Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

prostane, singurul lucru pe care parasutele astea il fac in plus e sa ceara cu 50 de lei mai mult

Greu cu contextul sematic al limbii romane....pentru tine cel putin...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

De cateva  zile, si la  Unirii si la  Brancoveanu au marit  preturile...de la 150 Lei  la 200 Lei.

 

Este  de presupus  ca  au imbunatatit  si serviciile.

 

Care  maseuza  o fi de  frecventat ?

Irina, Diana  etc.....

Ce accepta  in plus  / ce  fac in  plus  fata de  inainte ?  :thinking

Nici una nu merita 200 lei.... Nici 150 nu prea era Ok. In afara de Alina, care nu mai este acolo.... Sau Ema, la Snagov... restul....destul de modest.

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare! Impins de curiozitate si amintiri ( ex. Alina) am zis sa incerc o vizita la salonul di Unirii ( mai degraba Cosbuc). La telefon totul ok... am fost intrebat daca doresc o fata anume... am zis ca daca tot s-au schimbat sa nu aleg dupa poze ci la prezentare. Ajuns in locatie ma primeste o doamna intre doua varste blonda usor supraponderala... ma rog nu ea facea masajul. In salon ma astepta o doamna Sofia ( la prima vedere ok) si a aparut si o pustoaica Roxana de etnie dar care arata f bine. Intre timp |Sofiei i-a sunat telefonul si a conversat pe toata perioada in care urma sa ma decid. Atitudine -1.  Asa ca am ales-o pe Roxana. In camera dupa ce am facut dus fata s-a dus sa isi faca si ea. A revenit si ea goala razand . Corp superb sani perfecti, un fund bombat de milioane. Dar.... neepilata... !!! Nasol rau... Ca si atitudine incearca dar IQ este sub nivelul marii si e greu de comunicat. Masaj de relaxare zero... usor fk si pupaturi pana la piept in timp ce o freaca mencanic. Am terminat doar pt ca arata f bine la corp, sanii si carnea tare. O experienta proasta si regret cadoul (200 ron+ 50 dati inainte). Am batut ceva apropouri daca ar face si altceva si raspunsul a fost... daca vrei te pup pe buric. De nerevenit si nu pt refuzul de extraoptiuni ci pt atitudine in general si pt servicii extrem de prost facute.

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare, este primul post al meu pe acest forum, din pacate va fi unul neplacut in legatura cu o fata de la acest salon. Este vorba de Emilia din Snagov, la care am incercat sa ajung de doua ori, ambele fiind un esec total si asta din cauza neseriozitatii de care a dat dovada aceasta persoana. De fiecare data am cazut de acord asupra orei de intalnire, am ajuns acolo la ora stabilita, chiar 2-3 min mai devreme si de fiecare data a incurcat oalele. Prima data luase alt client cu 2 min mai devreme desi avea o programare, zic ok, hai revin peste o ora cum imi spusesera fetele, revin si nici atunci nu se putea ca prelungise, am intrat cu alta fata. Azi, a doua teapa, stabilim ora 13, ajung cu 3-4 min mai devreme si imi spune ca a intervenit ceva, alt client care decalase nu stiu ce programare venise si ca sa vezi ..., deja nu mai imi trebuia, i-am spus ca o mai facuse si altadata si ca e chiar urat sa se intample asa. Pana la urma nu stiu care era faza, dar vroia sa-l paseze si pe acel client sa ma ia pe mine care aveam programare si nu pomenise de vreun client decat peste o alta ora, asa ca ma enervase destul faza si am plecat, desi Ema cu Simona aratau fresh, dar cand te enerveaza faze din astea, fiind a doua oara, mie unul nu-mi mai ardea de giugiuleli.

Sper ca patronul daca citeste mesajul asta, sa faca ceva cu aceasta fata ca pana acum nu mi s-a intamplat la acest salon din astea, fetele fiind foarte dragute.

 

Deci grija la Emilia cu programarile ca pare ca le incurca intentionat.

