Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La Magda am fost pe la inceput de septembrie anul asta, la vila unirii.

Tipa are undeva la 45 de ani, nu cred ca are 40 cum scrie pe site, cam 1.75 in inaltime si cu un ten mai inchis asa.

Am sunat sa ma programez, am stabilit ora alea alea si n au existat probleme.

Prestatia insasi a fost foarte buna asa, singura problema a fost poate faptul ca tipa nu arăta extraordinar cel putin pt

mine..un corp parca prea atletic, de tipa poate fosta culturista aproape haha.

Note:

Masaj erotic: destul de bine aici, nu prea am reprosuri, cunnilingus, DFK, gfe foarte bun- sper ca s a simtit si ea cu mine la fel de placut precum m am simtit si eu cu ea, ne am jucat unul cu altul intr un mare fel si aproape ca am avut 2 finalizari

Nota: 9/10. Nu dau 10 fiind subiectiv la faptul ca nu ma dadea lookul pe spate in mod deosebit si asta a contribuit putin...dar totusi o experienta f ok.

 

Masaj de relaxare: foarte linistita, fara graba, fara stres, m a masat cum trebuie : 9/10

Magda- nota 7-7.50/10

 

De revenit? Eu nu cred dar altora care apreciaza astfel de dame...de ce nu?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,

Fiind primul meu review, desi sunt inscris pe forum de ceva ani, ma bazez putin pe ingaduinta voastra :). Revenind la subiect, as vrea sa las un scurt review pentru Oana. Ne cunoastem de ceva timp, si vazand unele review-uri, as dori sa las si impresiile mele, poate din alta lumina.

Oana este o fata foarte simpatica, frumoasa din punctul meu de vedere. Ceea ce ma atrage cel ma mult este veselia ei. Foarte comunicativa, nefiind nimic mecanic si sec. Masajul este foarte placut si senzual.

Locatia Unirii este foarte OK.

Nu as vrea sa dau note pt look si masaj deoarece este un lucru foarte subiectiv, insa pentru mine ar fi doua note mari. Igiena 10.

GFE cu mare incredere 10+.

De revenit, cu siguranta oi reveni. De recomndat? As tinde sa o tin pentru mine ;)

 

Multumesc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cunni accepta? Mangaieri? E grabita?

Cu mine personal nu a fost grabita deloc si au fost posibile si mangaieri. Cunni: cred ca este o chestiune ce tine de "chimia" dintre cei doi, nu ca parte strict din masaj, si nu as vrea sa ma pronunt.

Link spre comentariu

Salut,

Fiind primul meu review, desi sunt inscris pe forum de ceva ani, ma bazez putin pe ingaduinta voastra :). Revenind la subiect, as vrea sa las un scurt review pentru Oana. Ne cunoastem de ceva timp, si vazand unele review-uri, as dori sa las si impresiile mele, poate din alta lumina.

Oana este o fata foarte simpatica, frumoasa din punctul meu de vedere. Ceea ce ma atrage cel ma mult este veselia ei. Foarte comunicativa, nefiind nimic mecanic si sec. Masajul este foarte placut si senzual.

Locatia Unirii este foarte OK.

Nu as vrea sa dau note pt look si masaj deoarece este un lucru foarte subiectiv, insa pentru mine ar fi doua note mari. Igiena 10.

GFE cu mare incredere 10+.

De revenit, cu siguranta oi reveni. De recomndat? As tinde sa o tin pentru mine ;)

 

Multumesc

Se mai intampla si minuni pe la Sweet Pleasure....hmmm...

Ea este Oana ?

post-275808-0-88961800-1544436858_thumb.jpg

post-275808-0-02576700-1544436869_thumb.jpg

post-275808-0-45438600-1544436879_thumb.jpg

post-275808-0-31570900-1544436890_thumb.jpg

post-275808-0-99041100-1544436901_thumb.jpg

post-275808-0-18772600-1544436917_thumb.jpg

post-275808-0-81072100-1544436929_thumb.jpg

post-275808-0-88286300-1544436942_thumb.jpg

post-275808-0-42006100-1544436962_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Schimbați ,,fetele’’!!!sunt nasoale!!!jerpelie si urate

Pai da-ne si noua mai multe detalii!

Ce experiente ai avut cu ele?

Care te-a dezamagit?

Care nu a avut atitudine pro-client?

Multumim!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta nu pricep nici eu. La ce cacat postati pe aici daca nu lasati reveuri? Nu e ca si cum e o postare publica pe Facebook sau Instagram cu numele vostru real..e un forum cu interfata de site de prin 2006 unde fiecare-si pune orice nume oricat de fals vrea. Asa ca postati fara jena oameni bunj

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pai da-ne si noua mai multe detalii!

Ce experiente ai avut cu ele?

Care te-a dezamagit?

Care nu a avut atitudine pro-client?

Multumim!

Înseamnă ca nu înțelegi ce am scris!

Sunt urate,ce este asa greu de inteles si daca stau bine sa ma gândesc am scris despre fete ceva mai sus.

Sunt urate,nici măcar una nu este decenta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu de Corina ziceam ca a fost dezastru

Cred ca s-a inteles gresit ultima mea postare

Ci de Alexandra din vila Brancoveanu

Am facut recenzia negativa respectiva la ea acum vreo 2 luni

Tocmai, la Corina as vrea sa merg dar sunt sceptic cu fetele de sunt aduse recent la acest salon de cand am avut acea experienta super naspa cu Alexandra

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...