Sari la conținut

Carla 38 ani Nerva Traian 0728890998


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da 4 fete. Eu cand am ajuns mi-a deschis usa cadana si m-a invitat la ea in camera, care de fapt este cred fosta bucatarie cu balcon cu tot. In stanga cum intri este sufrageria si in fata era bucataria pe care au transformat-o in dormitor iar in dreapta baia si asta e tot "cuibul". Sti cum se zice investitie minima profit maxim.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Da 4 fete. Eu cand am ajuns mi-a deschis usa cadana si m-a invitat la ea in camera, care de fapt este cred fosta bucatarie cu balcon cu tot. In stanga cum intri este sufrageria si in fata era bucataria pe care au transformat-o in dormitor iar in dreapta baia si asta e tot "cuibul". Sti cum se zice investitie minima profit maxim.

Bine ca nu a transformat si baia in dormitor cu paturi supraetajate.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut . Saptamana trecuta am zis s-o incerc si eu pe Carla . Aveam chef de o matura MILF si avand in vedere ca Imi exprimasem interesul fata de ea , zic hai sa incerc . Am Sunat si mi-a placut din prima . Convirbirea telefonica ( extrem de civilizata , cu detalii complete , fara a turui serviciile ) , m-a convins ca am fost insirat in alegerea facuta . Si asa a fost . Locatia - in zona Nerva Traian , pct de reper Stanley Bet . Destul de auster inauntru . Cuib in toata regula , in jur de 3-4 fete cu totul , camera Totusi curata , baia ok , geluri de dus , patul ok . Carla , o milf de 43 Ani , frumusica la fata , slabuta , spre skinny chiar , insa nederanjant pt mine . In tinerete sunt convins ca era piesa . Totusi , cu 2 copii la activ , arata foarte bine . Eram chitit sa stau 1 fin , ca deh fiind prima oara , nu ne cunoasteam , am zis sa nu risc . Oralul ei insa m-a convins foarte rapid sa iau 1 Ora . Actiunea a inceput cu saruturi pe gat , pe corp , apoi Carla a inceput un oral excelent : DT complet , pana la baza pulii , coaiele luate in gura si linse -supte , lins pula pe lat , pe lung , sublima senzatia sa ii simti limba cum se plimba pe pula , cu ea in gat la maxim ( am si apasat-o un pic pe cap si nu a protestat ) , era cat pe ce sa ma termine . Am oprit-o si a montat un prez pe pula ( de slaba calitate , Adica nu Durex , ci unul ieftin , stramt ) si ne-am futut in poz misionar , am avut parte si de un FK fugar , si excitat fiind de la oralul impecabil efectuat de Carla , am finalizat rapid . Dupa , Carla m-a sters cu servetele umede , pauza , discutii , foarte prietenoasa si deschisa la vorba si numarul 2 a debutat cu acelasi oral impecabil ( mare pacat ca nu face CIM ) , urmat de montarea cauciucului si trecut in poz umeri-craci , cu eye-contact si ceva FK , am pompat minute bune , m-a sarutat pe sfarcuri , m-a lins pe piept si am finalizat exploziv in prez . Fata stie meserie , se implica , este ok . Note : Locatia - 6 , cuib , tel si interfonul suna incontinuu , cam naspa ; Aspect - 8 , este ok , craci frumosi , ochi frumosi , sani mici , per total merge , nu e mare frumusete , dar nici urata nu este deloc ; Oral - 9.90 , doar din cauza lipsei CIM , altfel perfect din pct meu de vedere , data viitoare voi incerca s-o pun pe marginea patului cu capul in jos sa vad daca reuseste DT complet si in pozitia Asta ; Normal - 9.5 , participativa , este ok , eye-contact , traieste momentul ; Igiena - 10 , nici un miros , in ciuda faptului ca nu accepta cunni ( cica nu ii place ) ; GFE - 9 , din cauza lipsei FK - ului , in rest foarte ok , vesela , joviala , prietenoasa . Halat - 200 RON pt 1 Ora , raport calitate - pret foarte ok atat in varianta completa , cat si in varianta scurta - 100 lei/fin ( my opinion ) . Personal , mi-a placut si voi reveni . O zi buna va doresc !

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Au fost momente ( destul de pasagere ) de FK , in ideea ca nu este un FK initiat si intretinut , ci mai degraba smuls , sau frugal , ma rog ... De muie sunt foarte sigur , una dintre cele mai bune si complete din ultima vreme , chiar misto de tot !

  • Like 4
Link spre comentariu

revenit la Carla

este de gasit dupa ora 12

mai sunt cateva fete pe acolo dar nu le-am simtit prezenta

intalnirea a fost mult mai buna decat cea precedenta

mult mai dezinvolta , un oral deep cu variatii f. bun dar fara CIM

la normal aceeasi implicare cu contre si FK

1h/2fin/200 ron nota generala de 9

este de revenit cu mare placere

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

DOAMNA, sexy selectiva te invit in dormitorul meu sa te alint cu sarutari pe tot corpul, fanteziile devin realitate langa mine, companie intima de calitate, masaj, central discret si intim.

 

Noul pret: 150 lei / ora

Telefonul afisat: 0732872182

 

Si o singura poza, stinghera ....

