Sari la conținut

0740873741 Roscata de la cuib Spartacus


Vizitator apuci

Postări Recomandate

Vizitator apuci
Reputație: 0

Despre roscata respectiva deja am postat recenzie,cand presta impreuna cu o blonda, aici:http://nimfomane.com/forum/index.php?/topic/5500-cuib-spartacus-0744250916/
A reluat activitatea la noi,dupa o pauza cand intretimp lucra ca traseista in franta.(dupa spusele ei)
Locatia noua e pe str bumbacului cu doua blocuri mai jos ca a lu Andreea-cantemir.O garsoniera la parter,destul de curat(posibil pentru faptul ca de 2 zile s-a mutat acolo :) ) dar cu fum de tigara,in loc de pat e un fel de dublu fotoliu extensibil.
Descriere fata pe scurt:170cm,48kg,roscata vopsita,dinti cariati in fata,sani mici aproape inegzistenti,de etnie.
Preturi: 60 ron OP+NP,80ron cu ON,100ron anal.
Am negociat pretul la 60 ron la ON cu fin oral.Oral executat bine cu incercari DT,aplica atentie mare si la oo.

Note:
-corp:5
-oral:8
-normal: nu am incercat
-gfe:3
-locatie:5

Concluzie finala:nu o recomand,dar in lipsa de altceva pentru oral cu fin merita.

PS:dupa spusele ei in viitorul apropiat o sa aibe o colega noua,care inca nu a lucrat in Oradea,numai in strainatate.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator daniel29
Reputație: 0

am fost si eu ,dar nu am ramas ,nu o recomand ,pierdere de timp sa o vizitati ...dar fiecare cu genul lui ..

 

ai mai fost avertizat pentru astfel de "recenzii". La revedere

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare,

am trecut zilele trecute pe la aceasta dameza.

Locatia pe str Bumbacului,un bloc de garosniere vechi.Locatie modesta care iti aminteste de vremurile comuniste.

Aspect 1.70 aprox 50 kg roscata sani inexistenti (parca sunt 2 bube care trec cu alifie).

Actiunea am inceput cu un oral bunicel fara prea multa atentie la zonele vecine.Trecut la un lady on top apoi doggysi finalizat in caciulita.

Pret 80 ON+NP/ 60 OP+NP eu am ales un ON+NP ...am impresia ca se poate si negocia pretul dar nu am insistat prea mult oe subiect

note

Oral 8 

Normal 6

Corp 4.5

Locatie 4

 

de revenit...NU pt mine

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

buna fiind vecin si cu aceasta dameza ,,m-am hotarat sa trec pe la ea ,,sunat ,programat ,,fiind din zona am gasit usor locatia ..ma asteptat pe tocuri si ceva rochie scurta ,,asa arata cumva ,,cand sa dezbracat arata slaba ,,dantura lasa de dorit ,,mai ales in fata ,,am ales un oral ON.am intrebat de anul ,face la 100 ron ,mi-a aratat ceva ulei ..in fine nu am facut pana la urma ..trecut la oral bn executat ..la normal a fost seaca nu sa lubrifiat deloc ,,am pus-o doggy si finalizat cumva in caciulita ..acum notele :                                                                                                                                      oral : 8                                                                                                                                   oral:8..normal :5 ,,,locatie :5 ,chiar daca suntem vecini de cartier eu nu revin                                                                       

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

am vizitat-o azi pe dsoara

LOCATIE pe str Bumbacului in cartierul Nufar, o garsoniera saracacios mobilata cu un pat destul de mare si acceptabil

PRET am ales 60 OP/NP

ACTIUNEA fata a stat cum am puso dar nimic mai mult

Atitudinea lasa de dorit. De cand am intrat in casa ea vorbea la tel si i-a spus cuiva sa vina la ea "peste 15-20 minute". Abia intrasem. La telefon am stabilit ca accepta finalizare orala si cand sa ma termin mi-a spus ca finalizarea orala e in prezervativ. Pana la urma a cedat usor si am finalizat fara prezervativ la ea in gura. De asemenea la telefon am stabilit ca va face un dus inainte ceea ce nu s-a intamplat. Apoi s-a conformat si s-a spalat partial, in partile mai intime.

Note

Corp 8 (dar mie i-mi place skiny, si ea e intradevar slaba, subtire) desi sanii sunt apropae inexistenti desi sfarcurile mici si proeminente, pe fund are un inceput de celulita nederanant pentru mine, aprox 170-173

Fizionomia 8 (altii probabil i-ar da mai putin) e tiganca dar draguta cu trasaturile bine reliefate dantura e vizibil deficienta cu carii si un dinte lipsa in fata

Fk nu accepta

oral 5 eu am ales protejat pentru a nu da 20 lei in plus, fara temeinicie

normal 5 doar sta si asteapta

CIM 4

cuni are o pasarica frumoasa insa nu chiar proaspat rasa si cu un miros ce trezeste putina suspiciune

igiena 6

 

Eu nu cred ca o sa mai revin dar doar din cauza atitudinii (e vizibil nerabdatoare sa termini si sa pleci) altfel mie plcandu-mi genul slaba am reusit sa trec peste igiena modesta, lipsa sanilor si dantura deficitara

O recomand DOAR celor care stiu sa i-si impuna ferm si din capul locului conditiile actiunii, anume 30 de minute fara graba si fite, fara telefoane si cu igiena corespunzatoare

 

 

Fata spune ca are doi copii, mie mi s-a parut cam de 20 de ani, feciorelnica

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

are tel inchis

Multumim pentru informatia pretioasa (care mi se pare un mic off topic, si nu ne-am supara daca te-ai abtine in viitor).

