Sari la conținut

0721821690 Denisa Altex Obor


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

 Am vizitat-o si eu pe Denisa.

 Sincer, nu am inteles ce nu le-a placut unora dintre noi in legatura cu aspectul fizic. Fata e chiar ok, curata, inaltuta cu sani frumosi. Pozele sunt cat se poate de reale. Nici macar nu e atat de slim, e asa cum trebuie sa fie o femeie, adica cu forme frumoase. Si...eu recunosc ca sunt cam pretentios.

 Sa trecem la actiune: poate nu am gasit-o intr-o foarte buna dispozitie sau poate nici nu e genul sa se arunce pe tine din prima, dar (cred) ca-i place sa fie putin dominata, sa simta ca are un barbat langa ea. Cred ca ii place sa fii mai hard..si atunci cand intra in joc si nu cred ca mimeaza. Noi am facut oral, normal pe la spate (pentru ca m-a tentat, atras mult funduletul ei si ...nu numai). Pentru mine a fost ceva placut si poate voi mai reveni.

 

 Nu dau note, doar spun ca daca avem parte si de GFE ar fi fost super. Dar, este dreptul ei sa aleaga daca face sau nu asta. I-am respectat decizia pentru ca mie nu-mi place sa fortez lucrurile si vreau sa o facem din placere.

 

 Personal, o recomand! Pretul, locatia...au fost precizate mai sus de alti colegi.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

va salut stimabililor ,

  azi inainte de pranz am incercat sa ajung la o fetita sa ma mai racoresc putin dar parese ca la ora 11 e cam devreme ,mi -a raspuns totusi don'soara maya ( 0765 045 232),dupa ce prima si a 2 optine nu au fost de gasit daaaaar vai si ea si colega ei m-au plimbat vreo 15 minute aiurea pe langa mall vitan fara sa fie in stare sa ma ghideze spre hogeac ,dandu-mi ca sublim reper un magazin de bricolaj fara nume sau adresa ,mi-am bagat deci pula la figurat ca la propriu de n-aveam in ce .....si ma-am indreptat spre obor sa-mi iau pranzul....buuun si cu burdihanu potolit mi-am amintit ca ar fi ceva noutati si in zona asta ,am sunat la vreo trei nr pana mi-a raspuns titulara postului si de data asta mi-a dat un punct de reper valabil,deasupra magazinului "tata si fiul".....

  pare ca si-au scimbat locatia de la altex caci capreoara care m-a primit e colega cu anca(care era si ea in locatie ) , ea s-a recomandat roxana desi aci vad ca-si zice denisa in fine ,mi-a recitat poezia si am purces la dus,eu dus ea dus ,baia destul de utilata si incapatoare dar vaiiii li se arsese becul ,ghici de cate fetite e nevoie sa schimbe un bec???"de nici una ele e printese nu fac de-astea"

   intoarsa in camera de lucru,uda si goala ma apuc sa o studiez pe don'soara ,e capra-nalta 1,70 poate chiar 75 , intre 20-25 de ani,subtirica cu sani frumosi ,are ceva vergeturi pe coapse si pe sani ,minusuri la aspect ii aduc dantura cam varza si coafura aia de ciocanitoarea woody una peste alta ca fizic e de 7 .

  prima tura a inceput cu un oral vai de capu lu gicu al mic ca doar atat baga in gura ,restul freca la mana ,noroc ca eram deja erect caci altfel....,sugea de 3 ori si se uita la prezevative (aduse de mine ca ele folosesc din alea de la si ptr chinezi )...am indemnat-o sa continue de vreo 3 ori .pus cauciucul de pestera ,asezat fetita capra in fata oglinzii pozitionate strategic si dai si lupta nene iancule pana la explozia finala ...

  la a doua tura a incercat sa ma ia de fraier dar nu i-a iesit ,la pauza in timp ce eu il toaletam pa gicu datorita becului ars am lasat usa deschisa ca sa vaz ce fak si am auzit-o pe don'soara facand alta programare "da iubireeee poti sa vii in 10 -15 minute sunt libera ",din timpul meu de 1h trecusera maxim 20 de minute ,deeeci....odata intors in camera de lucru fatuca a inceput cu texte ,despre unghiii despre clienti ,despre pularau ei , care cica "are burta mai mare ca a mea pula mai mica si fundu pufos".... WTF !!!

din pacate ptr ea si din fericire ptr mine eu am futut zeci ,daca nu sute de "bagaboante din-trastea de carter", prin urmare am indemnat-o catre gicu si binenteles l-a luat la mana.....continund sa dea din gura....,asadar am pus-o in genunchi am luat-o muncitoreste de ceafa si i l-am bagat pe gicu pa gat amuzandu-ma cum se ineaca ,dupa vreo trei manevre de genul asta ea era in lacrimi rugandu-ma s-o fut si eu eram gata de lupta ,aceeasi capra dar de data asta am dat in ea cu ura ,cum ii dadeam drumu la solduri cum sarea din pula si uite asa am alergato prin pat vreo 10 minute pana a vazut ca nu are sanse sa scape si s-a lasat fututa ca la carte ....am incercat sa termin pe fata ei(zice ca face finalizare pe fata ,ma rog zice multe dar nu stie sa faca nimic) dar a s-a ferit ca dracu de tamaie si am stropit-o toata si peste tot .