 

http://stor1.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/1/31/95538031.jpg

Aceasta foto nu este reala.Adica nu e Carla.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Doamna este cea din poze , ingrijita , curata , vorbareata , din spusele ei lucreaza de 3 zile , venita de peste Prut

cam 1,65  , 50 kg

Locatia pe Nerva Traian pe langa Stanley Bet

apartamentul nu este de lux dar curat , prosop destul de nou , asternuturi curate, camera de lucru micuta dar ok

dupa dusurile de rigoare inceput cu un preludiu cu mangaieri si pupaturi , oral neprotejat soft , incercari de deep , atentie si la oute

dar fara CIM , fara FK

pus preze trecut la normal , diferite pozitii , destul de activa si doamna , contre ,mangaieri

a fost putin timida la inceput ,  fiind si noua in acest domeniu , totul fara graba

pozele sunt facute in locatie

cred ca lucreaza dupa ora 12

per total o experienta destul de reusita

de revenit cu mare placere o nota generala 9

100 ron /finalizare

Nu este noua in domeniu.Eu o stiu pe Carla de cand si-a inceput cariera pe masin de paine in spate la ACR Obor.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:acolosa
  • Oras:acolosa

Am vizitat-o pe doamna cand avea locatia pe masina cu paine,slaba la trup,dar foarte recrptiva la nou.Oralul ajutata de maini dar bunicel,normal de misca incet.

Locatie 8

Oral 7

Normal 7

Nimic specteculos dar simpatica o recomand

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -7337
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Si pe mine m-ar interesa doamna din primele poze,o sa-i fac fecenzie pentru ca am fost la ea de multe ori ,am fost primul ei client cand s-a apucat de treaba,este moldoveanca din Chisinau dar o tipa deosebita a fost primul meu abonament ,nu eram pe nimfomane atunci,locatia la etaj superior blocul de langa vila fe pe masina de paine,pozele sunt din locatia aia.Voi reveni cu recenzie

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
Reputație: -7337
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Am fost primul client al Carlei,imi facusem abonament la ea pentru ca se legase intre noi o legatura care nu pot sa o spun aici.Norocul a fast ca nu aveam chef sa plec prea departe de casa asa ca am intrat pe AT si am gasit anuntul cu carla, masina de paine blocul de langa vila cu etaj.Am fost primit de carla care era imbracata intrun halat bleu, am intrat in dormitor si i-am inmanat lozul. A luat banii si a plecat sa-i duca la banca.Intre timp m-am dezbracat si am invitat-o si pe ea sa faca acelasi lucru.

-Este prima mea zi si tu esti primul client mi-a zis ea timida.

- Nu face nimic te ajut eu i-am raspuns

-Sunt din chisinau mi-a raspuns ea

 - Priviet i-am zis eu,

- priviet, stii limba rusa ?

nu am sa povestesc ce am raspuns dar s-a produs clicul dintre noi.Am dezbracat-o incet cu mangaieri si fk si am culcat-o pe pat, se udase toata ,s-a bagat intre picioarele mele sa-si faca numarul cu oralul, nu am lasat-o cu toate ca mi-am dat seama ca nu era pentru prima oara cand facea asta , asa ca am luat-o la umeri craci pana am terminat.

locatie 9 usor de ajuns plus parcare

gfe 10

oral nu stiu ca nu am facut dupa ce am aflat ca are copii si este maritata cu un turc

normal 8

cadoul 100

O recomand amatorilor de milf skinny

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost primul client al Carlei,imi facusem abonament la ea pentru ca se legase intre noi o legatura care nu pot sa o spun aici.Norocul a fast ca nu aveam chef sa plec prea departe de casa asa ca am intrat pe AT si am gasit anuntul cu carla, masina de paine blocul de langa vila cu etaj.Am fost primit de carla care era imbracata intrun halat bleu, am intrat in dormitor si i-am inmanat lozul. A luat banii si a plecat sa-i duca la banca.Intre timp m-am dezbracat si am invitat-o si pe ea sa faca acelasi lucru.

-Este prima mea zi si tu esti primul client mi-a zis ea timida.

- Nu face nimic te ajut eu i-am raspuns

-Sunt din chisinau mi-a raspuns ea

 - Priviet i-am zis eu,

- priviet, stii limba rusa ?

nu am sa povestesc ce am raspuns dar s-a produs clicul dintre noi.Am dezbracat-o incet cu mangaieri si fk si am culcat-o pe pat, se udase toata ,s-a bagat intre picioarele mele sa-si faca numarul cu oralul, nu am lasat-o cu toate ca mi-am dat seama ca nu era pentru prima oara cand facea asta , asa ca am luat-o la umeri craci pana am terminat.

locatie 9 usor de ajuns plus parcare

gfe 10

oral nu stiu ca nu am facut dupa ce am aflat ca are copii si este maritata cu un turc

normal 8

cadoul 100

O recomand amatorilor de milf skinny

Asta-i tampit!

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu pot sa inteleg cum de ti-ai dat asa repede seama  :laugh2

"oral nu stiu ca nu am facut dupa ce am aflat ca are copii si este maritata cu un turc"

Din ceea ce este scris mai sus, eu inteleg ca acest domn nu da limbi in pizda/cur femeilor care au copii si celor casatorite cu turci! 

Doamneler, domnisoarele si domnilor care nu va regasiti in situatia de mai sus, apelati pentru aceste servicii la "liviu58"!

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

"oral nu stiu ca nu am facut dupa ce am aflat ca are copii si este maritata cu un turc"

Din ceea ce este scris mai sus, eu inteleg ca acest domn nu da limbi in pizda/cur femeilor care au copii si celor casatorite cu turci! Doamneler, domnisoarele si domnilor care nu va regasiti in situatia de mai sus, apelati pentru aceste servicii la "liviu5

voi augeti pula si eu fut

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...