Sari la conținut

Alina, 0734085715


Postări Recomandate

  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

ALINA 24 de ani , blonda jucausa, experta in arta masajului ofer domnilor generosi o ora de relaxare si erotism in locatia mea din zona Baneasa , o vila de lux cu maxima discretie. Poze reale si recente

Preț: 150 lei / oră

 

 

 

 

post-2-0-32344600-1466495323_thumb.jpg

post-2-0-74751500-1466495323_thumb.jpg

post-2-0-11311200-1466495324_thumb.jpg

post-2-0-45829500-1466495324_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aduce destul de mult cu Alina -blondy de la testate , recenzata de mine si de Oldie . Tot Alina , tot blonda , tot miniona , tot zona de Nord ( Baneasa ) , tot locatie de lux , cam toate converg ... Doua chestii nu se pupa : nr de tel si mai ales pretul . In acest caz 150 RON , in celalalt minim 300 RON ( cat am platit eu ) sau mai nou 450 RON . O sa sun sa aflu detalii si revin cu lamuriri . Pare mai mult decat interesant .

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am lamurit misterul . Nu are legatura cu Alina-blondy . Este o alta Alina . In cele din urma a raspuns la tel , zic in cele din urma pt ca am dat mai multe telefoane , tel suna , dar nu raspundea . Pe scurt , voce placuta , totul ok , insa serviciile se refera strict la Masaj . Am incercat sa aduc vorba de ceva mai mult decat Masaj , dar no way . Pt amatorii strict de laba uleioasa ( eu nu sunt fan asa ceva ) , locatia este in Baneasa , pe langa gradine zoologica , iar pretul il confirma de 150 RON , pozele fiind reale si recente , zice ea .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In locul Alinei este acum Andreea:

ANDREEA, bruneta, 25 de ani, plina de viata si pasionala, ofer domnilor generosi si stilati, diferite tipuri de masaj in locatia mea din Baneasa, o vila de lux cu maxima discretiehttp://stor2.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/5/5/163142501.jpghttp://stor0.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/5/9/163456071.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm spusele confratelui Skopelos . Andreea , s-a recomandat , vorbeste frumos , rabdatoare in a relata serviciile , respectiv 150 fin prin tehnici de Masaj , 300 RON / h pt companie intima , oral ne , normal pro , cica si FK . Mai dificil cu locatia ( care cica e intr-o vila misto ) in sensul ca este in zona Gradina Zoologica , str Iancu Nicolae , cam peste mana pt mine . Imi plac pozele , par reale , mi-a placut cum mi-a vorbit , asa incat , cred ca Maine o voi vizita si revin cu recenzie . Am zis sa informez colegii .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Confirm spusele confratelui Skopelos . Andreea , s-a recomandat , vorbeste frumos , rabdatoare in a relata serviciile , respectiv 150 fin prin tehnici de Masaj , 300 RON / h pt companie intima , oral ne , normal pro , cica si FK . Mai dificil cu locatia ( care cica e intr-o vila misto ) in sensul ca este in zona Gradina Zoologica , str Iancu Nicolae , cam peste mana pt mine . Imi plac pozele , par reale , mi-a placut cum mi-a vorbit , asa incat , cred ca Maine o voi vizita si revin cu recenzie . Am zis sa informez colegii .

bv, asteptam recenzia ta!
Link spre comentariu

Am ajuns la domnisoara Andreea in urma cu 4 saptamani cand inca nu avea anuntul cu pretul de 300 lei. Am gasit telefonul domnisoarei in Anuntul telefonic si surprins de discutia telefonica, foarte placuta, am hotarat sa o vizitez. Locatia este usor de gasit, sos. erou Iancu Nicolae(Pipera) cam la jumatatea distantei dintre Gradina zoologica si Jolie Ville, intr-o vila discreta. M-a asteptat in curte si m-a condus la etaj, unde se afla locul de disputa, o tanara durdulie cu corp de halterofila, cam la 1,60 m si 70 kg cel putin. Frumusica la fata, vorbareata, imbracata ca la ghiseul de informatii de la ANAF. N-am fost foarte incantat de cum arata dar am hotarat sa raman. Dupa politeturile cunoasterii am mers la baie pentru igienizare. Fata a ramas imbracata in tot acest timp. Cand am revenit de la dus s-a dezbracat si ea ramanand in chiloti si sutien. Am inceput sa ne sarutam, sa ne mangaiem , eu rugand-o sa se dezbrace complet. In acest moment, foarte categarica, mi-a spus ca nu trebuie sa-mi fac sperante desarte pentru ca nu se fute indiferent de situatie. Cum era prea tarziu sa mai plec, cum nu fusesem inspirat sa discut inainte despre servicii, am zis ok. Ea mi-a zis ca pot sa fac ce vreau dar fara sex. Pe scurt lucrurile au stat cam asa : sex, NU; masaj, Nu. S-a putut : sarutari, cunnilingus, mangaiat cu pula pe lindic, lins pula de catre fata, ejaculare pe abdomen.

