Sari la conținut

Erotism intens pentru barbati adevarati! 0745 295 126 Bella


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Primul masaj erotic la care am fost si nu am regretat.

Am sunat inainte dimineata, programare dupa amiaza. Am ajuns la locatie, in spatele usilor, o fata draguta zambitoare, in tinuta office. 

Am stat putin la taclale, are un accent dragut de ardeleanca. Ai ce vorbi cu ea, e foarte deschisa si calda, Am ales masajul de 40 demin. Dupa dus, m-a asteptat intr-un halatel transparent prin care am putut sa-i admir sanii suberbi (marisori si tari). Actiunea a inceput cu un masaj de reglasare, dupa am dat-o in erotic, m-a intors, a schimbat mai multe pozitii insotite cu sarutari fierbinti pe gat, sarutari pe corp, si mi-a facut o "vioara" si nu am putut rezista. M-a sters cu simt de raspundere si am mai stat de vorba la o tigara. 

Fata: 10

Masaj erotic:10

Masaj de relaxare (9, nu am insistet pe el, venisem pentru altceva)

Nu e rau pentru o prima experienta, calitate/pret=10, ma mai intorc la domnisoara Bella.  :boob nice tits

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Primul masaj erotic la care am fost si nu am regretat.

Am sunat inainte dimineata, programare dupa amiaza. Am ajuns la locatie, in spatele usilor, o fata draguta zambitoare, in tinuta office. 

Am stat putin la taclale, are un accent dragut de ardeleanca. Ai ce vorbi cu ea, e foarte deschisa si calda, Am ales masajul de 40 demin. Dupa dus, m-a asteptat intr-un halatel transparent prin care am putut sa-i admir sanii suberbi (marisori si tari). Actiunea a inceput cu un masaj de reglasare, dupa am dat-o in erotic, m-a intors, a schimbat mai multe pozitii insotite cu sarutari fierbinti pe gat, sarutari pe corp, si mi-a facut o "vioara" si nu am putut rezista. M-a sters cu simt de raspundere si am mai stat de vorba la o tigara. 

Fata: 10

Masaj erotic:10

Masaj de relaxare (9, nu am insistet pe el, venisem pentru altceva)

Nu e rau pentru o prima experienta, calitate/pret=10, ma mai intorc la domnisoara Bella.  :boob nice tits

Multumesc! Ma bucur ca te-ai simtit bine.La cat mai multe prime experiente placute! Te mai astept! :* xoxo

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Cum am promis, aici e al 2-lea set de poze. Pentru ca se apropie sezonul nuntilor, iar burlacii impreuna cu prietenii lor vor fii pusi pe distractie, doresc sa anunt ca merg si la animat la petreceri de burlaci organizate. Mai multe detalii  la telefon.  :ellao O saptamana minunata!:-* Va pup!

post-202293-0-23320900-1464001627_thumb.jpg

post-202293-0-30046200-1464001635_thumb.jpg

post-202293-0-04753300-1464001656_thumb.jpg

post-202293-0-40046800-1464001678_thumb.jpg

post-202293-0-06605900-1464001687_thumb.jpg

post-202293-0-63079100-1464001703_thumb.jpg

post-202293-0-58431600-1464001716_thumb.jpg

post-202293-0-22806500-1464001728_thumb.jpg

post-202293-0-32854000-1464001742_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat si eu odata la tine dar numai lucrai in ziua aia, mi-ai zis sa revin, ai vb foarte frumos cu mine si vreau sa imi fac timp sa imi fac o programare la tine , doar ca am o intrebare ca sa stiu totusi cateva detalii, daca tot conduc jumatate de bucuresti

 

Cunnilingus se poate ?????

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am sunat si eu odata la tine dar numai lucrai in ziua aia, mi-ai zis sa revin, ai vb foarte frumos cu mine si vreau sa imi fac timp sa imi fac o programare la tine , doar ca am o intrebare ca sa stiu totusi cateva detalii, daca tot conduc jumatate de bucuresti

 

Cunnilingus se poate ?????

Buna. Cum probabil am specificat si la telefon, accept saruturi de la gat in jos, inclusiv in zona intima. :D

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:True Life
  • Oras:True Life

Buna. Am vazut ca ai decat in timpul saptamanii, daca sun azi sambata de dimineata, crezi ca se poate ceva pentru cursul zilei?

Mor dupa un masaj si sunt destul de nerabdator zic..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna. Am vazut ca ai decat in timpul saptamanii, daca sun azi sambata de dimineata, crezi ca se poate ceva pentru cursul zilei?

Mor dupa un masaj si sunt destul de nerabdator zic..

Buna. Daca doresti poti veni in timpul saptamanii. Weekend-urile de obicei sunt plecata. Un sfarsit de saptamana minunat iti doresc! :*

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Bella Bella ,

Ceva sperante de mutare mai in centru ?

Pozele si continutul sint ultra... Felicitari

Multumesc frumos! Luna viitoare voi incepe cautarile pentru un nou apartament, mai central, mai frumos. Daca cautarile merg bine, din iulie schimb domiciliul.:D 

O saptamana superba iti doresc! :-*

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...