Sari la conținut

Blonda rond Alba Iulia 0733921844


Postări Recomandate

Mda.... Acum am ieșit. Ca așteptau alții....

Nu e nicio descoperire.

Are sâni ok, are cur ok.

Dar!

 

Mi-a facut franjuri pula. Am zis ca e Crăciunul si s-a apucat sa facă cârnați... Parca era tocatoarea.

Am rezistat eroic vreo 10 min dupa care i-am zis sa trecem la normal. Am pus-o Capra si am dat in ea asa cum mi-a supt ea pula. Tare si s-o doară. Am terminat repede.

Nu mai revin.

Aspect- 7

Gfe--422

Oral- franjuri

Normal: eu 10 -> ea scândura

Halat 100 lei prooost investiți.

PS: cam geeky, un pic cocoșată, de la tara clar....

 

Nu mai revin. Ever.

 

Am editat ca am uitat:

 

Cand am ieșit de la ea am dat nas in nas cu 150 kg in viu de cioara cu telefonul butoane,care... Dupa ce eu am luat-o pe scări... A coborât cu liftul. S-a tot plimbat prin piata.... Un pic ciudat. Si mai erau doi la scara cu telefoanele in mâna. Cred ca futangii.

 

Dacă ti-a făcut franjuri pula trebuia trebuia sa îi atragi atenția. NU mi-se pare normal sa dai în ea tare și să o doara...

Ce o vedeai o bucata de carne de la piata?!

Urat din partea ta foarte urat punct

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Vecine nu prietene !!!

Da de ce nu avansati relatia ca sa treceti pe show-uri d'alea grele?

Platiti chiria pe din doua , aveti pusculita la comun.... multe avantaje :laugh2

  • Like 27
  • Minus 20
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 NU mi-se pare normal sa dai în ea tare și să o doara...

 

Da de unde stii ? Ti-a povestit in lift ca a durut-o sau ai vazut-o mergand mai descentrat :laugh2

Poate chiar ii place genul acesta de sadisme . Crezi ca degeaba "rontaie" pula in loc s-o suga?

  • Like 27
  • Minus 20
Link spre comentariu

Da de unde stii ? Ti-a povestit in lift ca a durut-o sau ai vazut-o mergand mai descentrat :laugh2

Poate chiar ii place genul acesta de sadisme . Crezi ca degeaba "rontaie" pula in loc s-o suga?

Te iei cumva de mine?!.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Te iei cumva de mine?!.

Ti se pare :rax2

 

Sãraca, cre'că și-acu' o doare-n cur :(

Nicidecum . omul a specificat in recenzie ca o tracea la foc automat iar ea zacea scandura.

Pe moni o incearca oarece sentimente de compasiune.Sa fie vorba de sechelele din trecut de la "pumn de otel"? :no2

 

PSu: Ia exemplu moni , fata a folosit o alta metoda de preventie si chiar benefica (deci nu ai de unde sa stii daca a durut-o) , folosind metoda Jokey-ului care in cazul multor femei produce o excitare mult mai profunda , ba chiar si orgasm . Incearca si ai sa-mi dai dreptate , nu fi frigida. Sexul salbatic si de calitate  implica mult mai multe decat cunosti. Tu probabil il privesti doar ca o simpla jughineala de 15 min.  Este chiar o metoda ideala si ptr. sex anal . :laugh2post-194745-0-03775900-1468233002_thumb.jpg

  • Like 29
  • Minus 19
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

 

PSu: Ia exemplu moni , fata a folosit o alta metoda de preventie si chiar benefica (deci nu ai de unde sa stii daca a durut-o) , folosind metoda Jokey-ului care in cazul multor femei produce o excitare mult mai profunda , ba chiar si orgasm . Incearca si ai sa-mi dai dreptate , nu fi frigida. Sexul salbatic si de calitate  implica mult mai multe decat cunosti. Tu probabil il privesti doar ca o simpla jughineala de 15 min.  Este chiar o metoda ideala si ptr. sex anal . :laugh2attachicon.gifJockey.jpg

Subscriu, poate cea mai  excitanta pozitie  :iagree

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatie: 8.

Apartament nu foarte spatios, care necesita imbunatatiri. Baie cu cada din aia de fonta si calorifer dintr-ala vechi, din fier. Saltea moale. Ca asternuturi, un cearceaf si atat; ar fi mers si o perna (nu, nu ca sa dormi pe ea, ci ca sa stai comod la orizontala).

 

Kamy: 8.

Miniona. Am mari dubii daca are 18 ani, nu stiu de ce. Oricum, foarte tanara. Constitutie normala spre slabuta. Dragutica la fata. Ochi frumosi. Naturala, in sensul nemachiata deloc. Piele curata si fina. Sani micuti, de adolescenta, cu sfarcuri de culoare roz, de nu le poti delimita vizual de san. Un pic cocosata.

