Sari la conținut

0733588429 DOAMNA, calma si rabdatoare 33 de ani, ofer masaj terapeutic, zona Calea Victoriei, ambient foarte placut si discret, mai multe detalii la


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Fratilor nu stiu de ce a procedat asa, eu am sunat si m-am dus direct in 20 min.

Parerea mea:

- ori este pe fast fuck, primul venit, primul servit

- ori geamul ei da in strada si ati fost ''scanati'', dar si asa putea sa raspunda la sms cu ceva scuze....este urat sa pui omul pe drumuri degeaba

- ori colega se futea in camera si astepta sa se elibereze....nu stiu cate camere are, am vazut o camera de trecere unde era o canapea si unde se fuma, iar din camera asta se intra in camera de futai....in rest nu stiu daca au si alte camere

 

Oricum urat sa faca asa ceva!  :no2  :thinking  :refoz

Are un mare minus din partea mea!!!

Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Fratilor nu stiu de ce a procedat asa, eu am sunat si m-am dus direct in 20 min.

Parerea mea:

- ori este pe fast fuck, primul venit, primul servit

- ori geamul ei da in strada si ati fost ''scanati'', dar si asa putea sa raspunda la sms cu ceva scuze....este urat sa pui omul pe drumuri degeaba

- ori colega se futea in camera si astepta sa se elibereze....nu stiu cate camere are, am vazut o camera de trecere unde era o canapea si unde se fuma, iar din camera asta se intra in camera de futai....in rest nu stiu daca au si alte camere

 

Oricum urat sa faca asa ceva!  :no2  :thinking  :refoz

Are un mare minus din partea mea!!!

Ce pula mea, ai început să mergi la doamne?

Link spre comentariu

Pe mine nu cred ca m-a scanat pentru ca am parcat cotit si nu m-am dat jos din masina. Ce dreacu, doar no avea super detectie pentru locatia telefonului si vedere prin parbriz/tabla?

Acum - serios vorbind - nu conteaza motivul. In ultima vreme (de fapt "ultima" asta este destul de larga, am facut destule drumuri pentru nimic, majoritatea dupa discutii de genul "te rog sa nu ma incurci" la dameze bine cotate pe aici care ulterior s-au scuzar cu diferite motive, cel mai des fiind ala cu "clienul vechi si de nerefuzat". Anul asta am luat cele mai multe tepe). 

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Fratilor nu stiu de ce a procedat asa, eu am sunat si m-am dus direct in 20 min.

Parerea mea:

- ori este pe fast fuck, primul venit, primul servit

- ori geamul ei da in strada si ati fost ''scanati'', dar si asa putea sa raspunda la sms cu ceva scuze....este urat sa pui omul pe drumuri degeaba

- ori colega se futea in camera si astepta sa se elibereze....nu stiu cate camere are, am vazut o camera de trecere unde era o canapea si unde se fuma, iar din camera asta se intra in camera de futai....in rest nu stiu daca au si alte camere

 

Oricum urat sa faca asa ceva!  :no2  :thinking  :refoz

Are un mare minus din partea mea!!!

Da..chiar am trimis sms si am rugat-o sa ma anunte daca nu mai poate. Macar nu mai asteptam inca 15-20 minute... Dar, in fine, asta e..

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Pe mine nu cred ca m-a scanat pentru ca am parcat cotit si nu m-am dat jos din masina. Ce dreacu, doar no avea super detectie pentru locatia telefonului si vedere prin parbriz/tabla?

Acum - serios vorbind - nu conteaza motivul. In ultima vreme (de fapt "ultima" asta este destul de larga, am facut destule drumuri pentru nimic, majoritatea dupa discutii de genul "te rog sa nu ma incurci" la dameze bine cotate pe aici care ulterior s-au scuzar cu diferite motive, cel mai des fiind ala cu "clienul vechi si de nerefuzat". Anul asta am luat cele mai multe tepe).

Cum fac eu ca sa evit tzepele....cand stiu ca in 15-20 min sunt in zona cutare sau strada cutare....sun si daca este libera ma duc, daca nu, merg mai departe. Intradevar putine dameze se tin de programari, din acest motiv eu sun pe loc...este sau nu este.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Cum fac eu ca sa evit tzepele....cand stiu ca in 15-20 min sunt in zona cutare sau strada cutare....sun si daca este libera ma duc, daca nu, merg mai departe. Intradevar putine dameze se tin de programari, din acest motiv eu sun pe loc...este sau nu este.

Eu sincer prefer doamnele de genul asta ca o garantie a faptului ca sunt serioase si nu incurca programarile..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare lume, am sunat-o pe doamna si din cate am inteles ar presta, iar ca locatie pe vatra luminoasa, pana sa ma hotarasc eu si vroiam sa ma duc nu a mai raspuns si am incercat cred ca vro ora sa mai dau de ea si nimic.

Voi ce mai stiti de ea?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...