Sari la conținut

issismasage 0749-475275


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dragi tovarasei.Aseara am avut si eu ocazia sa o cunosc si eu pe aceasta domnisoara Dalia,vazand discutiile de aici m.am hotarat sa ii fac o vizita.Am sunat,a raspuns din prima,am intrebat de dalia am primit confirmarea ca e dupa care am primit explicatia locatiei,foarte aproape de zona in care eram cazat,eu fiind doar in trecere prin oras,defapt poposesc de 2 3 ori pe luna pe plaiurile mioritice ale clujului.Am luat un taxi sa fiu sigur ca nimeresc locatia ,in 5 min am ajuns unde dupa ce am sunat la usa,am fost intampinat de o fata draguta cu o fata angelica.Am stat 2 3 min la vorba dupa care mi.au fost prezentate tipurile de masaj,am ales clar masaj cu jucarie ca pt asa ceva venisem iar fata deja se stia,dupa care am fost poftit in camera de lucru.Am mers la un dus,o baie curata,prosop curat care mirosea ok.Dupa dus,ajuns in camera cu pricina,domnisoara m.a rugat sa o scuz 2 3 min pt igienizare ,dupa 5 min a aparut un trup frumos in usa camerei si abia asteptam sa treaca la treaba.*A trecut domnisoara la masajul de relaxare,super ok,mi.a masat aproape fiecare cm de piele,cica are si curs de masaj facut,apoi la erotic mi.a specificat ca o pot atinge cu conditia sa nu intre nimic niciunde,referire la degete.Un masaj erotic interesant cu tot felu de smecherii ,foarte frumos executat,dupa care am trecut la prtea mult asteptata accea de a folosii jucarioara,adica la inceput ea apoi eu dar fara miscari barbare sau dure ca riscam sa stric tot,iar dupa 20 de min de joaca am reusit sa vad cea ce nu credeam ca e real decat povesti sau exagerari mai degraba un squirt fara nota,extraordinar pt cine prefera asa ceva.Dupa acel minunat squirt am trecut la finalizarea mea care a fost sub media timpului meu,adica cateva minutele,dupa care am fost curatat si poftit la dus.Am facut dus,dupa care m.am imbracat mi.am luat la revedere cu promisiunea de a reveni.Ceea ce m.a facut sa ma simt ff bine pe langa masajul propriu zis a fost faptul ca mi s.a oferit o discretie maxima fara a risca sa ma intalnesc cu cineva,asta cred ca conteaza pt multi.Tarif 200 masaj o ora,fata nu te grabeste.Note 10 locatie si discretie,baie 9,fata 9,5,masaj relaxare 9 ,masaj erotic 9,5 finalizare 10.Cu siguranta voi mai reveni pt asemenea servicii .Cu stima.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

BUNA 

 

 

           Cred ca fiecare are dreptu sa foloseasca orice fel de formula de adresare la inceput de postare,deaceeia am intervenit pentru a se obs de unde tastez si pt a le sugera alora sa nu isi mai dea cu parerea de reclama impotriva altor saloane,pentru ca asta se poate verifica si din ce am citit deja se stie care secretara face asemenea lucruri marsave si da as dori sa se arate acest lucru.

              .Daca e deranjant ca cineva face o recenzie pozitiva la salonul issis atunci sa nu mai citeasca

             .Deaceia am intervenit pt a aparea id si tot ce e nevoie pt a se confirma de unde se tasteaza si da am si eu o parere   (o ideea care din concurenta) despre cine posteaza fals despre alte saloane si nu cred ca e greu de aflat

           .Iar domnisoara dalia da poate atrage anumite antipatii pentru ca cea ce s.a scris legat de squirtu ei este real si este singura din tot clujul care poate face asa ceva  si asta pot confirma toti cei care au avut parte de asa ceva

 

                                       .Cu stima si fara sa ma ascund admin issis masage

  • Like 1
Link spre comentariu

cine posteaza aceste mesaje ar putea macar sa se chinuie sa le faca mai credibile

fara sa le citesc complet 2 lucruri mi-au sarit din prima in ochi

1. formularea de inceput pentru postul lui jesus the boss si karaev , respectiv : Salutare distinsilor

