Sari la conținut

Janette tribunalul nou 0746709824


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna scumpul meu, sunt Janette de pe contul lui Betty deoarece, dupa cum ti-am spus si astazi schimbarile privind rubrica anunturi m-au cam luat prin surprindere si nu am reusit inca sa imi reactivez contul.

Vreau sa iti multumesc mult ptr recenzie iar ca un bonus ptr ca mi-ai tras-o bine promit ca la vizita urmatoare accept sa imi faci si "misterioasa" poza...cu adevarat o experienta de neuitat! :*

eu zic ca voi va combinati  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Iti dau un sfat ! Daca chiar lucrezi fara "guvid" paraseste acel colectiv nociv.  Baietii vor evita acea locatie prost evaluata. Folosesteti experienta si atuurile pentru tine. E un sfat nu o critica !

S-o crezi tu! De azi dimi nm timp nici sa fumez, glumetule!

  • Like 2
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acuma vin de la domnisoara jannete.. A fost o experienta minunata.. Am facut rezervare de la 6 30 dar programul full probabil a facut o sa nu mai raspunda la telefon.

Nu prea recomand desi faptul ca picura afara a facut asteptarea mea putin romantica :) ..o trec cu gfe ridicat

De evitat!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Dragul meu, ca sa te lamuresc odata pt totdeauna, tipa cu tatuaje nu sunt eu. Este o alta persoana care in trecut a lucrat pe acest topic. Eu sunt reala, cu poze din locatie, NEEDITATE,si nu am lucrat in tara pana acum aproximativ 3 saptamani. Sunt in bransa de 2 ani, lucrand pana acum in Spania si Germania. Nu sunt incepatoare, sunt o tipa cu ceva experienta in arta sexului total.Ma declar o impatimita a sexului bine facut si astept cat mai multi doritori pentru a petrece clipe minunate impreuna.

pei si de ce te initulezi tot Janette?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost astazi pe la 1 la Janette. Sunat cu 30 de minute inainte, mi s-a confirmat disponibilitatea, la ora stabilita am fost in zona unde am sunat din nou, mi-a fost indicata locatia si am purces mai departe. Domnisoara Janette este migniona, slim, sani micuti cu sfarcuri numai bune de ros, fundulet micut si bombat.

Locatia este centrala, usor de ajuns, locuri de parcare in apropiere. Curat in apartament, baia este ok, am primit prosop curat pentru o scurta igienizare (imi facusem dus de acasa). Singurul minus ar fi canapeaua din sufragerie care nu este foarte comoda si nu iti permite sa te desfasori in totalitate dar din ce am inteles urmeaza sa o schimbe.

 

Janette se implica pe parcursul actiunii, sarutari pe corp, fk, mangaieri, se implica si la normal/anal, gemete, tot tacamul.Am stat 1h sex total, a doua finalizare nu s-a concretizat, la al doilea numar termin mai greu, mai aveam 5-10 minute din ora si nu cred ca terminam al doilea numar si am zis ca o las pe alta data, revin sa imi iau revansa. In pauza dintre numere am fumat o tigara, am fost servit cu o doza de cola, am mai discutat una alta. GFE bun.

 

Locatie - 9.5 (central, curat, locuri de parcare)

Janette - 9 (miniona, slim, fundulet frumos, sani nr 1)

Oral - 9 (executat corect, ceva DT)

Normal - 9.(piersicuta placuta, umeda, gemete, se implica, pacat ca nu a permis canapeaua mai multe :) )

Anal - 9.5 - stramt, placut, gemete si mai tari, se vede foarte frumos de la spate)

FK, fingering, sarutari pe corp/gat/etc

Pret - 100 lei 1 fin o + n, 150 ora, 150 lei 1 fin o+n+a, 200 lei ora. Eu am stat 1h sex total.

 

Per total o experienta placuta, ramane sa revin sa aprofundez, poate se schimba si canapeaua pana atunci, sa incercam mai multe :).

LE - in pozele din primele posturi, este alta Janette, nu are nicio legatura cu domnisoara in cauza. Se vede clar dupa fata, corp, tatuaje. Pozele din postul #22 sunt cele mai elocvente pentru titulara topicului.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Super girl!
  • Oras:Bd.Unirii
  • Telefon: Super girl!
  • Oras:Bd.Unirii

Acuma vin de la domnisoara jannete.. A fost o experienta minunata.. Am facut rezervare de la 6 30 dar programul full probabil a facut o sa nu mai raspunda la telefon.

Nu prea recomand desi faptul ca picura afara a facut asteptarea mea putin romantica :) ..o trec cu gfe ridicat

De evitat!

