Sari la conținut

A fost cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Am fost eu ieri la domnișoara. Am găsit anunțul pe publi24 dar la o căutare ulterioara după numărul de telefon am văzut ca apare pe mai multe situri. Am sunat și am avut norocul sa răspundă din prima. Voce plăcută am stabilit ora și tariful 250 lei o ora în Tudor are locația. Locația e ok, domnișoara e tânără și pozele sunt reale, corp frumos după gusturile mele, fund și sâni ok carne tare tonificată. Pielea creola e de etnie dar pe mine nu ma deranjează. Am făcut un duș, prosop curat, gel de duș, baie curata. Am făcut puțină conversație. E ok fata comunicativa și știe sa facă o conversație plăcută. Ne-am sărutat deci e ok și la girlfriend experience. A urmat un oral protejat bun cu finalizare pe sâni. Nu știu dacă face și neprotejat pentru că așa am solicitat eu. După curățarea necesară i-am făcut un cunnilingus pentru ca arata foarte tentant zona. Era epilată total, s-a umezit foarte repede și se vedea ca-i place sau cel putin se prefăcea convingător. Am pus apoi căciulița și am început în poziția misionarului. Păsărica strâmtă și umeda, se implică, geme. Am schimbat poziția și am pus-o căpriță. Dădea contre și priveliștea era foarte plăcută. Am schimbat din nou poziția că simțeam ca nu mai rezist mult. De data asta ea deasupra. Se mișcă foarte bine și priveliștea iarăși foarte frumoasa. M-am terminat dar cred ca nu mai avea multe nici ea până la final. Dușul de final, câteva vorbe, sărut la plecare.

Note

Aspect fizic corp 9

Aspect fizic față 7 nu e o frumusețe dar nu e nici urâtă, e gipsy clar așa că nu e pentru cei care nu le place genul

Girlfriend experience 9

Oral protejat 8 cu un minus că nu s-a ocupat și de zonele adiacente

Normal protejat 9

Locație 8 nu e lux dar e curățenie

Per total o experiență plăcută. De revenit cu siguranță

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș

Am fost cu un prieten la fel am patit te grabeste, intra peste tine colega ei sa ii spuna ca mai este un client ce asteapta si te mai intreaba inca nu esti gata wtf in conditile astea nu ! Nu recomand! App am pltit o ora si dupa 20 min te ia la goana ca ce dureaza atata fu*k

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...