar imi asum, aceasta e declaratia mea, pe care o dau, o sustin si o semnez  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...