Am incercat sa relatez cat mai obiectiv si concret ce s-a intamplat acolo in apx 30 min.

Notele : locatie - 9,5;

             fata      -7;

In concluzie: Am platit 150 lei pentru mai nimic. Eu o consider teapa, dar o mare vina am si eu, altora poate le place. 

De cateva zile face si sex la 300 lei. Eu nu comentez cat cere dar pot sa spun ca la suma asta se gasesc super fete nu balene.

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu

Am vazut azi un anunt pentru Baneasa, tot la vila.

http://m.publi24.ro/...73796c6055.html

Ador sexul total,ofer sex oral cu finalizare,normal protejat, anal adanc cu finalizare,in diferite pozitii,69,cunn, diverse fantezii, vila lux BANEASA, detalii la tel0751893411

Nu este Andreea . Asta care apare pe Publi 24 e o alta balena, la vreo 120 kg, blonda, cam 1,65, purie ( peste 40 ani ) care lucreaza cu poze false. Sta intr-o casa pe Jandarmeriei, aproape de poligon. Am fugit cat am putut !

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -422
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu este Andreea . Asta care apare pe Publi 24 e o alta balena, la vreo 120 kg, blonda, cam 1,65, purie ( peste 40 ani ) care lucreaza cu poze false. Sta intr-o casa pe Jandarmeriei, aproape de poligon. Am fugit cat am putut !

Multumesc, ne ai scutit de un drum.

Link spre comentariu

Buna ziua pt toti!!!!! Imi permt sa rectific cateva detalii din recenzia lui SKOPELOS. Recenzia mai sus postata, a fost facuta cred din rautate, probabil un domn bine voitor caruia nu i.au placut serviciie , cu toate ca ele eru prezentate foarte in detaliu a telefon. Crezand cel mai probabil ca se poate discuta mai mult la fata lcului,avand in vedere ca in acea vila nu sa mai activat din data de 17.06.2016. Ulteriir am schimbat atat locatia cat si serviciile. Cu siguranta timpul nu ti.a permis sa ajungi si a alte servicii. Discutand despre tinuta,intr.o astfel de locatie nu cred ca te.ai fi gandit,ca o sa fi intampat intr.un halat de casa sau in prosop , asa cum patiti majoriatea in alte lociuri. Cat despre forme pozele vb de la sine,iar micile detalii despre tinuta in timpul asajului tin sa te contrazic,eu nu stau niciodata imbracata langa client. Va invit sa cauatati pe publi24 acest nr de telefon 0734085715 iar pzele vor vorbi in locul meu. Va doresc o seara placuta.

Link spre comentariu

Dragule nu ma voi cbora la nivelul tau pt a raspunde doar ce pot completa....poti merge unde vrei si la cn vrei acum stiiii dupa buget nu esti obligat cu nimic. E ovb din popor "nu te poti c..a in gusturile mului. O zi buna, sigur ai nevoie.

Link spre comentariu

Buna ziua pt toti!!!!! Imi permt sa rectific cateva detalii din recenzia lui SKOPELOS. Recenzia mai sus postata, a fost facuta cred din rautate, probabil un domn bine voitor caruia nu i.au placut serviciie , cu toate ca ele eru prezentate foarte in detaliu a telefon. Crezand cel mai probabil ca se poate discuta mai mult la fata lcului,avand in vedere ca in acea vila nu sa mai activat din data de 17.06.2016. Ulteriir am schimbat atat locatia cat si serviciile. Cu siguranta timpul nu ti.a permis sa ajungi si a alte servicii. Discutand despre tinuta,intr.o astfel de locatie nu cred ca te.ai fi gandit,ca o sa fi intampat intr.un halat de casa sau in prosop , asa cum patiti majoriatea in alte lociuri. Cat despre forme pozele vb de la sine,iar micile detalii despre tinuta in timpul asajului tin sa te contrazic,eu nu stau niciodata imbracata langa client. Va invit sa cauatati pe publi24 acest nr de telefon 0734085715 iar pzele vor vorbi in locul meu. Va doresc o seara placuta.

