Sari la conținut

Stie cineva o stapana in Brasov ?


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salut , vreau sa merg si eu la o Stapana in Brasov insa nu stiu la cine ...

Am vazut multe anunturi cu "Stapane" in Brasov insa nu stiu cine este ceea ce pretinde a fi

Daca stiti o Stapana care chiar se pricepe , va rog sa lasati un comentariu :3

Nu ma supar daca lasati comentarii si cu transexuale din Brasov , adica daca arata ca o femeie dar are penis nu este o problema pentru mine , ba chiar o fantezie de-a mea ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

O fi o varianta buna, cum zici, dar de ce nu pune poze reale? Ca ar fi incurajator pt cine vrea sa o viziteze, gen...

 

De acord, dar asta face din motive personale. Am fost de cateva ori la ea. Este placuta fizic , are vreo 30 de ani. Pot sa spun numai ca nu o sa regreti. Este deschisa la minte si discuta cu tine fetishurile tale......

Link spre comentariu
Reputație: 276

De acord, dar asta face din motive personale. Am fost de cateva ori la ea. Este placuta fizic , are vreo 30 de ani. Pot sa spun numai ca nu o sa regreti. Este deschisa la minte si discuta cu tine fetishurile tale......

Nu e nevoie sa puna poze ca fatza ei, poate incadra de la gat in jos.

La corp daca nu are semne particulare sau tatuaje mai nu vad ce pb ar fi... si pt tatuaje exista softuri de editare cu care le poate scoate.

 

Pe unii ii intereseaza sa fie dominati de tipe minione. Altii vor tipe inalte daca se poate mai inalte ca ei pt dominare.

 

Daca zici ca ai fost la ea ajuta-ne cu o descriere cat de cat, inaltime, greutate, e slim, e plinuta, sani mici sau mari...

Nu mai zic ca o recenzie ar fi aur curat!

Mai ales pt domeniul asta

Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu e nevoie sa puna poze ca fatza ei, poate incadra de la gat in jos.

La corp daca nu are semne particulare sau tatuaje mai nu vad ce pb ar fi... si pt tatuaje exista softuri de editare cu care le poate scoate.

 

Pe unii ii intereseaza sa fie dominati de tipe minione. Altii vor tipe inalte daca se poate mai inalte ca ei pt dominare.

 

Daca zici ca ai fost la ea ajuta-ne cu o descriere cat de cat, inaltime, greutate, e slim, e plinuta, sani mici sau mari...

Nu mai zic ca o recenzie ar fi aur curat!

Mai ales pt domeniul asta

 

Pot sa iti scriu un mesaj privat, daca vrei. Numai nu stiu cum se face asta aici? Sau ai adresa de mail?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...