 

Atitudine: 8.

Placuta la telefon. Vesela, asa. Vorbareata la fata locului. Zglobie si pusa pe glume. Iti respecta timpul pentru care ai platit. E moldoveanca. De-a noastra, nu de peste Prut. Si vorbeste cu accent, nu incearca sa-l ascunda.

 

Igiena: 10.

Proaspat dusata. Piele curata. Manichiura ingrijita. Dantura OK. Proaspat rasa inghinal.

 

Oral: 7 spre 8.

Neprotejat. O scuipa de o zapaceste si e foarte misto chestia asta. Se simte foarte placut. E pe modul mai hard si din cauza asta suge cu o presiune fantastica. Si pe ea, si bijuteriile de familie, in egala masura. La un moment dat am temperat-o, spunandu-i ca zgarie cu dintii si si-a cerut scuze. Se vede ca nu e straina de sexul oral. A schimbat din proprie initiativa doua pozitii. Alterneaza oralul pur cu oralul ajutat de mana. Am scazut nota pentru ca era usor dureros la un moment dat.

 

Normal: 7 spre 8.

Nu are nicio problema, cand vine vorba de pozitii. Te ameninta sa te tii bine cand e ea deasupra, pentru ca te va termina in doi timpi si trei miscari si nu mai apuci sa preiei tu controlul  :laugh2 Intr-adevar, are ritm, isi ajusteaza mereu pozitia. Acum te ia in brate, se lipeste de tine si te zapaceste cu pupaturi pe gat, acum se ridica si se infige pana la prasele "intr-ansa"  :laugh2 Insa era departe de a ma termina in pozitia asta  :laugh2 Am venit eu deasupra. Relativ statica aici, din aceasta cauza am scazut un pic nota. Cand am obosit, am schimbat pe la spate si mi-a placut ca nu a adoptat pozitia clasica, ci cu obrazul lipit de pat si privirea spre mine.

 

Nu accepta nicicum sa o saruti si am respectat limita asta.

 

In anuntul din AT apare tariful pentru o finalizare, 70 de lei. Eu am vrut sa stau o ora, am intrebat-o cat trebuie sa platesc si mi-a spus ca 150.

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Subscriu, poate cea mai  excitanta pozitie  :iagree

Pai eu i-am explicat , dar initial mi-a luat-o in nume de rau . Acum face pe femeia docila , dar pun pariu ca tot nu a inteles nimic (probabil ca inca nu si-a descorit sexualitatea :no2 ). Pana nu exersezi nu ai cum sa-ti dai seama. :pepsi

  • Like 25
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:ghici
  • Oras:ghici

Am vizitat-o pe moldoveanca cand era la Piata Muncii, micuta de statura ,saten dechis spre blond,slabuta, nu cred sa aibe mai mult de 20 de ani.GFE foarte ridicat ,te strange in brate te atrage in fk ca o amanta veritabila.Oralul bine rau exacutat ,cu multa saliva si foarte atenta la oute.La normal sunt oarece probleme pentru ca strange picioarele nelasandu-te sa intrii in ea pana la cotor.Am schimbat pozitia in capra si am dat pana am terminat.

locatie 8

gfe 9

oral 9

normal 7

cadou pe atunci avea 60

Da, o recomand pentru gfe ul ridicat

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dar nu ar raspunde la telefonul ala neam. Am trimis si mesaj si la fel.. canci. Am incercat cateva zile la rand sa o prind la telefon, dar ori am eu ghinion ori e coada la curul ei de 1 km. Sau se poate sa fie pur si simplu teapa, cum naiba eu sa o sun si sa trimit si mesaj la cateva minute dupa ce a aparut anuntul pe at si nimic? Nici macar un raspuns negativ in plm.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Dar nu ar raspunde la telefonul ala neam. Am trimis si mesaj si la fel.. canci. Am incercat cateva zile la rand sa o prind la telefon, dar ori am eu ghinion ori e coada la curul ei de 1 km. Sau se poate sa fie pur si simplu teapa, cum naiba eu sa o sun si sa trimit si mesaj la cateva minute dupa ce a aparut anuntul pe at si nimic? Nici macar un raspuns negativ in plm.

Spune-i ca esti GUTA , numai lui ii raspunde la tel. Sau a speriat-o si p'asta?

nu continuu, normal ca nu, este o locatie rau famata si nu prea merg clientii acolo , cand plecam noaptea de la hotel treceam pe acolo si imi spunea ea ca in ziua respectiva eu am fost singurul client, eu nu am mai fost in locatia aia de doi ani

E specialitatea ta , cartierele rau famate

O fata bine educata de catre pestele ei ,inca de cand lucra la Dana din Lacul Tei :shrk

Da , stim GUTA , nu trebuie sa ne confirme CLONA unde aveai abonamentele.

