Sari la conținut

0742813595 ROXANA-bunul simt si discretia ma caracterizeaza.Ofer masaj terapeutic domnilor educati, cu bun simt, care isi doresc sa petreaca cateva mo


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru baietii care fac drumuri aiurea..

 

                  Am sunat-o vinerea trecuta pe Roxana si m-am programat intr-o ora si jumatate. Am strabatut Bucurestiul si Militariul paralizat de exodul de navetisti si studenti cu dor de mama. Taximetristul desemnat mirosea a acru si a mancare invelita in ziar.. am stat aproape jumatate pe geam tot drumul.. pe la Metro se facuse ora si ii trimit mesaj ca ajung imediat.. in 5 minute eram acolo si sun.. nimic.. mesaje..nimic.. dupa 30 de minute iau alt rechin si ma intorc acasa.. morala?? e fara..

                   Roxy, stiu ca primul argument va fi ca si tu la randul tau iei tepe nenumarate.. dar eu nu am nicio vina.. si intarzierea are si ea limite rezonabile..(de exmplu 5-10 min, avand in vedere locatia-com Rosu).. DEGEABA o arzi profi cu programari daca sunt vorbe in vant..  treci la segmentul "ieftin" cu primul venit, primul servit.. pentru ca atitudinea asta este.. si cand ma gandesc ca am mai venit si la fundul lumii sa te vizitez vineri seara.. mai bine ieseam in oras, ca sigur futeam ceva mai bun.. pacat.. chiar parea ca se schimba ceva in zona..

  • Like 2
Link spre comentariu

si cand ma gandesc ca am mai venit si la fundul lumii sa te vizitez vineri seara.. mai bine ieseam in oras, ca sigur futeam ceva mai bun.. pacat.. chiar parea ca se schimba ceva in zona..

 

da...si eu am remarcat-o pe fata, care pare tentanta (inalta, puternica, frumoasa, destul de tanara pentru a nu fi fost tocita de meserie, dar si suficient de matura pentru a fi articulata si a stimula fantezia), insa...locatia taie orice chef. atunci cand ma intalnesc cu o femeie, beau un pahar de vin bun (beau si cand nu ma intalnesc), deci nu conduc, iar sa ma lase un taxi...unde?? pai acolo te manca lupii, bro, ie direct pi camp. nici inarmat nu ma duc in baraganul ala noaptea si sub influenta, no fucking way. daca n-ar fi diferenta semnificativa dintre incall si outcall (100 euro), as fi invitat-o la mine.

​dar asa...asteptam sa se mute in bucuresti.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru baietii care fac drumuri aiurea..

 

                  Am sunat-o vinerea trecuta pe Roxana si m-am programat intr-o ora si jumatate. Am strabatut Bucurestiul si Militariul paralizat de exodul de navetisti si studenti cu dor de mama. Taximetristul desemnat mirosea a acru si a mancare invelita in ziar.. am stat aproape jumatate pe geam tot drumul.. pe la Metro se facuse ora si ii trimit mesaj ca ajung imediat.. in 5 minute eram acolo si sun.. nimic.. mesaje..nimic.. dupa 30 de minute iau alt rechin si ma intorc acasa.. morala?? e fara..

                   Roxy, stiu ca primul argument va fi ca si tu la randul tau iei tepe nenumarate.. dar eu nu am nicio vina.. si intarzierea are si ea limite rezonabile..(de exmplu 5-10 min, avand in vedere locatia-com Rosu).. DEGEABA o arzi profi cu programari daca sunt vorbe in vant..  treci la segmentul "ieftin" cu primul venit, primul servit.. pentru ca atitudinea asta este.. si cand ma gandesc ca am mai venit si la fundul lumii sa te vizitez vineri seara.. mai bine ieseam in oras, ca sigur futeam ceva mai bun.. pacat.. chiar parea ca se schimba ceva in zona..

 

Buna seara! Sunt Roxana. Imi poti spune te rog la ce ora sa intamplat asta si ultimele 4 cifre ale numarului

de telefon de pe care am fost apelata? Vineri, 24 Martie

 

Poate ai in printscreen al apelului....

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Roxy.. ar fi culmea.. ai fi prima care mi-ar spune ca mint.. nu e cazul.. cine ma cunoaste stie ca nu am niciun interes sa mint.. si nu mi-am facut printscreen ptr ca ultimul lucru pe care mi-l doresc este o polemica fara rost.. hai fii fata mare si ia-o pe piept.. ai comis-o de data asta. Grija ta ar trebui sa fie, sa nu pateasca si altii la fel.. nu cine sunt eu.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Roxy.. ar fi culmea.. ai fi prima care mi-ar spune ca mint.. nu e cazul.. cine ma cunoaste stie ca nu am niciun interes sa mint.. si nu mi-am facut printscreen ptr ca ultimul lucru pe care mi-l doresc este o polemica fara rost.. hai fii fata mare si ia-o pe piept.. ai comis-o de data asta. Grija ta ar trebui sa fie, sa nu pateasca si altii la fel.. nu cine sunt eu.

Nu am timp de polemici. Problema este urmatoarea: pe 24 am fost disponibila pana la ora 16:00, pt ca atunci am fost chemata pt o deplasare 1 day la hotel Novotel.

 

Pe 24 a lucrat o singura fata in apartamentul din Residence.

Problema mea este ca daca eu nu lucrez, pe numarul meu colegele nu au voie sa raspunda la numere care nu sunt trecute in telefon, sau la numerele salvate unde apare la inceputul numelui "❣" Persoanele salvate cu "❣" se intalnesc doar cu mine in un alt apartament.

 

Te-am intrebat care sunt ultimele cifre ale numarului tau de telefon, sau daca ai un print-screen, pt ca nu pot sa imi acuz colega ca a raspuns la telefon, ca te-a chemat in Residence in numele meu, si ca dupa nu a mai raspuns la telefon fara o dovada.

 

Eu nu imi pastrez jurnalul apelurilor, dar am o aplicatie in background care face asta.

 

Voi atasa eu print-screen din aceea aplicatie cu apelurile din perioada 21-25 Martie.

 

Precizez ca pe 21-22-23 nu am lucrat

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...