Sari la conținut

Postări Recomandate

ELEGANTA,RAFINAMENT si senzualitate!!! daca sunt ceea ce cauti nu ezita sa ma suni!!! servicii deosebite de companie intima, masaj erotic si relaxare! poze reale, decebal!!!! 23 Jun 15:39

 

 

0726.482.858

 

 

Pret 150

 

 

 

 

 

 

Am tot incercat sa sun si nu am reusit sa dau de ea,nici macar nu suna. E ciudat. Poate are cineva mai mult noroc ca mine sau a fost pe la ea.

post-36427-0-99225400-1340468082_thumb.jpg

post-36427-0-75782000-1340468084_thumb.jpg

post-36427-0-49000200-1340468086_thumb.jpg

post-36427-0-04921900-1340468088_thumb.jpg

post-36427-0-56552600-1340468089_thumb.jpg

Link spre comentariu

Draga Louie, si dragi futaciosi,aseara am fost in vizita la d-ra Karina cu un prieten.(mai are si o colega bruneta,Nicole 0784566008).

Locatia pupezelor este pe str.Theodor Sperantia nr.100(intri pe B-dul Decebal si la primul semafor cum vii de la muncii faci la dreapta),apartament 3camere,nu e vre-un lux,dar nici vechitura.

 

Confirm ca pozele sunt reale,dar o avantajeaza mult,in realitate e ceva mai micutza decat in poze 1.65maxim,vre-o 53-55de kg,sani marimea3 daca nu ma inseala"ochiul",dar putin cam moi,culoarea parului saten,fata comuna,igiena personala ok.

 

Dupa ce am stat la o mica palavrageala toti 4,vreme de 5-6minute,ne-am ales partenerele si ne-am retras fiecare in dormitorul fetelor(eu am intrat cu Karina).

M-a intreaba politicos daca am nevoie de dus,ii spun ca nu( facusem acasa)imi cere banii,ii inmanez si pleaca sa-i "depoziteze"in cont,intr-o alta camera.

Revine in dormitor,o rog sa nu se dezbrace inca,incerc un FK,dar refuza categoric...uupppsss(m-am simtit cam aiurea felul in care a refuzat,dar neahh..nu am intrebat la telefon daca aceepta fk). Ii zambesc,ma fac comod pe pat si o rog sa inceapa cu un oral,dar sa nu se grabeasca.

Se conformeaza,pune un prezervativ(in timp ce il punea,se uita in ochii mei si ma asigura ca asa suntem in siguranta),si asta am uitat sa intreb la telefon... :blushing2

Oralul protejat,dar ok,cateva incercari reusite de dt,lins pe oua,pupaturi,scuipat pe trombon,supt...Nota 7( nu cred ca accepta fara cauciuc).iar de CIM nu are rost sa mentionez.Banuiesc ca face,dar cu finalizare in prezervativ :laugh2

 

La normal nu se umezeste deloc,chiar daca te joci cu pasa ei inainte,accepta diverse pozitii,o cam doare cand dai mai tare in ea si te roaga sa fii"mai finut"( am dat mai tare ca nu gemea deloc vere).

Nota 6.

 

Dupa prima finalizare am mers la baie pentru un dus rapid. Baie ok,curata,gel de dus "plin"aroma placuta,prosop curat.

 

Dupa ce m-am intors de la dus,intr-e timp terminase si prietenul meu si le propun fetelor sa ne intalnim din nou toti 4 la o tigare.

Cu bun simt cum sunt din fire,le rog pe fete sa numai facem fum in sufragerie si sa mergem in bucatarie(si la mine acasa tot in bucatarie fumez),dar prietena Karinei,Nicole insista sa mergem in sufragerie si ca nu este nici o problema de fum,ele tin tot timpul geamul deschis( Nicole e o gazda mult mai buna decat Karina).Fumam o tigare,doua,o glumita mai o discutie si mergem din nou la treaba noastra.

Deja trecuse 35 de minute de cand venisem si Karina imi da de inteles ca numai are rost sa incercam a doua finalizare ca numai este timp. Ii spun sa-mi faca un masaj,fata se conformeaza si trece la framantat.

Dupa scurtul masaj merg la baie pentru a inlatura uleiul,ma sterg bine,ma imbrac si il astept pe prietenul meu sa termine,care "lucra la greu cu colega Karinei in camera alaturata".

 

Cate ceva si despre Nicole(din spusele prietenului meu).

Nu accepta nici ea din pacate Fk,dar e se implica la sexul oral/normal.Ca fizic Karina arata mai bine decat Nicole,dar ii lipseste implicarea.

 

La pretul de 250Ron nu stiu daca sa o recomand,dar clar trebuie sa isi schimbe atitudinea.

 

Va saluta baiatu !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...