Sari la conținut

Erotism intens pentru barbati adevarati! 0745 295 126 Bella


Postări Recomandate

Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Ea este din Cluj si cred ca dc se apuca de munca ne anuntq dar cand am vb ultima oara cu ea isi luase o vacanta mai prelungita ... dc mai intra sa anunte

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna dragilor,

 

Revin dupa o perioada destul de  lunga si din pacate nu revin cu vesti prea bune. Nu mai activez nici in Bucuresti, nici in Cluj iar motivele sunt personale. Sper sa nu fie cu suparare. Le multumesc celor care si-au mai amintit de mine si mi-au mai trimis cate un mesaj cu un gand bun si imi cer scuze celor care nu am apucat sa le raspund. 

 

Va pup si va doresc numai bine.  :*  :*  :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dragilor,

 

Revin dupa o perioada destul de  lunga si din pacate nu revin cu vesti prea bune. Nu mai activez nici in Bucuresti, nici in Cluj iar motivele sunt personale. Sper sa nu fie cu suparare. Le multumesc celor care si-au mai amintit de mine si mi-au mai trimis cate un mesaj cu un gand bun si imi cer scuze celor care nu am apucat sa le raspund. 

 

Va pup si va doresc numai bine.  :*  :*  :*

Bella Bella, asta este o mare pierdere pentru  masajul erotic.

Esti  fenomenala......

 

Iti  urez  succes  sa iti  rezolvi problemele !

 

Sanatate  maxima.

O  primavara  frumoasa !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor,

 

Revin dupa o perioada destul de  lunga si din pacate nu revin cu vesti prea bune. Nu mai activez nici in Bucuresti, nici in Cluj iar motivele sunt personale. Sper sa nu fie cu suparare. Le multumesc celor care si-au mai amintit de mine si mi-au mai trimis cate un mesaj cu un gand bun si imi cer scuze celor care nu am apucat sa le raspund. 

 

Va pup si va doresc numai bine.  :*  :*  :*

 

 

Acest topic poate fi inchis daca maseuza nu mai activeaza. 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reusit s-o prind la telefon (l-a avut inchis o lunga perioada) pe la sfarsitul lunii trecute. In speranta unei revederi (aveam o deplasare in Ardeal ) am intrebat-o daca am o mica sansa s-o revad pentru masaj in cazul in care mai lucreaza. Mi-a spus ca s-a retras definitiv din domeniu asta avand alte preocupari si planuri de viitor care nu au nici o legatura cu serviciile erotice, de oricare fel ar fi ele. Pacat, dar trecem mai departe.

Si eu cred ca acest topic se poate inchide definitiv. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...