  • Like 28
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Spune-i ca esti GUTA , numai lui ii raspunde la tel. Sau a speriat-o si p'asta?

E specialitatea ta , cartierele rau famate

Da , stim GUTA , nu trebuie sa ne confirme CLONA unde aveai abonamentele.

si la tina Lake stie toara lumea ca faci laba in fata monitorului

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

si la tina Lake stie toara lumea ca faci laba in fata monitorului

ti se pare ca te intrec? Tu o faci de pe 5-6 conturi multiple

Sa-mi bag..... , ai ajuns sa invidiezi si LABA . E de la farmece , am inteles :laugh2

  • Like 29
  • Minus 18
Link spre comentariu

Anunt:  ROND Alba Iulia, Kamy, tanara, 20 de ani, blonda cu ochi caprui, ofer masaj de relaxare fara graba si fara fite, in locatia mea de lux. Poze reale

 

Nr. de tel:  0733.921.844

 

Aveam chef de o „blonda” si manat de niste comentarii de mai sus in care se povestea de aceasta „prospatura”,  „frumusica”, „lipicioasa”, si „pupacioasa” am zis sa mi incerc norocul.

Am sunat, am cerut detalii si am stabilit o „programare”. Cuvantul „programare” i s-a parut foarte ciudat domnisoarei dar a incuviintat, probabil din lipsa de clienti.

 

Intalnirea: Am ajuns la locul cu pricina vestitul rond Alba Iulia, mai precis binecunoscutul  bloc cu Piraeus Bank, fosta locatie a Anyiei, Anushka etc.  Sun la interfon, iau liftul..la etajul cu pricina dau nas in nas cu un pokemon care iesea cu cainele la plimbare. S-a uitat lung la mine si s-a dus in treaba lui…cam ciudata „sincronizarea”…ajung la usa cu pricina, intru..si vad faptura….o copilandra, fata de tarancuta, cu o fata acrita, spoita cam prost in cap. Nicidecum filmul la care ma asteptam…pustoaica „frumusica”, ,,blonda””…etc Intuiam deja cam ce urmeaza dar am zis sa raman poate, poate …are niste servicii ok. Ma invita in camera, ma intreaba direct cat vreau sa raman…si cam atat. Nu ma invita la dus, nu se duce la dus….s-a dus in living a pus baniii bine si a venit si s-a dezbracat mecanic invitandu-ma sa procedez la fel. Stiam deja filmul care urmeaza dar era deja prea tarziu sa mai schimb ceva..ma pun in pat, incepe cu un oral neprotejat, cu multa saliva, destul de interesant..dar facut cu un singur scop: sa te termine cat mai repede. (limbi insistente pe capul pl). Trecem la normal unde m-a atentionat dinainte „nu bagi degetelul”..zic nu bagam…”nici deasupra, nu mi place mie..”. S-a asezat ca scandura si aia fost…jos era umeda, dar fata nu schita absolut nimic..stana de piatra. Din misionar clasic, am rugat o sa se puna pe burta dar m-a refuzat „nu mi place mie”, asa ca i-am sugerat sa incercam pozitia pe la spate. A incuviintat dar si aici incordata, cu spatele incovoiat…am terminat in sila. Imediat dupa si-a tras pantalonii rapid si s-a dus in camera cealalta sa l anunte probabil pe pokemon ca a colectat „banii”.  M-am cerut la baie, care nu prea e deloc ok…apa netrasa la wc, prosop lipsa (mi-a dat la cerere unul curat dar foarte micut), sapun lichid la litru pus intr-un gel de dus..

 

Note:

 

Oral:  7.5, neprotejat, umed, multa saliva, dar in rest nimic altceva, deepthroat inseamna la ea sa ia cam o treime din junior, vrea sa te termine rapid

 

Normal: 5, cum o pui asa sta, asta dupa ce te atentioneaza aia nu, aia nu…pasarica saraca se umezeste dar domnisoara e prea inversunata sa simta ceva, sa participe in vreun fel

 

Fizic:  6

 

Fata: 3 , urata la fata, fata de tarancuta, vopsita prost, mutra acrita

 

Corp: 7, trup feciorelnic, gen pustoaica 16-17 ani

 

Sani: 7,5  Cur: 7 Pussy:8

 

Igiena: 7 (nici dus inainte, nici dupa..genul isi trage pantalonii si aia e)

 

Locatie: 7 neaerisit, fara aer conditionat, pat comunist, baie invechita

 

Atitudine:  2 acrita total, fastfuck ordinar

 

Halat:  70 ron/fin (am stat 15 min – permite maxim 30 min)

 

Concluzie:  tarancuta venita in Bucuresti sa faca banul usor; interactiunea  ei cu clientul are doua mari obiective: sa  ii ia banul si sa scape cat mai rapid de el.

 

De revenit:  Niciodata!

  • Like 9
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...