Sfatul meu e ca sa mai incerci sa o suni, si sa ne anunti scriind o recenzie cand ai reusit (evident daca ai si vizitat-o).

Fata precis ca nu s-a retras (nu ai prins-o la telefon , atat!) pentru ca saptamanal ii apare anunt nou http://www.oradea.net/anunturi/ofer-companie-intima-anunturi-gratuite-396232.html

Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Sal'tare, am fost si eu la domnisoara cu pricina, de mai multe ori, nu am cum sa va povestesc asa doar o faza asa ca am sa va spun cum a fost in general. De obicei o sun asa pe la ora 11-12 ( sunt matinal) imi raspunde, ma duc la ea in nufarul, o sun cand ajung acolo, imi raspunde de obicei, alta data mai este cand astept vreo 2-3 min. imi deschide usa intru, fac un dus, ii platesc, de obicei ii platesc 80 pet on+np si am insistat ca daca-i voi plati 80 sa stam juma de ora, asa fac de o perioada. Ne punem pe treaba, incepe sa imi faca oral, executat destul de bine cateodata cu deepthroat, dupa 10 min de oral incepem normalul si o tinem tot asa pana ma termin, m-a satisfacut de mai multe ori dar cred ca am sa merg la una mai dotata, adica e prea slaba pt mine. Nu o recomand doar pt cei la care le plac mult slabutzele.

Notele mele: 

oral: 8

normal:6

Locatie:4

Corp:5

Iar apropo pt anal cere 150

va salut

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Salonta
  • Oras:Salonta

Am vizitat această doamnisoara săptămâna trecută , locatie Nuf , doar la sex oral , iar performanța sa "a fost destul de frumosa , nimic deosebit  dar pentru prețul plătit ( 60 ron )  eu pot să spun că am fost multumit ,

Notele

Oral 9 ( deepthroat ) finalizat la ea in gura

Locatie 4

Corp 4/5 ( slaba , fara sani si........lipsa  :laugh2  dinte din fata )

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Am vizitat această doamnisoara săptămâna trecută

@Cuba Libre, descrierea actiunii unde ai lasat?! Te rog sa revii cu completarile de rigoare, si o sa ai un +1 mare si de la mine. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Salonta
  • Oras:Salonta

imi pare rau. M-am dus pt un  oral, am ajuns in apartament  doamnei prezentare de rigoare, am lasat banii pe masa, fara multe cuvinte dezbracat, ea a început sa se  joace cu mana  si apoi l-au dus in gura ei si a inceput sa suga  si jucandu-se cu buzele si deep , dupa 10 minute am explodat in gura ei , m-am sters ,  m-am imbracat, salutat cu amabilitate si plecat .

raport calitate pret eu am fost multumit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Salutare.

In urma cu aproximativ o luna am trecut pe la dameza in cauza pentru un anal.

Ajuns in locatia mai sus mentionata, am gasito intrun tricou putin mai jos de fundulet.

A mers la baie sa spalat putin la ochiul maro dupa care a inceput cu un oral banal, fara prea multa implicare din partea ei. Dupa cateva minute de oral ma plictisisrm si am zis hai sa trecem la anal.

S-a pus doggy , sa dat cu ceva crema sau ulei,dupa care am penetrato.

Fundulet curat, fara mirosuri suspecte. Dar multe cosuri.

Dupa vreo 15 minute de pompa

, satul fiind de aspectul cosurile de pe fund, am finalizat cu greu.

Am mers la baie, mi-am spalat organul, constatand lipsa unor prosoape curate am preferat sa ma sterg cu hartie igienica.

Notele mele

Locatie 5.

Aspect 6. Nota mare avand in vedere cariile dintilor din fata. Am dat nota asta pentru ca am un fetish pentru femeile gravide. Se vedea putin burtica si a zis ca e gravida in 5 luni. Dar nu e gravida care mio doresc eu. :(

Oral 4 foarte banal, nimic spectaculos.

Normal nu am facut. Dar sper sa urmeze cat de curand

. O mai las pana in luna a 8 :)

De revenit nu cred ca am sa mai revin in afara de normalul pe care il vreau cand e in luna a 8-a

Pretul a fost de 100 de lei.

Bafta si spor la copulat.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Anunt nou: http://www.oradea.net/anunturi/ofer-companie-anunturi-gratuite-459707.html

Descriere 
roscata ofer companie pentru domni seriosi si discretie maxima     Detalii generale         Sex Baiat ??? Din localitatea oradea Varsta 23 Zodia Capricorn Inaltime 170 Greutate 52 Culoarea ochilor frumosi Culoarea parului roscata Fumator Da         Judet Bihor Localitate / Oras oradea Contact Telefon / Mobil 0740873741

 

post-37482-0-17719900-1387814089_thumb.jpg

post-37482-0-70955700-1387814093_thumb.jpg

post-37482-0-49806900-1387814096_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

 S'au facut cateva analize si s'au gasit 55% dintre bihoreni sunt infectati ca in alte locuri nu am ce sa spun 

Nu te supara ca intreb si eu adar ai ceva date clare poti sustine cu ceva argumente clare afirmatia ta sau te-ai trezit doar a vorbi ? Lumineaza-ne si pe noi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...