Nu prea cred
  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Super girl!
  • Oras:Bd.Unirii
  • Telefon: Super girl!
  • Oras:Bd.Unirii

Am fost astazi pe la 1 la Janette. Sunat cu 30 de minute inainte, mi s-a confirmat disponibilitatea, la ora stabilita am fost in zona unde am sunat din nou, mi-a fost indicata locatia si am purces mai departe. Domnisoara Janette este migniona, slim, sani micuti cu sfarcuri numai bune de ros, fundulet micut si bombat.

Locatia este centrala, usor de ajuns, locuri de parcare in apropiere. Curat in apartament, baia este ok, am primit prosop curat pentru o scurta igienizare (imi facusem dus de acasa). Singurul minus ar fi canapeaua din sufragerie care nu este foarte comoda si nu iti permite sa te desfasori in totalitate dar din ce am inteles urmeaza sa o schimbe.

 

Janette se implica pe parcursul actiunii, sarutari pe corp, fk, mangaieri, se implica si la normal/anal, gemete, tot tacamul.Am stat 1h sex total, a doua finalizare nu s-a concretizat, la al doilea numar termin mai greu, mai aveam 5-10 minute din ora si nu cred ca terminam al doilea numar si am zis ca o las pe alta data, revin sa imi iau revansa. In pauza dintre numere am fumat o tigara, am fost servit cu o doza de cola, am mai discutat una alta. GFE bun.

 

Locatie - 9.5 (central, curat, locuri de parcare)

Janette - 9 (miniona, slim, fundulet frumos, sani nr 1)

Oral - 9 (executat corect, ceva DT)

Normal - 9.(piersicuta placuta, umeda, gemete, se implica, pacat ca nu a permis canapeaua mai multe :) )

Anal - 9.5 - stramt, placut, gemete si mai tari, se vede foarte frumos de la spate)

FK, fingering, sarutari pe corp/gat/etc

Pret - 100 lei 1 fin o + n, 150 ora, 150 lei 1 fin o+n+a, 200 lei ora. Eu am stat 1h sex total.

 

Per total o experienta placuta, ramane sa revin sa aprofundez, poate se schimba si canapeaua pana atunci, sa incercam mai multe :).

 

LE - in pozele din primele posturi, este alta Janette, nu are nicio legatura cu domnisoara in cauza. Se vede clar dupa fata, corp, tatuaje. Pozele din postul #22 sunt cele mai elocvente pentru titulara topicului.

Ms dragul meu ptr placerea oferita, te astept sa revii. A disparut si canapeaua, acum este un pat matrimonial care trebuie udat :*
  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pai nu pe tine...pe jannette adica 0746709824  da fiind ditai cuibu populat...probabil tine-ti telefoanele la comun..

stiu ca stati in centru...da alea 35-40 de minute pierdute sa ma deplasez pana la blocu vostru si inapoi...sunt destul de enervante...

te pup

Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

pai nu pe tine...pe jannette adica 0746709824  da fiind ditai cuibu populat...probabil tine-ti telefoanele la comun..

stiu ca stati in centru...da alea 35-40 de minute pierdute sa ma deplasez pana la blocu vostru si inapoi...sunt destul de enervante...

te pup

Sunt janette, am mai explicat "problema" legata de cont, nu ma mai repet! Nu mai sunat, intelegi???

Inceteaza te rog cu rautatile, ai scris acum GATA!

  • Like 3
  • Minus 9
Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Janette, serviciile sunt clare, insa programul de lucru nu. Deci, de la cat la cat?

In fs de programari...de obicei sunt de la 9:00-3:00 aprox :)

  • Like 1
  • Minus 9
Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Buna, am observat ca din cauza numelui multi ma confundati cu o tipa care se numea tot Janette...ca sa va lamuresc pe toti o sa imi atasez o poza cu fata, desii eu cred ca se vedea clar chiar si dupa infatisare ca suntem pers diferite. Nu vreau sa dau curs discutiilor asa ca uitati diferenta!

post-187286-0-24809000-1460447533_thumb.jpg

post-187286-0-01505600-1460447593_thumb.png

  • Like 3
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Buna, am observat ca din cauza numelui multi ma confundati cu o tipa care se numea tot Janette...ca sa va lamuresc pe toti o sa imi atasez o poza cu fata, desii eu cred ca se vedea clar chiar si dupa infatisare ca suntem pers diferite. Nu vreau sa dau curs discutiilor asa ca uitati diferenta!

Iar ai greșit contu', analfabet-o-o-oooo!

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...