Sari la conținut

Ce vă doriți de la nevastă?


Postări Recomandate

  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

aia e o problema de loc geometric a carei solutie finala nu a fost inca descoperita. ultima teorema a lui fermat e mic copil pe langa asta.

Nu-i atat de greu de descoperit.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Jamaica
  • Oras:Jamaica

 sfanta treime clasica :oare o mai fi de actualitate? :laugh2

 

doamna in societate!

gospodina in bucatarie!

curva in dormitor! 

 

 

 

S-a mai zis, dar s-a postulat ca realitatea atinge maxim doimea:

- dacă e doamna în societate și gospodina în bucătărie, sigur nu e și curva în dormitor;

- dacă e gospodina în bucătărie și curva în dormitor, sigur nu e și doamna în societate;

- dacă e curva în dormitor și doamna în societate, sigur nu e și gospodina în bucătărie.

 

Dar dacă ar fi treimea, ce plm ai face? Ai vrea sa rămână, evident, la fel de tânără ca și când ai luat-o, dăă:))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

S-a mai zis, dar s-a postulat ca realitatea atinge maxim doimea:

- dacă e doamna în societate și gospodina în bucătărie, sigur nu e și curva în dormitor;

- dacă e gospodina în bucătărie și curva în dormitor, sigur nu e și doamna în societate;

- dacă e curva în dormitor și doamna în societate, sigur nu e și gospodina în bucătărie.

 

Dar dacă ar fi treimea, ce plm ai face? Ai vrea sa rămână, evident, la fel de tânără ca și când ai luat-o, dăă :))

 Sa ramana doamna in societate si curva in dormitor ca-i plina lumea de restaurante ! =))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Jamaica
  • Oras:Jamaica

 Sa ramana doamna in societate si curva in dormitor ca-i plina lumea de restaurante ! =))

 

 

Acuma, de fapt aia cu bucătăria se refera de fapt la "a ţine casa". Mai trebuie schimbat un bec, o priză care nu merge, cumpărături, copii, femeia de servici, alea alea, îs o grămadă de treburi de făcut pe-acasă, nu doar sarmale :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Acuma, de fapt aia cu bucătăria se refera de fapt la "a ţine casa". Mai trebuie schimbat un bec, o priză care nu merge, cumpărături, copii, femeia de servici, alea alea, îs o grămadă de treburi de făcut pe-acasă, nu doar sarmale :laugh2

 Mda, tot nu ma convingi ! =)) Raman la varianta aleasa initial !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Job sucks
Life sucks
Wife...doesn't

 

Eu stiu ce sa mai vreau de la ea? :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Job sucks[/size]Life sucks[/size]Wife...doesn't[/size]

 

Eu stiu ce sa mai vreau de la ea? :)[/size]

Și eu am aceeași dilemă!

Să mai cer ceva,înseamnă să-l mânii pe Dumnezeu!

Să nu mai cer înseamnă să accept faza de auto mulțumire și să refuz perfecționarea relației!

Zău,parcă sunt tentat să-l supăr pe Doamne Doamne!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

S-a mai zis, dar s-a postulat ca realitatea atinge maxim doimea:

- dacă e doamna în societate și gospodina în bucătărie, sigur nu e și curva în dormitor;

- dacă e gospodina în bucătărie și curva în dormitor, sigur nu e și doamna în societate;

- dacă e curva în dormitor și doamna în societate, sigur nu e și gospodina în bucătărie.

 

Dar dacă ar fi treimea, ce plm ai face? Ai vrea sa rămână, evident, la fel de tânără ca și când ai luat-o, dăă :))

 

Bine punctat! Eu cu gospodăria nu mă omor :D

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

La cea cu patul te poate lămuri doar bărbate-miu. La aia cu doamnă în societate îți pot trimite poze de la nunți, cumetrii, parastase :))

Asta zic, nu te poti baza pe o singura caracterizare ! E nevoie de second opinion ! =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...