Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

Așa si? ce legătură are dacă beau eu,nu m plăcut,tu așa te duci la munca cu baut?

Păi nu, n-a venit "atinsă" la muncă. Pe urmă a tras. I-o fi luat vreun client ASTI, ceva.

N-are mă nimic. Important e să-i placă fetei. Clientul se mulează după maseuză.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Păi nu, n-a venit "atinsă" la muncă. Pe urmă a tras. I-o fi luat vreun client ASTI, ceva.

N-are mă nimic. Important e să-i placă fetei. Clientul se mulează după maseuză.

Eu credeam ca este exact invers...☺

Cand revii la recenzii ?

Desi multi te critica pe aici , eu as merge pe mana ta in ceea ce priveste strict recenziile.

Restul va trece...fi-va uitat ☺

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Daca esti f pretentios nu te duce la ea. Isi da silinta sa fie totul bine. Fizic nu este de 10.

 

De Anca ce stiti? Ati fost cu ea? Ati vazut-o la prezentare?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vin si eu cu o recenzie despre Sofia din vila Brancoveanu.

Fiind fan sani foarte mari, fundulete mari, bbw intr-un cuvant, intru pe publi si navigez putin pana gasesc anuntul si pozele Sofiei, unde se specifica clar ca este vorba doar de masaj. Fiind dornic de niste sani foarte mari, ma multumesc si cu un masaj. Drept urmare sun si imi fac o programare, locatia fiind accesibila si cu locuri de parcare.

Ajung la ora stabilita, sun la interfon, fiind defect iese si imi deschide Sofia, intr-o rochita cu un decolteu imens. Sincer ma asteptam sa aiba sanii mari, ea ii avea uriasi, eram in culmea feticirii.

Ma invita in casa, ma intreaba daca raman, eu avand o erectie imensa nu stiam cum sa ii achit suma mai repede.

Urcam sus in camera unde ma intreaba daca am nevoie la baie, neavand nevoie pentru ca veneam de acasa, decartez suma si astept cu nerabdare masajul si sa ii vad sanii.

Intorcandu-se inapoi am stat putin de vorba, foarte sociabila si placuta.

Sa trecem la actiune, imi spune sa ma dezbrac, cea ce am si facut, vede ciocanul ca era in erectie maxima, moment in care ma saruta foarte pasional si imi spune sa o dezbrac. O dezbrac, ii dau sutienul jos si eram in culmea fericirii. Ii sug sanii, ii ling, ma joc cu ei, excitandu-se imi cere sa o ling, ma conformez si o ling asa de bine incat asta a determinat-o sa imi suga ciocanul, oole si sa ma linga in ochiul maro. Dupa tot preludiul asta, imi spune sa o fut ca este prea excitata, neavand prezervativ nici eu nici ea nu am procedat sa ii introduc ciocanul in savarina, pe motiv ca vreau sa am ciocanul ok, nu-l vreau stricat.

Dupa un 69 de efect, titfuck, deepthroat si rimjob finalizez masiv pe sanii ei imensi, atat de masiv incat nu ii venea nici ei sa creada.

Facut dus, imbracat si plecat.

Recenzia mea...

 

Locatie: 9/10(accesibila si poti sa parchezi oriunde pe strada)

 

Aspect: 10/10 (sani enormi 110F pentru cei care prefera sanii foarte mari este de nota 10)

 

Atitudine: 7/10 (comunicativa dar cu vrajeala multa)

 

Igiena: 9/10 (fara mirosuri sau ceva suspect, camera foarte curata, prosoape curate si gel de dus de calitate)

 

Pret: 200+ciubuc

 

Concluzie: recomand doar pentru cei care prefera genul BBW

  • Like 3
Link spre comentariu

Vin si eu cu o recenzie despre Sofia din vila Brancoveanu.

Fiind fan sani foarte mari, fundulete mari, bbw intr-un cuvant, intru pe publi si navigez putin pana gasesc anuntul si pozele Sofiei, unde se specifica clar ca este vorba doar de masaj. Fiind dornic de niste sani foarte mari, ma multumesc si cu un masaj. Drept urmare sun si imi fac o programare, locatia fiind accesibila si cu locuri de parcare.

Ajung la ora stabilita, sun la interfon, fiind defect iese si imi deschide Sofia, intr-o rochita cu un decolteu imens. Sincer ma asteptam sa aiba sanii mari, ea ii avea uriasi, eram in culmea feticirii.

Ma invita in casa, ma intreaba daca raman, eu avand o erectie imensa nu stiam cum sa ii achit suma mai repede.

Urcam sus in camera unde ma intreaba daca am nevoie la baie, neavand nevoie pentru ca veneam de acasa, decartez suma si astept cu nerabdare masajul si sa ii vad sanii.

Intorcandu-se inapoi am stat putin de vorba, foarte sociabila si placuta.