Scumpa Domnisoara !

Nu am fost nici rautacios si nici tendentios. Eu am relatat absolut obiectiv intalnirea noastra pentru buna informare a confratilor de aici. Nu vreau sa ma lungesc prea mult pentru ca, din postarea ta, rezulta nivelul scazut de inteligenta cu care esti mobilata. Pana la urma asta conteaza mai putin. Noi suntem interesati sa relatezi aici despre serviciile pe care le prestezi, despre locatie, despre program si despre tarifele practicate. Ai cuvantul !

Link spre comentariu

Daca te.ai fi intalnit cu mn asa cum susti ai fi stiut ca inteligenta mea nu e scazuta deloc, avand in vedere cele trei limbi straine pe care le stiu si vasta mea cultura pe cxare o detin. Dar nici eu nu ma voi lungi ca nu are sens. Referitor la servicii, ele sunt de masaj,dominare si companie intima,tarifele sunt 150,200,300 ron. Locatia este intr.un complex rezidential pe Delea Veche,dar nu pt mult timp deoarece vom reveni in baneasa. Iar programul de la 11 la 20. Va doresc o zi buna.

Link spre comentariu

Daca te.ai fi intalnit cu mn asa cum susti ai fi stiut ca inteligenta mea nu e scazuta deloc, avand in vedere cele trei limbi straine pe care le stiu si vasta mea cultura pe cxare o detin. Dar nici eu nu ma voi lungi ca nu are sens. Referitor la servicii, ele sunt de masaj,dominare si companie intima,tarifele sunt 150,200,300 ron. Locatia este intr.un complex rezidential pe Delea Veche,dar nu pt mult timp deoarece vom reveni in baneasa. Iar programul de la 11 la 20. Va doresc o zi buna.

Ar fi bine sa intri mai in amanunt. Nu o lua ca pe un repros ci ca pe o sugestie. Colegii , de aici, vor sa stie amanunte. De exemplu : Cat costa o ora de masaj si ce fel de masaj prestezi; in ce consta dominarea si daca esti activa sau si pasiva si la ce pret; compania intima presupune tot sau numai in parte ? cu protectie sau fara ? cu CIM sau altfel ?

E problema ta daca nu crezi ca ne-am vazut si nu insist. Ai mai slabit ? Si o ultima intrebare, fara sa te superi, inghiti ?

Link spre comentariu

Nu ma supar de fel,doar ca sunt si eu deranjata de mici aspecte,dar nu voi intra in subiect. Sa.ti raspund la intrebari exact cum au fost adresate:ora de masaj este 150 ron si include un masaj de relaxare,un masaj body si un masaj erotic cu finalizare(finalizarea poate avea loc pe oricare parte a corpului mai putin gura si zona intima).Dominarea soft impreuna cu masajul sunt 200 ron cansta in: porunci usoare si diverse fantezii,iar eu voi fi activa(nu este inclus nimic din aria BDSM).Iar serviciile de companie intima sunt la 300 de ron si includ: oral(ne protejat sau protejat dupa preferinta si placerea mea),normal protejat eu nu practic anal.IAR DE INGHITIT NU INGHIT nu are rost sa ma justific.

Link spre comentariu

Nu ma supar de fel,doar ca sunt si eu deranjata de mici aspecte,dar nu voi intra in subiect. Sa.ti raspund la intrebari exact cum au fost adresate:ora de masaj este 150 ron si include un masaj de relaxare,un masaj body si un masaj erotic cu finalizare(finalizarea poate avea loc pe oricare parte a corpului mai putin gura si zona intima).Dominarea soft impreuna cu masajul sunt 200 ron cansta in: porunci usoare si diverse fantezii,iar eu voi fi activa(nu este inclus nimic din aria BDSM).Iar serviciile de companie intima sunt la 300 de ron si includ: oral(ne protejat sau protejat dupa preferinta si placerea mea),normal protejat eu nu practic anal.IAR DE INGHITIT NU INGHIT nu are rost sa ma justific.

Multumesc pentru raspuns.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...