Sari la conținut

0742813595 ROXANA-bunul simt si discretia ma caracterizeaza.Ofer masaj terapeutic domnilor educati, cu bun simt, care isi doresc sa petreaca cateva mo


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Am scris la prima vizită la d-ra Roxana un review sincer, pe baza a ceea ce am trăit. Cei ce-o mușcă de cur pe Roxana au comentat negativ, poate și dup-ăsta vor face la fel. Mă doare-n lupă, iar pe Roxana, de-ar avea una, tot acolo ar durea-o. Cur are (da, frate!), deci acolo o doare. :D

 

Da, am fost iar la ea. Da, MI-A PLĂCUT. Da, îmi bugetez o revenire pentru că merită (cînd voi avea iar timp - who knows when). Ea merită ceva frumos, erotic, dar și cu sunetul de buci lovite în timpul futaiului, eu merit ceva ca ea pentru tensiunea sexuală inerentă vieții de mascul.

 

Da, notele sînt 10 pentru atitudine de la cap la coadă *cum te primește, tonul la telefon, deschiderea cu care te ascultă, nu se uită la ceas cu coada ochiului*. 10 pentru corpul pe gustul meu aparte (da, aș vrea s-o văd așa și peste timp), 8-9 pentru zona în care o găsești (pe ea o avantajează mult, pe client nu la fel de mult), 10 pentru condițiile de „cazare” a individului în căutare de sex. Halatul este în parametrii constanți, nu l-a urcat doar că plătește costuri mai mari.

 

Atmosfera este de relaxare, patul OK, lumina mișto, dușul cum trebuie, funcțional și cu apă la ce temperatură vrei tu, curat peste tot (apreciază mult asta fata și ar trebui să vadă și clientul).

Sexul normal e cu ce trebuie, mișcări de ajutare a soldățelului la treabă. Oral cu interes, cu dedicare, pentru bărbații cărora le place să li se sugă.

 

Nu șțiu decît să vă zic că tot ce vedeți urît despre ea pe forumul ăsta (și este destul) este din necunoaștere, invidie pe succesul ei împinsă spre ură, frustrare și nu sexuală (p-aia o mai salvezi cu o labă, pe aia la care mă refer eu nu că se leagă de densitatea neuronală în continuă scădere).

 

Nu i-am promis că revin, viața mea se rezumă la a slaloma printre promisiuni și responsabilități... Sper să am prilejul să revin.

 

Futăcioșilor, spor în ce faceți și fie să plouă cu bani pentru toți, să ne bucurăm de femeile de calitate ale capitalei.

Pisi, take care ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cica se fac din nou angajari in CUIBUL acesta 

Au fost trimise fetele pe outcall si au uitat sa se mai intoarca  cu Comisionul  :laugh2

 

Priviti la acest  anunt dat destul de recent  pe AT 

 

http://anuntul.ro/anunturi-locuri-de-munca/videochat-masaj-adult/colaborare-servicii-de-masaj-erotic-comision-50-preturi-peste-medie-program_45193471.html

 

Am atasat si anumite Print Screen-uri in caz de nu se mai poate vizualiza anuntul cu locatia din Militari

 

post-194745-0-16345600-1493546926_thumb.jpg

 

post-194745-0-28377100-1493546939_thumb.jpg

 

 

Deci  sa nu uitam esenta acestui Topic in care jumatate din banii pe care ii decartati pe anumite servicii sexuale zboara in buzunarele acestor  PROXENETI  , comision deja confirmat in diferite ocazii :)

 

 

NU FAVORIZATI ASEMENEA GRUPARI INFRACTIONALE !!!  compuse din :

 

- ROXANA (alias gentlemenscrt) secretara si in acelasi timp colocatar/prestator servicii sexuale contra cost al acelui apartament , cu functie de promovare , programare si colectare a comisionului

- imnotipocrit (alias pryvatestrip , tonysoprano34) - asa zisul "CREIER" al acestei grupari infractionale , cocalarul analfabet cu rol de PROXENET activ si desavarsit al intregii operatiuni ghidate din umbra .

