Sari la conținut

A FOST CINEVA?Matură, plinuţă, discreţie, igienă. Tel. 0769.788.290


Postări Recomandate

am inteles..ca e pitica rau , umflata si tatele mari rau   :)))deformata rau deaia nu pune poza

Da ce pot spune .. la comentarii rautacioase ma asteptam ,si nu vad rostul sa le raspund sau sa comentez nivelul de bun simt al celor care le fac. Nu pun poze pt ca am si eu o viata ca oricare alta persoana normala , este un job si atat nu am peste si nu stau non stop sa imi fac norma, nu am inhibitii sau traum psihice la modul cum arat , chiar ma simt bine in pielea mea ,sunt foarte multi barbati care apreciaza o forma la o  femeie  si ii astept cu mare drag   

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

si daca ar fi grasa si pitica nu vad care ar fii problema pt ca altii le plac astea grase rau. de ex mie :))) am  o fantezie cu o grasa dar madam daca nu pui poza sa imi fac /ne facem o parere nu o sa iti calc pragul in veci ! de unde stiu daca esti vre-un travestit sau tansexual . Nu pui poze pierzi clienti si clienti = bani . deci madam le gras' tu alegi

Link spre comentariu

si daca ar fi grasa si pitica nu vad care ar fii problema pt ca altii le plac astea grase rau. de ex mie :))) am  o fantezie cu o grasa dar madam daca nu pui poza sa imi fac /ne facem o parere nu o sa iti calc pragul in veci ! de unde stiu daca esti vre-un travestit sau tansexual . Nu pui poze pierzi clienti si clienti = bani . deci madam le gras' tu alegi

Exact dragi mei eu aleg,nu duc lipsa de clienti, va pup si va doresc o zi cat mai buna 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde

Scurta vizita ieri la pranz, zona frigorifer foarte usor de ajuns, apartament curat cu toate utilitatile la zi.

Doamna destul de inalta, 1.70+, plinuta, nu grasa, blonda, varsta sub 30 de ani, foarte prietenoasa si curata. Nu mi a cerut banii dinainte, nu m a grabit absolut deloc. Am ramas pentru combinat, a durat 35 de minute cu multa munca din partea ei si niciun comentariu. Stramta si flexibila in ciuda dimensiunilor mai mari, se implica si iti lasa senzatia ca ii place ceea ce face. Finalizarea a fost orala, am achitat 100 de lei, desi imi ceruse doar 80.

Locatia primeste 10, curatenie etc

Domnisoara: aspect 9, atitudine 10+

Prestatia: O: 9, se ocupa de zone adiacente, finalizare orala

Normal : 9, se implica si se adapteaza usor dorintelor

De revenit cu siguranta.

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu

 se face oral si normal 50 oral 50 normal 70 combinate (protejate) , 60 oral neprotejat cu finalizare orala, nu fac inghitire, iar combinatul cu oralul neoprotejat este 80 , ora 150 cate finalizare se pot, se accepta limbi , 69, fac uro si este cu 10 lei in plus la pret, cu 2 parteneri 150 finalizrea amandoi (se face oral si normal si va schimbati intre voi)

faci si cu **spam editat**?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...