Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

        Bine v-am gasit ! 

 

 Fiind primul meu post in cadrul acestui forum, voi incerca, in cateva cuvinte, sa imi fac o mica descriere.

Ma numesc Anais, am 24 de ani , si timp de o saptamana sunt in Cluj. Sunt o tipa discreta si foarte pasionala, de aceea, timpul petrecut impreuna reprezinta un hobby...nu un job.

 

    Va pot dezmierda cu sex oral, normal, sex intre sani, finalizare orala, pozitia 69, fk, imi place si imi doresc sa primesc cunnilingus. Departe de mine gandul de a jigni pe cineva, insa:

 

-NU ofer sex oral neprotejat  persoanelor cu o igiena indoielnica, nerase, netunse.

-NU fac sex normal neprotejat indiferent de circumstante.

-NU ofer sex anal.

 

 Programul meu incepe in jurul orei 11 dimineata , iar disponibilitatea este in functie de programarile avute, motive pentru care rog sa fiu sunata cu minim 30 de minute inainte de a ma vizita.

 

 Detalii fizice...nu va pot da, fotografiile postate sunt reale, neretusate, si  tocmai pentru a evita orice discutie in aceasta privinta, le voi posta cu fata neblurata.

 

Tarifele mele sunt in functie de timpul pe care d-voastra il acordati unei intalniri:

 

-150 de lei o finalizare pe parcursul a 30 de minute

-250 de lei o ora , timp in care se pot face 2 finalizari

 

Ca un plus informativ , locatia este pe Alexandru Vaida Voevod nr 110, sunt colega Luciei (Lucia24).

 

 

Va pup, si imi doresc sa avem parte de intalniri frumoase.  :hug1 

post-203515-0-01251900-1460115230_thumb.jpg

post-203515-0-35434200-1460115248_thumb.jpg

post-203515-0-13230100-1460115273_thumb.jpg

post-203515-0-64357600-1460115287_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu

prea frumos sa fie adevarat... 

fa o poza acum cu telefonu, si te cred

Iti facem noi tie o poza daca doresti dar numai cand vei fi in sicriu gata imbalsamat si parfumat ,Fish ule ,bine???Sau sa venim sa te pozam acolo dupa coltul blocului in Bmw ul cel negru cu numar de Bucuresti???EU CRED CA TU AI NEVOIE DE O NOUA VIZITA A JANDARMERIEI IN CUIBUL PE CARE IL CONDUCI .Eu zic sa stai in ,,banca,, ta si sa ai grija ca managementul sa fie la fel de bun ca pana acum si sa nu se prinda DIICOT -UL A 2 A OARA DE CE FACETI VOI PE ACOLO .....Ma refer si la drogurile pe care le comercializati prin cluburile gen ,,Bamboo,,  ,, Zaza ,, ,,Crush,, SI NU IN ULTIMUL RAND ,Clubul Ingerilor,NOA ....Eu cred ca tu vrei sa fii luat in ,,Colimator ,..... :pope  :pope  :pope 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...