Sari la conținut

New! Ana - 0799673706


Postări Recomandate

Bună ziua tuturor. Scuzați-mi limbajul, dar eu sunt un străin și, desigur, multe greșeli. Ieri m-am dus cu Ana și vreau să-ți spun experienta mea cu fata. Am contactat Ana în dimineața și ne-am stabilit o întâlnire pentru 17 (în apartamentul meu) la 200 de lei pentru un final. 

Ana a venit la casa mea, cu o mică întârziere din cauza traficului și taxi. 17.30 aici vine fata la casa mea. O fată tânără (în vârstă de 19 de ani) foarte frumos, prietenos și cu o atitudine bună pentru locuri de muncă. După o țigară și un duș rapid am fost în dormitor și am început să lucrăm. Ana practica sexul oral (nu într-adevăr foarte bine protejat), cu atenție la detalii. Apoi, sexul normal de bun (ar putea îmbunătăți implicarea). Mi-a plăcut situazuazione atât de mult încât am decis să plătească pentru încă o jumătate de oră pentru un mesaj relaxant (făcut bine).

 

Locati: 10 (la mine)

Fata: 9 draguta , corp skinny,  dar bine formate. Un fund foarte greu și atletic.

GFE: 7 Atitudine: bun, dar ar putea îmbunătăți (poate un pic "prea detașată)

Oral: 9 atenție la detalii, mi-a plăcut foarte mult.

Normal sex: 7.5. S-ar putea îmbunătăți. Un pic "prea mult off. Cu o implicare mai mare ar fi excepțională.

Massage:8.5 relaxantă și foarte plăcută. promovat

 

cadou: 300 lei plus bonus (pe care i-am dat voința mea cu plăcere).

mi-ar recomanda cu siguranță

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună ziua tuturor. Scuzați-mi limbajul, dar eu sunt un străin și, desigur, multe greșeli. Ieri m-am dus cu Ana și vreau să-ți spun experienta mea cu fata. Am contactat Ana în dimineața și ne-am stabilit o întâlnire pentru 17 (în apartamentul meu) la 200 de lei pentru un final.

Ana a venit la casa mea, cu o mică întârziere din cauza traficului și taxi. 17.30 aici vine fata la casa mea. O fată tânără (în vârstă de 19 de ani) foarte frumos, prietenos și cu o atitudine bună pentru locuri de muncă. După o țigară și un duș rapid am fost în dormitor și am început să lucrăm. Ana practica sexul oral (nu într-adevăr foarte bine protejat), cu atenție la detalii. Apoi, sexul normal de bun (ar putea îmbunătăți implicarea). Mi-a plăcut situazuazione atât de mult încât am decis să plătească pentru încă o jumătate de oră pentru un mesaj relaxant (făcut bine).

Locati: 10 (la mine)

Fata: 9 draguta , corp skinny, dar bine formate. Un fund foarte greu și atletic.

GFE: 7 Atitudine: bun, dar ar putea îmbunătăți (poate un pic "prea detașată)

Oral: 9 atenție la detalii, mi-a plăcut foarte mult.

Normal sex: 7.5. S-ar putea îmbunătăți. Un pic "prea mult off. Cu o implicare mai mare ar fi excepțională.

Massage:8.5 relaxantă și foarte plăcută. promovat

cadou: 300 lei plus bonus (pe care i-am dat voința mea cu plăcere).

mi-ar recomanda cu siguranță

Te pup💋 sper sa ne mai revedem, a fost o experienta placuta💋
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ana, de ce nu va luati voi locatie ca sa va futem ca lumea pe amandoua. Pe outcall este cam restrictiva treaba pentru cei familisti.

In principiu nu as mai vrea sa lucrez pe locatie. Dar am sa iau in calcul cererea ta 💋
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator albertosiculus
Reputație: 0

Deplasări începând cu ora 14:00.

300 lei/h

Nu răspund la telefon înainte de ora 14:00, pentru programări lăsați mesaj 0733168172

Va pup 💋

Pup frumoasa :* ............si pana la ce ora lucrezi?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ana, nu imi este clar...

 

Ai locatie sau nu? Daca da, cat este pretul pe o ora?

 

Daca nu ai locatie, neclaritatea mea este alta...cat este pretul cu tine SINGURA pentru o ora, deoarece din recenzii inteleg ca "o faci" doar la pachet cu ALTA FATA...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ana, nu imi este clar...

 

Ai locatie sau nu? Daca da, cat este pretul pe o ora?

 

Daca nu ai locatie, neclaritatea mea este alta...cat este pretul cu tine SINGURA pentru o ora, deoarece din recenzii inteleg ca "o faci" doar la pachet cu ALTA FATA...

Dragul meu, am repetat cuvantul "deplasari" in fiecare postare a mea, deci este destul de clar ca nu am locatie. Cat despre "alta fata" .."alta fata venea doar la pachet cu mine" nu "eu doar la pachet cu ea" ; eu veneam singura, ea nu venea.

 

Cu ocazia asta va anunt cu parere de rau ca antonia nu s-a integrat in meserie si s-a retras. In caz ca se razgandeste si revine veti fi primii care afla. Va pup rau pe toti💋

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Încerc de ceva vreme sa te contactez și nu reușesc. Care este programul tău pentru deplasări. ..Mai este de actualitate cu colega ta Antonia?

Imi pare rau ca nu m ai prins. In caz ca nu raspund data viitoare lasa mi un mesaj si o sa stiu sa revin eu.

 

Deplasari intre orele 15:00-03:00.

 

Despre antonia te rog sa citesti mai sus

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...