Sari la conținut

curva iasi


relaxed

Postări Recomandate


  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata

Daca tot am vazut ca lumea pe aici da dovada de extrem de inalta buna crestere si se cere scuze si pentru ... alunecarea degetului pe taste ...

EU ... TREBUIE sa-i multumesc lui Relaxed pentru ... ponturile extrem de bune ... cu care ne serveste ... si asta o fac in MOD PUBLIC ... pentru ca zilele trecute (cand am fost prin zona in ... mare viteza) ... soarta(*) n-a vrut sa ne vedem la acel pahar (si) de vin promis ... *Vina principala o are ... pisiq ... ca a intarziat cu update-ul (sau...sa nu mi spui ca ai avut acces la PM tot timpul asta  :slap2  :slap2  )  ...

Oricum s-a super-compensat ... m-a alergat o studenta de la chimie :blushing2 ... trei ture consecutive in jurul... facultatii  ... pt ca sunt batran si ma misc greu si nu apuc intr o ora sa ... mai bine era studenta la... economie  :blushing2

 

Revenind la acest caz ... Din ce povestesti ... titlul e oarecum pe ... invers  :laugh2  . Invelisul ("burduful") era de ... clasa si doar cu ... continutul era o problema (sau mai multe).  Dar nu i cazul aici sa discutam ... teoria formei fara fond ... aici se discuta lucruri serioase ...   gen...  cum e "corect" ? Pupat/lins in cur sau Pupat/lins pe cur  ??? ... eu zic ca este CORECT in ambele cazuri ... depinde doar de interes (cum imi "explicai" si tu  :slap2)  si de ... abilitati (am dedus ... si eu... tarziu) 

 

 

Bafta la ...branza buna !!! (desi ... cunoscatorii ar zice ca ... doar branza din ... din lapte crud si care pute este ... BUNA ... presupun ca expresia "pute de talent"  de aici vine  :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

 

 

ps ... cum se tot scrie pe la filme... la generic ... chiar daca sunt asemenari ... faptele sau intamplarile prezentate nu au legatura cu ... realitatea. Na ... ca am respectat si sfaturile serviciului juridic

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...