Sari la conținut

Erotism intens pentru barbati adevarati! 0745 295 126 Bella


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Eu imi mentin parerea ca domnisoara Bella "fura curent" si ceva nu este in regula...prea e buna, prea e ca la tara, prea e Robert Nita, buna, dar n-o vede nimeni...prea abia a postat anuntul pe data de 5 numai pe nimfomane.com (nu apare in alta parte) si deja tot programul bubuie de rezervari chiar din prima zi, prea nimeni nu scrie nimic concret cu mici exceptii, nu stiu cat de credibile, unul nu are in sange sa detalieze recenziile (alex), iar Sens...sa ma ierte daca-l suspectez pe nedrept! Ma invita oricand doresc si ne sincronizam (pe mine si pe toti, bineinteles, dar cred ca este imposibil sa ne sincronizam...dupa cum spune ea, a castigat intreaga piata a masajului erotic in numai...3 zile, e Fat-Frumos femeia asta :-)))))), dar dupa circa 5 minute are probleme tehnice! :-)) 

 

Va salut si raman circumspect in continuare in ceea ce o priveste...e prea buna, dar prea n-o vede nimeni si e prea ocupata! Weekend placut sa avem...cu ea nu se poate ca-i trebuie odihna si are probleme tehnice acum, saptamana viitoare va avea tactice...nu va stii cu cati mijlocasi sa joace la inchidere! :-)))))

Draga Bogdy,

 

Nu sunt specializata in ,,a fura curent''. Motivul pentru care nu am pus inca un anunt in alta parte este ca abia marti am inceput munca aici. Inainte am lucrat la un salon din Cluj iar daca am invatat ceva de acolo, este ca nimanui  nu ii place sa fie grabit, sau sa stea pe ceas. Daca tot dai un ban macar sa merita, parerea mea. Nu te gandi ca fac 100 clienti pe zi. Mereu las un timp intre doua programari astfel incat sa nu se intersecteze cei doi si in plus nu vreau simta ca i-as scoate afara din casa. CIne vine la mine vreau sa se simta bine si pentru asta nu imi voi cere scuze! Un weekend frumos!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost un norocos ....am prins ieri un loc în bratele lui Bella și chiar nu îmi pare rău a fost o experienta de neuitat și neapărat de repetat ...nu îmi place sa fac recenzii pe sait dar va pot spune ca merita numai 10 pe toată linia începând de la primire pana la plecare ..mergeți sa va convingeți eu voi reveni cu mare placere .. te puuuuup Bella .Alex sunt de ieri de la ora 17 :30 ...

Multumesc frumos Alex. Esti un finut si te mai astept cu drag! Multi pupici! 

Link spre comentariu

Draga Bogdy,

 

Nu sunt specializata in ,,a fura curent''. Motivul pentru care nu am pus inca un anunt in alta parte este ca abia marti am inceput munca aici. Inainte am lucrat la un salon din Cluj iar daca am invatat ceva de acolo, este ca nimanui nu ii place sa fie grabit, sau sa stea pe ceas. Daca tot dai un ban macar sa merita, parerea mea. Nu te gandi ca fac 100 clienti pe zi. Mereu las un timp intre doua programari astfel incat sa nu se intersecteze cei doi si in plus nu vreau simta ca i-as scoate afara din casa. CIne vine la mine vreau sa se simta bine si pentru asta nu imi voi cere scuze! Un weekend frumos!

Draga noastra,

 

Gandesti foarte frumos si speram sa ne spui ceea ce gandesti, nu doar cuvinte...daca e asa, noi, com fi norocosi sa avem cu tine o relatie pe termen lung! 😊...daca tot ai acumulat experienta la Cluj, de ce nu ne dai si noua un indiciu, poate citim recenzii bune despre tine sa ne facem o idee mai clara. Banuiesc ca salonul respectiv si inclusiv fetele de-acolo sunt recenzate pe-aici pe undeva...multumim!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

bogdy nu imi place sa intru in polemici cu nimeni, dar observ ca esti foarte contrariat de orice afirmatie, lucru ce ma face sa cred ca ne consideri mincinosi pe toti... de ce nu testezi tu sa vezi despre ce e vorba, decat sa arunci prezumtii ?

