Sari la conținut

A FOST CINEVA?Matură, plinuţă, discreţie, igienă. Tel. 0769.788.290


Postări Recomandate

  • Oras:intre cer si pamant
  • Oras:intre cer si pamant

am fost eu, arata exact ca in poze..sociabila..am discutat vreo 10 minute inainte sa ne apucam de treaba...locatia este curata ...ca si prestatie ok...nu e grabita nu mia-a pretins sa "termina odata"...
Oral 8...cum arata:9 (in functie de gust) locatie:8  :snap 

toata treaba a durat in jur de 30 min

bilet 150 leuti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CALATOR PRIN LUME
  • Oras:CALATOR PRIN LUME

Da am fost eu saptamana trecuta , si mi-a lasat o impresie placuta , locatie in rovine langa frigorifer,garsoniera curata , baie curata.

am optat pt un oral si normal , se descurca de minune  si se fute bine, celor care prefera femeile peste 30 de ani si doresc sa futa o femeie in adevaratul sens al cuvantului o recomand pe daniela , un mare plus este ca nu m-a grabit . Te pup daniela . cand voi mai avea timp te vizitez sigur

Link spre comentariu

Da am fost eu saptamana trecuta , si mi-a lasat o impresie placuta , locatie in rovine langa frigorifer,garsoniera curata , baie curata.

am optat pt un oral si normal , se descurca de minune  si se fute bine, celor care prefera femeile peste 30 de ani si doresc sa futa o femeie in adevaratul sens al cuvantului o recomand pe daniela , un mare plus este ca nu m-a grabit . Te pup daniela . cand voi mai avea timp te vizitez sigur

Multumesc pentru apreciere. Ma bucur ca ai avut o experienta placuta, te astept cu mare drag

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...