Sari la conținut

0757225049 - Centru (in spatele Restaur. Chinezesc, bloc i) - de evitat


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Bruneta 20 de ani 1.75, 55kg, frumoasa, sexi discreta, ofer companie domnilor de orice varsta Tel: 0757225049

 

Salut.. Sun astazi la numarul de mai sus, gasit in Raid, si-mi raspunde din prima o d-soara cu o voce placuta si amabila. O intreb unde sta, imi zice sa cobor la Potcoava si ca tre sa ajung in spate la Restaurantul Chinezesc. Intreb cat e un oral si-mi zice 80. Ii zic ca e mult pentru mine si ma intreaba cat as vrea eu sa dau.. ii zic 60.. imi spune ca are o colega care ma rezolva de banii astia.. Ok zic eu si ramane sa o sun cand ajung in zona.. Iau un maxi-taxi, cobor la Potcoava, o iau pe jos pana la locul indicat. O sun din nou, ii zic ca am ajuns la garajele din spatele Restaurantului Chinezesc si ma indruma sa ajung la blocul i. Ma vede de la geam si-mi indica telefonic adresa exactal. Sun la usa si-mi deschide o fata pe la 20 ani draguta la fata, mi-au placut buzele carnoase si parul lung si cret.Ma invita inauntru, intru in sufragerie, acolo inca 3 fete, una pe la 35 ani inalta slaba si **spam editat**itara, una blonda ceva mai tanara si fardata strident si una pe la 20 ani blonda si corpolenta. Intru in camera cu cea creata, cea mai buna dintre toate, ii amintesc ca am vb pentru un oral de 60 ron si se duce la celelalte fete. Se intoarce in camera si zice ca o s-o fac cu ea ca celelalte sunt ocupate. Ce noroc imi zic, uite cum dau eu o muie ieftina celei mai bune dintre ele. Imi cere banii, ma duc la baie pentru igienizare, baia distrusa, prosoape murdare, nota 4. Ma intorc in camera, fata intinsa pe pat in sutien si chiloti. Se dezbraca complet, de la spate corp de flacau, dreapta, fara solduri, fund destul de bombat, sanii ca ai unei fete de 14 ani, mici si tuguiati, mameloane ascutite. Sa trecem la treaba.. Ma intind pe pat, fata ia cutia de prez.. Ii zic ca nu vreau cu prez. Ea insista, eu nu cedez fiind hotarat sa plec daca nu-mi accepta pretentia. Se conformeaza in cele din urma si incepe sa mi-o suga. Senzatii placute, buze numai bune pt asa ceva, par frumos. Imi place. O rog sa se intoarca cu fundul mai spre mine sa-i pot mangaia gogosica. Nici o reactie. Imi zice sa nu-mi dau drumul in gura ei, s-o anunt. Dupa cateva minute se opreste si imi da de inteles ca nu mai vrea, ca dureaza cu mine pana imi dau drumul si mai are alti clienti. O rog sa continue ca ma supt doar 3 minute si vrea sa-mi dau drumul. Ma ia ca pentru 60 ron am prea multe pretentii, ca am pretentii ca cei care dau 80 ron. O rog, insist si incepe sa o suga iar. Ii cer sa-mi dea fundul la mangaiat, il da ceva mai aproape de-i ating abia gaura curului si parul dimprejurul ei. O mai suge cateva minute si apoi pune punct. Gata. Nu mai vrea. Ma lasat nefinalizat. A considerat ca cea fost pana atunci a fost sex oral de 60 ron. Din ce parea sa fi fost un mare noroc sa intors intr-o mare tzeapa. Ma resemnez cu situatia si plec.. Concluziile le trageti voi, daca se merita sa va riscati sau nu..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...