 

---oral 2 cu felicitari, habar nu are ,DT nici atat(ca i l-am bagat eu cu de-a-sila pe gicu-n  gat asta e alta treaba )  ,atentie la oua ,nimic .....

---normal 7 pentru ca inca e stramta-n pasarica ,tineti cont totusi ca eu eram probabil primul client pe ziua aia si gicu al mic e suficient de mare ...

----anal nu face 

----GFE praf ,0 barat ,multimea vida ,atitudine de bagaboanta de cartier ,spargatoare de seminte-n coltu gurii ....nu o bagati paia cu ce vrei frate la 100 de leusteni ca amalia de pe vremuri tot pe banii astia avea gfe de 9 +....

 

  IN concluzie eu unu nu mai dau pe la asta si nici nu pot sa o recomand cuiva ,pacat caci in afara de dintii aia stricati si de frziura aia nasoala e buna la corp ,dar o strica mult atitudinea si faptul ca pleaca de la premiza ca te poate lua de fraier si te pacaleste la a doua tura ,cu mine nu i-a mers ,raport calitate /pret ar fi corect adica 100 lei ora 2 fin ,dar in realitate e 100 de lei o finalizare 20 de minute ,daca ii iese pasenta !

  Fk nu face ,fara degete in pasarica ,fara limbi ,nu ca as fi incercat ,era nerasa de cel putin trei zile, avea flocii mai mari ca barba mea ,si ceva bubite ,prin urmare nu are decat o gaura (ce-i drept mie mi s-a parut stramta ) de oferit si pe aia o fereste cat poate !!!

                                                                 In speranta ca v-am fost de ajutor va salut  :hihat

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

felicitari pentru recenzie  gicasculea ... am ras bine de tot cand i l-ai indesat pe gat :)))

sa stii ca cu mine nu si-a incercat-o la al doilea numar, dar poate ca daca au schimbat apartamentul si-au luat si arfe :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

felicitari pentru recenzie  gicasculea ... am ras bine de tot cand i l-ai indesat pe gat :)))

sa stii ca cu mine nu si-a incercat-o la al doilea numar, dar poate ca daca au schimbat apartamentul si-au luat si arfe :)

pe care din fetele de la Altex Obor le-ai mai testat?
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

pe care din fetele de la Altex Obor le-ai mai testat?

 

prima oara pe blonda tunsa cu ciobul si apoi pe cea micuta si mai noua (Oana parca) ... Anca, tipa mai jitanes, nu ma inspira deloc deloc (mica si grasuta)

 

am lasat recenzii ambelor fete

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Buna.Bine v-am gasit! Mi-am facut si eu cont aici.Serviciile mele sunt urmatoarele:sex oral neprotejat cu finalizare corporala,sex normal protejat si masaj de relaxare.

Va astept sa ma vizitati si pana atunci va invit sa va delectati cu cateva foto noi, putin mai erotice. Sper sa va placa! pupici

post-210927-0-20178000-1466675658_thumb.jpg

post-210927-0-50807600-1466675671_thumb.jpg

post-210927-0-60792500-1466675686_thumb.jpg

post-210927-0-05029200-1466675699_thumb.jpg

post-210927-0-69248900-1466675723_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna.Bine v-am gasit! Mi-am facut si eu cont aici.Serviciile mele sunt urmatoarele:sex oral neprotejat cu finalizare corporala,sex normal protejat si masaj de relaxare.

Va astept sa ma vizitati si pana atunci va invit sa va delectati cu cateva foto noi, putin mai erotice. Sper sa va placa! pupici

Ne spui si cat costa, te rog?

Link spre comentariu

Am fost si eu la Denisa. Are un nou nr de telefon 0734.214.155, locatia fiind aceeasi Mosilor colt cu Fainari si e singura in locatie.In mare, a fost de bine in cazul meu. O sa revin cu o recenzie detaliata cand imi permite timpul. In mare parte comentariile de mai sus sunt reale (si cele de bine si cele de rau). 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...