2. formularea de final al postului lui bilevaginale71 si cel a lui NORIS XXX , respectiv : Cu stima

 

+bonus:

 

acelasi tip de ' discurs ' in 4 posturi consecutive. trageti voi concluziile

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Imi pare rau pentru suspiciunile care s-au abatut la adresa mea. Sunt un simplu client la fel ca si voi, insa la fel cum eu prestez servicii de top clientilor mei, am pretentia ca si eu sa primesc acelasi lucru in schimb, cand apelez la serviciile altcuiva. In meseria mea nu exista locul doi si nimeni nu e interesat de cine se afla pe locul doi ... insa acela care a facut un lucru demn de laudat, consider eu, si nu cred ca sunt deplasat, ca merita sa fie promovat si facut cunoscut. Este si cazul salonului Issis care, spun eu, este poate cel mai bun salon din Cluj.

In ultima fraza inainte de ban, transmit salonului ca imi pare rau ca nu a raspuns nimeni la telefon azi si a trebuit sa fiu dezamagit in alta parte.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

                              Ne pare rau ca a trebuit sa apelati la alt salon ,dar programu nostru pe weekend este de la ora 18-07.30 dimineata.

-va asteptam sa reveniti.

 

- nu mai multumim nici cum in propozitia de sfarsit ca iara se interpreteaza.

 

 

 

      admin issis masage

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Buna,am revenit dinou prin zona clujului si cum eram obosit m.am gandit sa fac o vizita la salon .si asa am si facut am luat un taxiu si am mers direct acolo acum stiind exact unde merg si cu cine vreau,doar ca atunci cand am ajuns ne sunand inainte sa vad daca dalia fata cu cel mai minunat scuirt constat cu stupoare ca nu era,fusese pe zi,dar am zis daca tot sunt aici sa incerc cu o alta domnisoara.*Secretara mi.a prezentat fetele care erau in jur de 6 ,7 dupa prezentare am ales o domnisoara care mi s.a parut de la inceput interesanta,inalta draguta si cu parul tuns scurt,forme si zambet inviorator.Dupa ce achit fata ma ia de mana politicos si ma pofteste la etaj intr.o camera ,imi da prosop fac dus si abia astept sa vad daca alegerea era buna,dupa 2 min apare si domnisoara pe care o mai intreb odata cum o cheama ca uitasem,imi zice ela ,dupa care incepem treaba,masaj de relaxare bine executat ,vorbareata si cu bun simt,apoi trecem la partea erotica in care am avut parte de mangaieri,atingeri ,eu am putut atinge mangaia si vedea tot in limita bunului simt asa cum imi place si fie sa fiu,apoi o finalizare frumos facuta nu pe graba sau mecanik.dupa finalizare am fost curatat frumos si poftit la dus,dupa care domnisoara m.a condus frumos in living unde am mai stat 15 min la un pahar de suc si o poveste apoi am chemat taxi si dus am fost.Masaj relaxare 9,masaj erotic 10 ,aspect igiena 10.locatie 10.Cu siguranta aceasta noua alegere a fost pe placul meu acum cu siguranta cand voi mai reveni voi avea ce alege dalia sau ela sau cinestie poate amandoua odata.

  • Like 3
Link spre comentariu

Salut tuturor...De vineri am prins gustul masajului erotic prima experienta fiind la Cleo..dupa o noapte in club pe la ora 5 zic hai sa ma relaxez incerc la Cleo inchis telefon dupa am aflat ca pana la 2 au programul.Stiam ca Issis estr aproape non stop imi incer norcul,sun vorbesc cu secretara imi zice ca are fete libere si ma poate primi..Am plecat rapid pe Eftimie Murgu..

Dupa ce am ajuns ma primeste secretara si ma duce in living ,acolo m.am intalnit cu un alt client care astepta,nu mi se pare normal..

Am asteptat in salon 1 ora in timpul ala am mai vazut 4-5 clieti si pe toate maseozele plimbandu-se pe acolo numai in prosop dupa ce au terminat baia si au facut un circ..