Link spre comentariu

Hai sa fac si o recenzie mai draguta, 3 in 1 ca sa nu va plictisesc cu multe postari. Am mers de mai multe ori la acest salon, la Snagov si Unirii, fetele foarte ok de fiecare data (mai putin experientele cu Emilia descrise mai sus). Astfel ca Irina, o doamna fit, cu un tonus erotic super, Ema, care e atat de dezinhibata incat te face sa te simti ok de la prima interactiune si Rebeca, o micuta cu forme, toate au avut grija sa ma simt super bine cat am fost cu ele. De la masaj la jocuri erotice, fara contact, totul a fost placut si fara graba. Am scris despre ele ca doar ele mai sunt (Alina si inca o fata care a fost pe la Snagov, nu mai sunt la salon, desi si cu ele m-am simtit ok). Note intre 7 si 9 pentru fete, 200 lei ora, locatiile super ok.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare! Impins de curiozitate si amintiri ( ex. Alina) am zis sa incerc o vizita la salonul di Unirii ( mai degraba Cosbuc). La telefon totul ok... am fost intrebat daca doresc o fata anume... am zis ca daca tot s-au schimbat sa nu aleg dupa poze ci la prezentare. Ajuns in locatie ma primeste o doamna intre doua varste blonda usor supraponderala... ma rog nu ea facea masajul. In salon ma astepta o doamna Sofia ( la prima vedere ok) si a aparut si o pustoaica Roxana de etnie dar care arata f bine. Intre timp |Sofiei i-a sunat telefonul si a conversat pe toata perioada in care urma sa ma decid. Atitudine -1.  Asa ca am ales-o pe Roxana. In camera dupa ce am facut dus fata s-a dus sa isi faca si ea. A revenit si ea goala razand . Corp superb sani perfecti, un fund bombat de milioane. Dar.... neepilata... !!! Nasol rau... Ca si atitudine incearca dar IQ este sub nivelul marii si e greu de comunicat. Masaj de relaxare zero... usor fk si pupaturi pana la piept in timp ce o freaca mencanic. Am terminat doar pt ca arata f bine la corp, sanii si carnea tare. O experienta proasta si regret cadoul (200 ron+ 50 dati inainte). Am batut ceva apropouri daca ar face si altceva si raspunsul a fost... daca vrei te pup pe buric. De nerevenit si nu pt refuzul de extraoptiuni ci pt atitudine in general si pt servicii extrem de prost facute.

Pai cine era doamna intre doua varste ? Menajera ?

Roxana ? Pe site nu este nicio Roxana.

  • Like 1
Link spre comentariu

De adriana zice nu Roxana. Sunt doar 2 fete. Blonda in varsta si Adriana de etnie. Eu nu am ramas. Venisem pt Adriana dar are o fata sictirita, se uita in alta parte cand o saluti si nu emana nimic sau poate doar bani aruncati. Nu se merita si nu mai calc pe acolo

Link spre comentariu

Salut ma gandeam zilele trecute sa vin la salon, am început sa ma uit la fete etc. Am sunat la rebeca o blonda drăguța din poze, am stabilit ora prețul serviciile. Am ajuns acolo îmi deschide aceasta domnișoara miniona cu niște forme frumoase ma întreabă dacă doresc un pahar de apa și ma invita in camera, îi dau bani ma invita la dus ea se duce sa duca bani jos. Totul bine și frumos pana când o văd cum arată dezbracata, nu știu ce are sau dacă a pățit ceva dar are numai pete pe tot corpul, mi a fost și rusine sa o întreb sa nu se simtă prost îmi era și frica sa nu pățesc ceva sau habar n-am in fine. A început cu mesajul destul de prost executat sincer, între timp ma întorc și începe partea “erotica” adică o laba trista chiar aveam chef sa o ling dar îmi era frica cu petele alea. In final ma lăsat sa termin pe sâni ei. Concizie fata e frumoasa dar nu își da interesul mai deloc plus lucru care ma deranjează cel mai mult ce naiba are pe tot corpul dacă eram iar acolo plecam in 2 sec. Și nu am mai comentat prețul, 200 de lei pentru ce? O laba și o fata cu pete? O sa încerc zilele astea la Snagov am înțeles ca acolo e altceva și o sa vin cu încă o recenzie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Cei de la sweetpleasure mai mereu au avut si femei mature. De unde or avea sursa asta de maseuze? Le-ati mai vazut pe undeva inainte sa ajunga la sweetpleasure? Acum s-or fi apucat de meseria asta erotica sau au fost femei de casa si acum se reinventeza?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...