Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma gandeam eu ca pleaca Larisa...daca pun astia “indisponibil” pe site cam asta inseamna

O porcarie, fix cand ma pregateam sa acord o noua sansa salonului fix tipa cu recenzii bune pleaca

Eu totusi nu am vazut nicio recenzie/ parere despre Corina asta in conditiile n care e de ceva vreme la salon.

A fost careva?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai noroc tuturor

Intr-un final mi-am luat elan sa revin la Sweet Pleasure dupa 4 luni de la dezastrul cu Alexandra din vila Brancoveanu care vad ca a plecat de la sweet pleasure recent si bine a facut :) n-aveam nevoie de neserioase.

Am fost la o fata la care mai mersesem anul trecut in luna Mai si careia-i facusem o recenzie foarte buna pe atunci.

Am stabilit ora 15:30 la telefon, cu destul de putin timp inainte. Spre fericirea mea, nu avea programari multe in jurul acelei ore.

Ajung acolo si fac plata, o recunosc pe Emilia care era parca mai frumoasa ca data trecuta. Personal nu am ce-i reprosa la look, efectiv n-am avut nici prima oara si mi-am confirmat-o si acum: inaltime; cam 1.76( tin sa mentionez ca mi plat fetele ca ea, usor inaltute), corp foarte frumos, forme apetisante, piele foarte fina si chip angelic la propriu.

Am facut dus impeuna dupa care am continuat sa ne jucam in pat cu un FK/DFK foarte pasional, mangaieri, pupat peste tot pe corp.

Tipa este si sociabila pe deasupra, am vorbit chiar multicel cu ea. Iar de stat am stat chiar putin peste o ora..cam o ora si 10 min

Note..cu greu gasesc ceva sa reprosez. N am avut nici data trecuta, nu am nici acum.

Masajul erotic: 10/10

Masaj de relaxare: 9.6/10

Emilia: 9.8/10( nu se exprimase clar la telefon ca pot sa sun la sonerie si inchisese, o problema **spam editat**.. de asta dau 9.8, in rest impecabil!)

Camera, cea de la ultimul etaj: 9.5/10

 

Sper ca o duce bine financiar si va mai ramane, clar daca mai revin la sweet pleasure la ea m as intoarce !

Spor la treaba tuturor!:)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Prima mea recenzie pe acest sait pt Rebeca de la sweet pleasure de la Brâncoveanu din păcate o recenzie negativă .Nu va bateți joc de banii voștri chiar nu merita !!!DE EVITAT !!!

Rebeca a fost la Unirii. Apoi în Brâncoveanu. A vrut să se întoarcă la Unirii. Nu s-a putut și a plecat.

Una dintre cele mai frumoase fete. Nu cred că salonul a mai avut un asemenea exemplar.

Atitudine insă de nota 2. Păcat.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Rebeca a fost la Unirii. Apoi în Brâncoveanu. A vrut să se întoarcă la Unirii. Nu s-a putut și a plecat.

Una dintre cele mai frumoase fete. Nu cred că salonul a mai avut un asemenea exemplar.

Atitudine insă de nota 2. Păcat.

 

Am vrut sa o vizitez si eu, dar la telefon m-a convins sa stau potolit, Atitudinea mi s-a parut de 2 lei, cu tente de pitipoanca de cartier.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 Întrebați numai bazaconii. Mustafa ăla întreabă de Sofia care are 90 de kg. Să te duci tu la ea ! Și dacă scapi întreg să povestești cum ai reușit.

 Ce e important nu observă nimeni. Plecarea Emei. Cea mai veche și cea mai bună maseuză din cadrul salonului.. Surprinzătoare plecare.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Artemis...mai scump....

Incerc sa testez Sweet girls

Fantasy massage

 

Regret disparitia prematura a salonului Jokeru massage.

La fel a Amazoniei.

Si a retragerii unicei si fenomenalei Bella Bella...

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...