 

In final vrea sa mi se prezinte cateva fete dat am refuzat ca le.am vazut pe toate plimbandu.se pe acolo si doar una mi.a sarit in ochi,ii zic la secretara despre cine estr vorba si ma invita in dormitor..

 

O fata pe nume Doris parca cam 1.68cm slabuta cur frumos sani mici dar tot timpul in stare de erectie,satena undeva la 26 ani..

 

Ajungem in camera(sus la etaj cica se cheama camera neagra) ma intreaba daca vreau sa fac dus,normal ca da. Primesc prosopul pe cand vreau sa intru la dus o alta maseoza mi.a luat.o inainte,atuncea Doris a inceput sa se certr cu ea pt ca ii nesimtita si ca nu respecta clientul..urata fata oricum..

 

Facut dus,1 sigur gel de dus,apa pe podea...si Atentie la CADA ca in interiorul eu cand faci dus poti sa iti rupi capul ...

 

Am revenit in camera ,Doris s.a dus la dus ,imi dau prosopul jos si ma intind pe "masa " de lucru,dupa 2 minute revine fata,era deja in prosop si desculta de la inceput pt ca inainte cu vreo 10min a terminat cu alt client..

 

Actiune: A inceput cu un masaj de relaxare la picioare dupa a urcat incetuț..a continuat cu sanii ,a continuat asa vreo 10 minute placute zic eu,dupa mi.a cerut sa ma intorc..A inceput cu pieptul dupa a coborat spre junioru masajul fiind facut in continuare cu sanii,incet incet urca spre urechea mea unde sufla tare pt mine nu a fost ceva placut ..ss intors in 69 dar a coborat mai jos si nu am putut sa ii gust piersicuta ,a continuat masajul cu sanii si dupa s.a pus la frec ,eu in tot timpul acests ii admiram funduletul si il mangaiam..Dupa vreo 10 min bune de frecat vine si finalizarea pe sanii ei desigur...M.a sterge se sterge si se intinde langa mine si incepem sa povestim..La capitolul asta este foarte ok pentru ca estr foarte deschisa la vorba..

 

Dupa vreo 15 min de povestit :Am rugat.o sa imi mai faca o finalizare..s.a intors iar in pozitia 69 dar la fel ca prima data si s.a pus pe frecat..dupa 1 l de lubrifiant :)) a frecat la foc continu vreo 10 min si nimic,a urmat si bataia in usa,a frecat inca 5min si am oprit.o pentru ca stiam ca ii mai trebuie vreo 30min si am plecat la dus..facut ,strers;imbracat ,m.a condus pana jos la usa si am plecat la drum..

 

Locatie : 6 frumos ,dar nu ai discretie..

 

Aspect fata : pentru mine un 8..

 

Masaj de relaxare: 7

 

Masaj erotic : Un 5 Tras de PAR..

 

Gfe: 7

 

 

Am achitat 150lei pt o ora..

 

Eu mi.asi fi dorit.o pe secretara pentru ca este o femeie inalta circa 1 80 si foarte frumoasă,pacat ca nu practica ca le.ar fi luat clienti la fete....am vazut in jur de 7 fete dintre care doar 2 sunt bune...

 

Nici nu se compara Issis cu Cleo..De acuma tot la Cleo am sa merg..

 

NU RECOMAND ACEST SALON. Te poti intalni la un pahar in salon cu un frate,prieten sau vecin...

 

O zi buna v.a doresc fratiilor...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Salut tuturor...De vineri am prins gustul masajului erotic prima experienta fiind la Cleo..dupa o noapte in club pe la ora 5 zic hai sa ma relaxez incerc la Cleo inchis telefon dupa am aflat ca pana la 2 au programul.Stiam ca Issis estr aproape non stop imi incer norcul,sun vorbesc cu secretara imi zice ca are fete libere si ma poate primi..Am plecat rapid pe Eftimie Murgu..

Dupa ce am ajuns ma primeste secretara si ma duce in living ,acolo m.am intalnit cu un alt client care astepta,nu mi se pare normal..

