Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatzaaaaa, lume!

Sunt la birou ,haideți să ne futem sa crape pipota in de-alde asta de mai sus!

:)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Munte
  • Oras:Munte

Nimeni niciodată nu va cere nimănui să spună "consoanele la mai mult că perfect"- nu ai sa înțelegi de ce spun asta, dar e normal ptr tine .

Nu,mah imbecilule, dar cu ORICE OM intri in contact, ai o interacțiune verbala. Și daca nu ești capabil să schimbi 2 vorbe , clar ești prost de cea mai joasă speță. Ca tine . Că tu nu reușești NICIODATĂ sa exprimi o idee coerent , complet ,de corect dpdv gramatical , ortografic și lexical nici nu se pune problema.

Și în fața ta o spun răspicat, chiar daca suna a laudă : între noi doi nu exista termen de comparatie că nivel intelectual. Pe langa o licență (luată cu brio chiar),mă exprim ( scris și vorbit) fluent in 4 limbi de circulație internațională (cu atestate și astea). Tu nu ești în tare nici macar in română. Eu mă prostituez că asta am ales la un moment dat, așa a fost conjunctura la momentul ăla și da, am ales cea mai la îndemână varianta pentru a ieși dintr-o situație critica. Dar am dat ce avut mai bun și SUNT O CURVA BUNA. Ca orice altceva am întreprins, am făcut-o bine . Prostule!

:clapp  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Sunt o femeie de 33 de ani , departe de a fi vreo bomba sexy (în niciun caz nu vei avea prima finalizare când îți voi deschide ușa :) )- am 174 cm, 54 de kg, sâni mici ( CU sfârcuri mari ) și picioare lungi.

 

Serviciile mele sunt de companie intimă, iar "companie" înseamnă ca prefer sa stăm și la un pahar de vorba înainte de alcov. La prima vizita , acest timp petrecut ut la o țigară, suc, apa este timpul meu,nu am pretenția ca tu sa plătești pentru el De la a doua vizita însă, doar tu hotărăști cât și cum vrei sa ne petrecem intervalul de timp pentru care vei plăti.

 

În ceea ce privește acțiunea din dormitor, regulile mele sunt DUȘ, NU FK, NU Anal, NU negociem. ÎN rest, totul este posibil dacă este aromatizat cu un dram de bun simt și comunicare.

 

Tariful practicat de mine este de 200 Ron ptr o ora, ora pe care nu o împart în finalizări, eșterg strict alegerea ta ce,Cum, cat si de cate ori vrei sa faci. Dacă vizita este considerabil mai scurta de o ora, tariful este de 150 ron, iar ptr fiecare 30 de minute peste ora-100 ron. E aritmetica simpla, VA ROG din suflet sa nu mă (mai) puneți în situația jenanta de a trebuit sa răspund la întrebarea "Cat trebuie sa Îți dau?". Faceți niște nenorocite de calcule simple, e penibil,zau!

 

Programările se fac prin PM-URI, SMS sau telefonic la numărul din titlu. În cazul sms-urilor OBLIGATORIU menționați un interval în care ca pot răspunde fără a crea neplăceri. Dacă nu specificați -" îmi poți răspunde pana la ora X ", "aștept un răspuns încă X minute" - NU VOI RÄSPUNDE ACELUI MESAJ .

 

Poate omul e zapacit de futaiul cu tine :laugh2

Acum pe o nota mai serioasa, stii bine ca futaiul nu e pe intervale fixe: 60, 90 min etc. Aproape de fiecare data dureaza intre.

Pe langa asta sunt toante precum Ines care-s cu cronometrul in mana

  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Tocmai de aceea cea mai eleganta varianta e sa va las pe voi să faceți calculele . Mi se zbârlește parul pe ceafă numai dacă mă gândesc la o fază de genul " Eu- pai ai venit la 10.23 , acum e 12.07... deci 200 (10.23-11.23) + 100 ( 11.23- 11.53) și mai pune și tu ceva pentru alea 14 minute ! Plm, PENIBIL!!!!!

Cat despre "aiurit" , las mereu omului timp sa isi revină, cu atât mai mult acu' în toiul verii. In primul rand e vb de bun simt, apoi nu prea mă avantajează sa scot omul pe ușă inca transpirat, apris la fata, eventual și cu părul răvășit.. .e ca și cum i-aș scrie cu marker verde neon pe frunte : " Tocmai am ieșit din pi.da ! "

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatzaaaaa, lume!

Astăzi sunt (în sfârșit ) disponibila ! Planul e sa fiu la birou până târziu în noapte, însă nu voi face programări fixe după 18.00 , pentru ca depinde de starea de spirit ( a se citi "oboseală" ) de la acea oră.