 

Aceasta a fost ultima replica ce o las in discutia asta, multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Draga noastra,

 

Gandesti foarte frumos si speram sa ne spui ceea ce gandesti, nu doar cuvinte...daca e asa, noi, com fi norocosi sa avem cu tine o relatie pe termen lung! ...daca tot ai acumulat experienta la Cluj, de ce nu ne dai si noua un indiciu, poate citim recenzii bune despre tine sa ne facem o idee mai clara. Banuiesc ca salonul respectiv si inclusiv fetele de-acolo sunt recenzate pe-aici pe undeva...multumim!

Draga Bogdy, 

 

Din motive personale, prefer sa nu spun numele salonul sau numele care l-am avut acolo, fapt ce oricum nu influenteaza pe nimeni, deoarece nu am avut recenzii. Nu vreau sa mai lungesc aceasta discutie, chiar nu isi are rostul. Iar ce am spus mai sus, nu au fost doar cuvinte. Chiar daca e greu de crezut imi place meseria aceasta si o fac cu drag. 

 

O duminica placuta!

  • Like 1
Link spre comentariu

Draga Bogdy, 

 

Din motive personale, prefer sa nu spun numele salonul sau numele care l-am avut acolo, fapt ce oricum nu influenteaza pe nimeni, deoarece nu am avut recenzii. Nu vreau sa mai lungesc aceasta discutie, chiar nu isi are rostul. Iar ce am spus mai sus, nu au fost doar cuvinte. Chiar daca e greu de crezut imi place meseria aceasta si o fac cu drag. 

 

O duminica placuta!

Draga mea,

 

Eu te plac foarte tare din ceea ce vad in fotografii si sincer si din felul cum raspunzi si gandesti...si cred ca nu sunt singurul! :-)...te tachinez fara rautate, poate chiar fiindca esti prea buna! :-))))...te pup, duminica placuta si tie si sa ne vedem curand cu bine si cu pofta, eu sigur am de tine! ;-)

Link spre comentariu

Salutare dragilor,

Eu unul nu am reusit s-o prind la telefon, desi am sunat si dimineata si la pranz, chiar si seara.

@bogdy: N-o fura ea curent cu galeata, dar un scurt(circuit) tot face

In rest, s-auzim de bine

 Eu am sunat-o ieri dimineata de doua ori dupa ora 10 la interval de 30 de minute. Prima data mi-a intrat casuta vocala dar a doua oara mi-a raspuns.Nu m-am programat ci doar am cerut cateva detalii. Urmeaza sa sun zilele urmatoare pentru o programare in functie de timpul pe care il  am.

Link spre comentariu

Buna ziua domnilor,doamnelor....

Indemnat de recenziile voastre referitoare la domnita in speta,pun mana pe tel si aranjez o intrvedere,in gandul meu cu oarecare retinere datorita faptului ca domnita este tare solicitata! Dar ce sa vezi reusesc din primul apel sa am placerea de a vb cu domnita. Stam putin la povesti asata fiind sapt trecuta,vocea una calda si prietenoasa la celalalt capat a l telefonului. Acum cu prog facuta pt luni la pranz gandindu ma ca o sa fiu primul ei client pe ziua de luni ma astptam sa am cel putin 40 de min de placere.