Am asteptat in salon 1 ora in timpul ala am mai vazut 4-5 clieti si pe toate maseozele plimbandu-se pe acolo numai in prosop dupa ce au terminat baia si au facut un circ..

 

In final vrea sa mi se prezinte cateva fete dat am refuzat ca le.am vazut pe toate plimbandu.se pe acolo si doar una mi.a sarit in ochi,ii zic la secretara despre cine estr vorba si ma invita in dormitor..

 

O fata pe nume Doris parca cam 1.68cm slabuta cur frumos sani mici dar tot timpul in stare de erectie,satena undeva la 26 ani..

 

Ajungem in camera(sus la etaj cica se cheama camera neagra) ma intreaba daca vreau sa fac dus,normal ca da. Primesc prosopul pe cand vreau sa intru la dus o alta maseoza mi.a luat.o inainte,atuncea Doris a inceput sa se certr cu ea pt ca ii nesimtita si ca nu respecta clientul..urata fata oricum..

 

Facut dus,1 sigur gel de dus,apa pe podea...si Atentie la CADA ca in interiorul eu cand faci dus poti sa iti rupi capul ...

 

Am revenit in camera ,Doris s.a dus la dus ,imi dau prosopul jos si ma intind pe "masa " de lucru,dupa 2 minute revine fata,era deja in prosop si desculta de la inceput pt ca inainte cu vreo 10min a terminat cu alt client..

 

Actiune: A inceput cu un masaj de relaxare la picioare dupa a urcat incetuț..a continuat cu sanii ,a continuat asa vreo 10 minute placute zic eu,dupa mi.a cerut sa ma intorc..A inceput cu pieptul dupa a coborat spre junioru masajul fiind facut in continuare cu sanii,incet incet urca spre urechea mea unde sufla tare pt mine nu a fost ceva placut ..ss intors in 69 dar a coborat mai jos si nu am putut sa ii gust piersicuta ,a continuat masajul cu sanii si dupa s.a pus la frec ,eu in tot timpul acests ii admiram funduletul si il mangaiam..Dupa vreo 10 min bune de frecat vine si finalizarea pe sanii ei desigur...M.a sterge se sterge si se intinde langa mine si incepem sa povestim..La capitolul asta este foarte ok pentru ca estr foarte deschisa la vorba..

 

Dupa vreo 15 min de povestit :Am rugat.o sa imi mai faca o finalizare..s.a intors iar in pozitia 69 dar la fel ca prima data si s.a pus pe frecat..dupa 1 l de lubrifiant :)) a frecat la foc continu vreo 10 min si nimic,a urmat si bataia in usa,a frecat inca 5min si am oprit.o pentru ca stiam ca ii mai trebuie vreo 30min si am plecat la dus..facut ,strers;imbracat ,m.a condus pana jos la usa si am plecat la drum..

 

Locatie : 6 frumos ,dar nu ai discretie..

 

Aspect fata : pentru mine un 8..

 

Masaj de relaxare: 7

 

Masaj erotic : Un 5 Tras de PAR..

 

Gfe: 7

 

 

Am achitat 150lei pt o ora..

 

Eu mi.asi fi dorit.o pe secretara pentru ca este o femeie inalta circa 1 80 si foarte frumoasă,pacat ca nu practica ca le.ar fi luat clienti la fete....am vazut in jur de 7 fete dintre care doar 2 sunt bune...

 

Nici nu se compara Issis cu Cleo..De acuma tot la Cleo am sa merg..

 

NU RECOMAND ACEST SALON. Te poti intalni la un pahar in salon cu un frate,prieten sau vecin...

 

O zi buna v.a doresc fratiilor...

Daca vrei sa plangi dupa bani ... mergi la Cleo! Nu mai e ceea ce a fost, fetele care isi meritau banii s-au dus!

Link spre comentariu

Daca vrei sa plangi dupa bani ... mergi la Cleo! Nu mai e ceea ce a fost, fetele care isi meritau banii s-au dus!

Pai de cat sa m.ai merg la Issis sa stau cate ora pt un masaj si cine stie poate ma intalnesc si cu tata in sala de asteptare si mergem impreuna...