 

Mă găsiți pe Soveja, aproape de Galerii , colega cu DEEA ( Buna bruneta).

Hai, spor s-avem cu toții în toate!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu, toate detaliile la zi sunt mai sus in pagina!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza! Și astăzi sunt disponibila până la ora 18.00.

Spor s-avem in toate!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna ziua,lume!

In seara aceasta voi fi disponibilă începând cu ora 19.30 până spre dimineață.

In locație va fi si Deea, așa că doritorii de "grămadă organizată" vor putea beneficia de nebunie la puterea a doua.

Spor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hai la cafea ,bre, ai luat pensia? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Hai la cafea ,bre, ai luat pensia? :)

Adevaru e ca nu am mai ajuns demult! Vreau sa vin cand e si colega ta cu tzatze mari pacolo :)) cand mai esti la munca?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Să le luăm pe rând.

1-singura certitudine în privința programului este week-end-ul, pe zi. Uneori, mai sunt și câte o noapte în cursul săptămânii,însă nu e nimic fix,anunț la momentul respectiv.

2-am colege , una cu tzatze,una mai din clubul meu de" neiubite de zeul dătător de piept generos".

Cea cu tzatze e Carmen, care e o frumusețe de fata,app. Și cealaltă e DEEA( rebela) care nu are nevoie de nici o prezentare.

Nu suntem niciodată active toate 3, ar fi cam aglomerat pe acolo,in general una dintre ele ia pauza cand sunt eu. Însă , "la nevoie" , daca cineva nu se mulțumește doar cu 2 și vrea plus, nu zicem NU .

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ai citit ce am scris mai sus?????

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nimeni niciodată nu va cere nimănui să spună "consoanele la mai mult că perfect"- nu ai sa înțelegi de ce spun asta, dar e normal ptr tine .

Nu,mah imbecilule, dar cu ORICE OM intri in contact, ai o interacțiune verbala. Și daca nu ești capabil să schimbi 2 vorbe , clar ești prost de cea mai joasă speță. Ca tine . Că tu nu reușești NICIODATĂ sa exprimi o idee coerent , complet ,de corect dpdv gramatical , ortografic și lexical nici nu se pune problema.

Și în fața ta o spun răspicat, chiar daca suna a laudă : între noi doi nu exista termen de comparatie că nivel intelectual. Pe langa o licență (luată cu brio chiar),mă exprim ( scris și vorbit) fluent in 4 limbi de circulație internațională (cu atestate și astea). Tu nu ești în tare nici macar in română. Eu mă prostituez că asta am ales la un moment dat, așa a fost conjunctura la momentul ăla și da, am ales cea mai la îndemână varianta pentru a ieși dintr-o situație critica. Dar am dat ce avut mai bun și SUNT O CURVA BUNA. Ca orice altceva am întreprins, am făcut-o bine . Prostule!

 

Hai ca a 5 minute pentru tine....fluent in 4 limbi de circulație internațională".tot vanzatoare de placeri carnale esti( toate limbile cunoscute de tine tot aceeasi chestie spun...baniii usori ca mintea nu ma duce...!Hai sa iti zic ceva DACA AVEAI EDUCATIA DE CARE POMENESTI TU -nu ofereai placeri carnale.Tu tot pomenesti de gramticā , pula nu stie carte,ce doar lu ala care iti dā 100 ron ii dai extemporal?si dupa aia il sugi?!!.Daca erai ceea ce pretinzi tu ca esti .facultatii.limbi straine nu mai te vindeai,ofereai servici carnale,Dar tu ne avand educatie( DE ACASA .de la cine..Nu mai pomeni de lectii de gramticā,semantica si lexicā.Tu din toata fiinta ta si intelectul tau faci banii din sex,lasā la altii sa critice!.Dupa mintea ta numai din supt si scalins puli se face banii,daca stiai altceva de aia te apucai,dar neuronul tau nu poate mai mult.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ești prost tare!

M-am apucat de prostituție într-o anumită conjunctura și da, a fost cea mai la îndemână varianta LA MOMENTUL ALA. Imediat ce respectivul context s-a schimbat, am inceput sa caut variante. Și am, crede-mă, fix pe baza educației și studiilor. Dacă ai avea un dram de minte și nu ai fi incredibil de prost, ai face legătura între ce am spus mai sus și tot kktul pe care l-ai mâncat despre mine în PM acu' ceva vreme. Dar ești prea prost! Dacă îți trimit in PM draftul contractului meu de muncă, te bag in depresie , prostule! După ce rogi pe cineva să ți-l traducă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna ziua, astăzi sunt până la 17.30. Zi minunată tuturor, cu spor și voie bună!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...