A vinit si momentul in care pun mana pe tel,raspunde acelasi glas de randul trecut dar putin mai ragusit de aceasta data...Indrumat catre locatia respectiva Liberty Center etaj patru bloc destul de ok.Ajuns in fata usii deschide domnisoara in speta intr o tinuta ofiice cu tocurile de rigoare.,..intrat la dus unde constat ca apa calda vine destul de greu si fara prea mare presiune,trec cu zambetul pe buze de acest inconvenient cu gandul la puicuta,acum dusat si fresh purced in camera cu amazoanca care spre surprinderea mea ma astepta tot in tinuta ofifice,decartez amenda respectuva acordata pe timpul parcarii si cumintel de fel ma asez in pat,un pat de mijloc cu trei randuri de hartie de pa,cele de masaj daca stiti.Acum clujeanca noastra se scuza putin probabil pt toaleta si vine peste oua minutele inbracata cu un capotel furou nu mi dau seama bine dar nu conteaza,Ma intreaba cum doresc masajul mai soft sau mai in forta,optez pt mediu.

 

Nu stiu cum cei care au recenzat mai sus au fost multumiti de masaj , dar eu sincer nu am intalnit un masaj mai jalnic decat acesta,sper sa nu fie cu suparare,te umple cu ulei pe tot corpul si atat.....intors cu fata acelasi tratament acordat si soldatului singuratic practic o labuta cu ulei,nimic spectaculos! Frecat soldatelul masat bine ...am uitat sa va spun are sani supeerbi pielea fina capsunica fara fire crescute ceva bubite probabil de la epilat. O las sa si faca nr si purced la un fast fuk intre tateunde si castig batalia . Terminat fiind domnita are grija de soldatel sa l faca fresh cu servetelele din dotare.

 

 

Pt mine unul aceasta batalie nu m a impresionat . Domnisoara ok corp destul de fain dar mai are de invatat

 

Nota medie fiind de 7 cu indulgenta

 

 

Sper sa va fie de folos recenzia mea! O zi cu soare va doresc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare dragilor,

Eu unul nu am reusit s-o prind la telefon, desi am sunat si dimineata si la pranz, chiar si seara.

@bogdy: N-o fura ea curent cu galeata, dar un scurt(circuit) tot face

In rest, s-auzim de bine

Draga Legionarule,

 

Nu reusesc mereu sa raspund la telefon. E drept. Dar asta pentru ca deja vorbesc cu cineva sau sunt cu un client. In cazul acesta imi poti lasa un mesaj si iti voi raspunde cu prima ocazie. 

 

O seara frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Draga Bogdy, 

 

Din motive personale, prefer sa nu spun numele salonul sau numele care l-am avut acolo, fapt ce oricum nu influenteaza pe nimeni, deoarece nu am avut recenzii. Nu vreau sa mai lungesc aceasta discutie, chiar nu isi are rostul. Iar ce am spus mai sus, nu au fost doar cuvinte. Chiar daca e greu de crezut imi place meseria aceasta si o fac cu drag. 

 

O duminica placuta!

Fa-o gratis atuci si cu drag
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Dragii mei,

 

 

In primul rand,  vreau sa le multumesc tuturor care mi-au trecut pragul si celor care au revenit. Sper ca va-ti simtit la fel de bine ca si mine. Sunteti niste simpatici. Pupici si imbratisari calduroase pentru toti.

 

In al doilea rand, vreau sa anunt ca saptamana aceasta voi lucra pana joi(inclusiv) deoarece dupa aceea voi fi la Cluj, cu ocazia sarbatorilor si  de asemenea pentru a participa la o sedinta foto. Bineinteles ca voi impartasi si cu voi cateva din poze. Voi reveni la Bucuresti pregatita de mai multe clipe de rasfat din data de 09.05.2016. 

 

O saptamana minunata!

xoxo

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna, mai lucrezi sau esti tot plecata, ..?

Buna. M-am intors. Astazi am inceput munca. Programari insa mai fac de luni deoarece azi nu mai am locuri. Pupici! Daca nu reusesc sa raspund la telefon trimite-mi te rog un mesaj. Nu raspund daca sunt cu client.:D O zi deosebita! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...