Sari la conținut

0742813595 ROXANA-bunul simt si discretia ma caracterizeaza.Ofer masaj terapeutic domnilor educati, cu bun simt, care isi doresc sa petreaca cateva mo


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Sunt rai,se poarta urat cu fetele,le trateaza ca pe niste sclave!Stii ca exista posibilitatea sa platesti 300 € si sa stergi ce vrei de pe topic?sa moderezi topicul?Ei sunt mana in mana cu Pisicut,care le da voie sa faca ce vor pe forum.Ori dai 300 €,ori pizda gratis si nu mai strica topicul.

de unde bre atatia bani cand pe taraba zac 3 ciulini

  • Like 6
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Din pacate nu am apucat sa imi fac poze noi pt ca nu am avut timp, si nu am avut nici unde. Pozele mi le fac singura

Hai bre că ai avut timp :no2

Păi ce nu poți să îți faci un selfie în oglindă cu telefonul ? ;)

Link spre comentariu

Permiteți să raportez "după" front: am căzut pradă tentației și am vizitat-o.

Programare respectată, am întârziat din motive obiective (trafic). Militari Residence nu e cea mai la îndemână zonă.

Cred că am fost primul client pe ziua respectivă -  deși era după-amiază, părea proaspăt trezită din somn.

Prima impresie a fost bună - Roxana e manierată și ospitaileră.  N-am fost surprins de gabarit, dar cei neinițiați în opera lui Rubens ar putea avea dificultăți.

Am fost ghidat spre camera de dezbateri, unde m-am făcut comod și m-am cerut la duș.

Prosopul așa cum îi place voinicului, mare și curat. După ce am ieșit eu a mers ea, și ne-am reîntâlnit în cameră.

Drept răsplată pentru că am așteptat-o cuminte, am fost trântit în pat și brutalizat timp de cca 10 minute.

Oral bunicel, protejat, n-am insistat prea tare, nota 7-8

Normal în dulcele stil clasic - 8

Atitudine bună, GFE ridicat - 8

Igienă - 9 (nici mie nu mi-aș da 10)

Rocsana - pentru amatorii de BBW are nota 8, pentru ceilalți, nu

1 fin, cca. 20 de minute door-to-door, 100 de tigri tasmanieni - nu m-am simțit grăbit dar știind că am întârziat, n-am vrut să "abuzez"

Locația -  8.5 apartament nou, etaj superior, e destul de "bizi", colegele stau în living și le vezi atunci când mergi la duș și atunci când intri/ieși din locație. Evident nu au deranjat. Apartamentul este "menținut", la fel și baia - lacrimă - având în vedere destinația.

În concluzie, e de recomandat mai ales pentru cei care preferă duduile împănate și apreciază igiena.

 

Steaguri fâlfâinde!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...