Sa trecem la actiune, imi spune sa ma dezbrac, cea ce am si facut, vede ciocanul ca era in erectie maxima, moment in care ma saruta foarte pasional si imi spune sa o dezbrac. O dezbrac, ii dau sutienul jos si eram in culmea fericirii. Ii sug sanii, ii ling, ma joc cu ei, excitandu-se imi cere sa o ling, ma conformez si o ling asa de bine incat asta a determinat-o sa imi suga ciocanul, oole si sa ma linga in ochiul maro. Dupa tot preludiul asta, imi spune sa o fut ca este prea excitata, neavand prezervativ nici eu nici ea nu am procedat sa ii introduc ciocanul in savarina, pe motiv ca vreau sa am ciocanul ok, nu-l vreau stricat.

Dupa un 69 de efect, titfuck, deepthroat si rimjob finalizez masiv pe sanii ei imensi, atat de masiv incat nu ii venea nici ei sa creada.

Facut dus, imbracat si plecat.

Recenzia mea...

 

Locatie: 9/10(accesibila si poti sa parchezi oriunde pe strada)

 

Aspect: 10/10 (sani enormi 110F pentru cei care prefera sanii foarte mari este de nota 10)

 

Atitudine: 7/10 (comunicativa dar cu vrajeala multa)

 

Igiena: 9/10 (fara mirosuri sau ceva suspect, camera foarte curata, prosoape curate si gel de dus de calitate)

 

Pret: 200+ciubuc

 

Concluzie: recomand doar pentru cei care prefera genul BBW

Ai cumva numărul de telefon al Sofiei? Ca pe site nu o văd. Merci
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate

Daca venitia sweet pleasure asteptati-va n pula mea ca faceti exact ce presupune salonul si anume MASAJ.

Oamenii ca @ianthesig si altii de-i mai vad aici vad ca n-au frate habar ca te poti excita si-n alte moduri decat sex. Ca idee, preludiile astea facute prin masaj erotic excita pe unii oameni chiar mai bine decat sexul si sunt numeroase cazuri. Nu e in plm acelasi feeling cand iti dai drumu in mortii ei de treaba?

Chiar atat de limitati sunteti unii?

Veniti la masaj, faceti masaj frate ca tot la acelasi deznodamand ajungeti.

Cu ce cacat esti mai presus ca o futi pe aia?

Daca vrei sa o exciti, te lasa ea sa o lingi in pasarica eventual sau sa i bagi degetul. Ca oricum fac pariu ca asta excita 90% din femeile de acolo mai mult decat ca atunci cand le-ai fute...sau e greu sa acceptati adevarul?

Iar daca tipa chiar va permite asta si sunteti atat de limitati macar nu fiti si mai prosti de atat incat sa postati pe un forum public asa ca acesta...

Eu raman oricum la parerea

Sweet pleasure e salon de masaj si asa sa si ramana.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate

Daca venitia sweet pleasure asteptati-va n pula mea ca faceti exact ce presupune salonul si anume MASAJ.

Oamenii ca @ianthesig si altii de-i mai vad aici vad ca n-au frate habar ca te poti excita si-n alte moduri decat sex. Ca idee, preludiile astea facute prin masaj erotic excita pe unii oameni chiar mai bine decat sexul si sunt numeroase cazuri. Nu e in plm acelasi feeling cand iti dai drumu in mortii ei de treaba?

Chiar atat de limitati sunteti unii?

Veniti la masaj, faceti masaj frate ca tot la acelasi deznodamand ajungeti.

Cu ce cacat esti mai presus ca o futi pe aia?

Daca vrei sa o exciti, te lasa ea sa o lingi in pasarica eventual sau sa i bagi degetul. Ca oricum fac pariu ca asta excita 90% din femeile de acolo mai mult decat ca atunci cand le-ai fute...sau e greu sa acceptati adevarul?

Iar daca tipa chiar va permite asta si sunteti atat de limitati macar nu fiti si mai prosti de atat incat sa postati pe un forum public asa ca acesta...

Eu raman oricum la parerea

Sweet pleasure e salon de masaj si asa sa si ramana.

Tare rau !!!!!! Bravo 100 % ai dreptate si ar trebui postat pe tot ce tine de masaj erotic !!!!! Bravo tie !!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

     Adelina

 

       Aspect - 8. La față foarte drăguță, chiar frumușică. Punctul forte: ochii. Albaștri, luminoși, strălucitori, ochi care atrag. Sânii cam nr.3, puțin lăsați dar încă destul de tari. Cam plinuță la corp, un rânduleț de colăcei însă nederanjat. Posteriorul nu e chiar de braziliancă, măricel după cum se vede și în pozele de pe site.

      FK - da. Destul de reticentă la început, ulterior, mai ales la a doua vizită, mult mai deschisă, îl oferă cu dărnicie.

      GFE - 9. Foarte comunicativă, prietenoasă, sărutări pe corp și îmbrățișări.

      Masaj de relaxare - 8. Destul de bun, mai ales la șale,

      Masaj erotic - să zicem 8. Se vede că încă nu are experiență.

      Atitudine - 9. Se implică, nu stă lemn, are inițiativă, cu atingeri senzuale în zona sateliților și interfesieră.

      Permisivitate - 9. Nu acceptă degete în vagin sau în anus. În rest.....

      Pentru mine e de revenit. Nu e top model dar îl are pe "vino-ncoace", e plăcută și cine știe ce surprize are pregătite.

 

      Precizare: dacă igiena nu e corespunzătoare, nu beneficiați de nimic. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...