 

                  PUSCARIABILII !!!

 

post-194745-0-28036100-1493546909_thumb.jpg

  • Like 8
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Am scris la prima vizită la d-ra Roxana un review sincer, pe baza a ceea ce am trăit. Cei ce-o mușcă de cur pe Roxana au comentat negativ, poate și dup-ăsta vor face la fel. Mă doare-n lupă, iar pe Roxana, de-ar avea una, tot acolo ar durea-o. Cur are (da, frate!), deci acolo o doare. :D

 

Ne bucuram ca ai cazut in plasa PROXENETEI ....dar te invarti in cerc cumetre , cu asemenea RECENZIE fabricata (falsa)  din 2 facute aici si ambele la Roxana  :no2

 

Sigur nu ai vazut prea multe femei la viata ta de ai acordat  numai 10 si ne faci pe noi incidiosi si frustrati    :laugh2

  • Like 8
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce se mai aude Roxana despre niște prospături?

Sunt interesant de **spam editat**e din Ciorogarla venite din familii defavorizate, eventual țigănci la 13 ani, pe unde le ai ascunse?

Iti "recomand"  skijet-ul acela de fata , care mananca doar vinerea .....si atunci de post 

 

Vezi sa ai o traista de merinde la tine , sa-i dai de potol inainte sa te apuci de treaba , ca altfel se inhiba repede si nu tine prea mult la "tavaleala"  :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

Cat de curand va fi de pat , in celula  ,  pana o va salta si pe PROXENETA  asta 

 

Toate la timpul lor :)

  • Like 7
  • Minus 13
Link spre comentariu

Am scris la prima vizită la d-ra Roxana un review sincer, pe baza a ceea ce am trăit. Cei ce-o mușcă de cur pe Roxana au comentat negativ, poate și dup-ăsta vor face la fel. Mă doare-n lupă, iar pe Roxana, de-ar avea una, tot acolo ar durea-o. Cur are (da, frate!), deci acolo o doare. :D

 

Da, am fost iar la ea. Da, MI-A PLĂCUT. Da, îmi bugetez o revenire pentru că merită (cînd voi avea iar timp - who knows when). Ea merită ceva frumos, erotic, dar și cu sunetul de buci lovite în timpul futaiului, eu merit ceva ca ea pentru tensiunea sexuală inerentă vieții de mascul.

 

Da, notele sînt 10 pentru atitudine de la cap la coadă *cum te primește, tonul la telefon, deschiderea cu care te ascultă, nu se uită la ceas cu coada ochiului*. 10 pentru corpul pe gustul meu aparte (da, aș vrea s-o văd așa și peste timp), 8-9 pentru zona în care o găsești (pe ea o avantajează mult, pe client nu la fel de mult), 10 pentru condițiile de „cazare” a individului în căutare de sex. Halatul este în parametrii constanți, nu l-a urcat doar că plătește costuri mai mari.

 

Atmosfera este de relaxare, patul OK, lumina mișto, dușul cum trebuie, funcțional și cu apă la ce temperatură vrei tu, curat peste tot (apreciază mult asta fata și ar trebui să vadă și clientul).

Sexul normal e cu ce trebuie, mișcări de ajutare a soldățelului la treabă. Oral cu interes, cu dedicare, pentru bărbații cărora le place să li se sugă.

 

Nu șțiu decît să vă zic că tot ce vedeți urît despre ea pe forumul ăsta (și este destul) este din necunoaștere, invidie pe succesul ei împinsă spre ură, frustrare și nu sexuală (p-aia o mai salvezi cu o labă, pe aia la care mă refer eu nu că se leagă de densitatea neuronală în continuă scădere).

 

Nu i-am promis că revin, viața mea se rezumă la a slaloma printre promisiuni și responsabilități... Sper să am prilejul să revin.

 

Futăcioșilor, spor în ce faceți și fie să plouă cu bani pentru toți, să ne bucurăm de femeile de calitate ale capitalei.

Pisi, take care ;)

Tu te-ai uitat ce reputatie ai? Cat contezi pe aici cu astfel de comentarii de 2 lei?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...