 

Eu le.am incercat acuma pe amadoua saloane la diferente de 24 de ore..si cum ii acuma ca s.a mai schimbat ii mai bine decat Issis...

Link spre comentariu

Buna dimineaţa,

am vizitat si eu ieri pe la ora 23 salonul de pe E Murgu. Prima data în această locaţie dar am rămas dezamăgit. La aceea ora erau disponibile 3 fete Doris ( nu o stiu ) , Bella ( drăguţă, slăbuţă ) si Vanessa ( pozele de pe site nu au nici o legatura cu realitatea). În final am ales sa merg cu Vannesa, total neinspirat. Camera neagră întunecată, cu pereţi de 2 cm başca fetele vesele care urlau pe culoar. D-ra nu suportă nici uleiul, nici saliva nimic , nimic aşa ca totul a fost sub aşteptări, nimic erotic, doar puţină socializare. Oricum a reuşit într-o ora sa consume cel putin un sul de şerveţele.

Note:

Locaţie: 8 exterior, 6 interior

Fata - Vanessa: 6-7 ( slăbuţă, sâni mici putin lăsaţi)

Masaj de relaxare: 6-7 oricum doream ceva erotic

Masaj erotic: 4

Socializare: 7

  • Like 5
Link spre comentariu

Am scris o recenzie cu totate detaliile dar cica nu am avut permisiunea sa postez pe acest topic:Si atuncea revin cu una scurta

 

Recenzia vine cu putina intarziere :

Am ales-o pe Deea o fata bruneta si dragura!

 

Locatie : 6

Aspect fata : 9

Masaj de relaxare: 7 

Masaj erotic :7
Gfe: 8


Am achitat 150lei pt o ora

 

Asta scurta vad ca m-a lasat sa o postez ....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj n
  • Oras:cluj n
Locatia este binecunoscuta Eftimiu murgu. Camera in care s-a desfasurat actiunea este camera mica, fara aer conditionat.
Fata este foarte frumoasa din punctul meu de vedere. Inalta, peste 1.70m, bruneta, parul brunet lung si drept, sani numarul 3 cred, rotunzi si tari, picioare lungi si foarte interesant lucrate, fund maricel dar frumos.
Pentru ca se vedea ca desi incearca sa se faca placuta este putin distanta si discutia noastra nu era una foarte relaxata, am cerut un prosop si am mers la dus, nu inainte de a lasa cadoul pe masa. Intors in camera, desi am incercat sa o fac sa se relaxeze, am simtit-o totusi distantata.
Desfasurarea actiuni

- pus clientul pe burtă, uns cu prea mult ulei, masat peste tot prin mişcări simpliste - nişte frământări cu mâinile şi atât, fără alte tehnici, fără nicio legătură cu ce înseamnă un masaj "profesionist" (alt cuvânt mare folosit degeaba în reclame)

- întors clientul pe faţă, uns cu prea mult ulei, frecat câteva minute cu corpul/sânii, apoi direct mânuţa pe trompă (mai exact un inel făcut din degetul mare şi arătător) şi dă-i cu frecări ritmice în sus şi-n jos ca să scăpăm cât mai repede (fără să conteze dacă există o erecţie de care să aibă rost să tragi aşa, fără vreo idee despre genul de stimulări delicate de care ar fi nevoie ca să creezi o erecţie dacă nu găseşti una de-a gata).

Imediat ce m-am întors cu faţa-n sus lucrurile au luat-o la vale. Senzaţiile erau estompate şi înecate în ulei de masaj, mişcările prea simpliste şi fără pic de imaginaţie - nimic senzual, nimic incitant, doar frământări continue şi totale de parcă făcea aluat de pâine din mine - evident că n-au dus în niciunul dintre cazuri la vreo erecţie, iar la sfârşit chinuri aiurea de a provoca o finalizare prin mişcarea unui inel făcut din două degete în susul şi-n josul unui penis semi-flask.Nume maseuza Bianca.

 

Corp: 9 (sani micuti dar fermi si sexy, fund tare si usor bombat, 

Atitudine: 8

Servicii: masaj erotic cu 1 finalizare prin tehnici de masaj

Tehnici de masaj: 6

Tehnici de finalizare: una singura - labutza, pe care o face corespunzator 

Experienta per ansamblu:7

Halatu':Prosopul curat oferit la dush m-a costat 150 RON

În concluzie nu mai am ce căuta pe acolo .

 

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

Am ajuns si eu zilele trecute la issis!!

Am intrat cu Deea, o domnișoară frumoasă bruneta!

M-a condus in camera roșie,primit prosop si mers la duș!! Baia este chiar pe hol unde liniștit te poti întâlni cu alti clienti!!

Baia este curata un singur gel de duș, întors in camera si m-am întins în pat si am asteptat vreo 5 min dupa Deea

A revenit in camera doar cu un prosop pe ea .Are un corp foarte frumos, slim si bronzat!

a început cu un masaj de relaxare la picioare si spate, dupa s-a frecat cu sâni de spatele meu.. Mai baga mana pe la OO, mi-a cerut să mă întorc a început să ii de-a atenție si celui mic. Cu mult ulei si multa labă s-a produs si finalizarea dupa vreo 15min. Ne-am întins la povești pana a venit acea bătaie in usa!!

 

Locatie 9

aspect fată 9

masaj relaxare 8

masaj erotic 6

timp 1 ora 150lei

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Salutare ,


 


 Cum de mult eram intrigat de aceasta aparitie ,


 Telefonul este cel din titlu , ca locatie Eftimiu murgu.


 


 Toate bune si frumoase , ajung in fata locatiei , intru,


 


 Sus pe scari ma astepta Deea , frumoasa , machiata , imbracata intru-un costum de baie transparent care ii lasa sa se vada formele impecabile .


 Mi-a inmanat un prosop curat si am purces la dus ... revenind in camera de lucru special amenajata ...  cu muzica ambientala , lumanari si un pat mare.


 


 Masajul , ca despre asta e vorba , dupa ce m-a masat mai bine de 10  minute am primit permisiunea de a ma intoarce si cu  fata in sus . Si aici lucrurile au devenit interesante ... un body masaj erotic  bun ...la care finalizarea ( prin tehnici de masaj "urasc asta " ) ... a venit ca ceva firesc , 


Locatia -  : 7


Fata - brunetica , corp tare de pustoica , sani medii si tari  : 8


Prestatia - masaj relaxare :7


Prestatia-masaj erotic : 6


 


Tarif : 150 lei


 


Daca puteti trece peste aspectul ca veti face doar masaj si va duceti doar pentru relaxare ...si apoi de faptul ca scapati de 150 de lei din portofel pentru asta ... eu zic ca este o experienta placuta .


 


Spor la toti !


De recomandat: PAS 


  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:cusca
  • Oras:cusca

 

Salutare ,

 

 Cum de mult eram intrigat de aceasta aparitie ,

 Telefonul este cel din titlu , ca locatie Eftimiu murgu.

 

 Toate bune si frumoase , ajung in fata locatiei , intru,

 

 Sus pe scari ma astepta Deea , frumoasa , machiata , imbracata intru-un costum de baie transparent care ii lasa sa se vada formele impecabile .

 Mi-a inmanat un prosop curat si am purces la dus ... revenind in camera de lucru special amenajata ...  cu muzica ambientala , lumanari si un pat mare.

 

 Masajul , ca despre asta e vorba , dupa ce m-a masat mai bine de 10  minute am primit permisiunea de a ma intoarce si cu  fata in sus . Si aici lucrurile au devenit interesante ... un body masaj erotic  bun ...la care finalizarea ( prin tehnici de masaj "urasc asta " ) ... a venit ca ceva firesc , 

Locatia -  : 7

Fata - brunetica , corp tare de pustoica , sani medii si tari  : 8

Prestatia - masaj relaxare :7

Prestatia-masaj erotic : 6

 

Tarif : 150 lei

 

Daca puteti trece peste aspectul ca veti face doar masaj si va duceti doar pentru relaxare ...si apoi de faptul ca scapati de 150 de lei din portofel pentru asta ... eu zic ca este o experienta placuta .

 

Spor la toti !

De recomandat: PAS 

note mari dar pass

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...