Sari la conținut

Bruneta, creola cu cei mai frumosi ochii albastri....acum ajung in Oradea :*tel(0755) 375 768


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

 

Bruneta, creola cu cei mai frumosi ochii albastri....acum ajung in Oradea :*

 

Oradea

Vrei ceva deosebit pt tine?? Te astept goala in dormitorul meu pt atzi oferi clipe de rasfatz pe care nu le primesti acasa.....oral neprotejat, normal protejat si mici fantezii.....sunt mereu cu zambetul pe buze si locuiesc singura....nu raspund la sms sau necunoscut.....te pup dulce dulce dragul meu si astept telefonul tau :*:* pozele imi apartzin :*'*. Vizitat domnita . Locatie , pe Italiana la mansarda . Nu stiu daca e fata din poze , dar e o bruneta cam la 165 , foarte draguta la fata cu niste ochi superbi . Am ajuns , m-a primit foarte zambitoare si bine dispusa , am vorbit un pic , ne-am dezbracat si am trecut la actiune . Arata bine , sani nu prea are dar nu m-a deranjeaza aspecutul asta . A inceput cu un oral neprotejat , fara prea multa atentie dar destul de incitant , avand in vedere ca in timp ce mi-o sugea se uita din cand in cand in olginda dulapului pozand diferite ipostaze , distractiva treaba . Am trecut eu la oral , pasarica curata , fara mirosuri , gemea si iar se poza in oglinda facandu-mi tot felul de complimente despre finetea limbii mele , sunt un poliglot mai mic :) , ma descurc cu limbile , stiu vreo 5 :) . A trecut apoi peste mine , se misca destul bine , unduiri , infingeri si iar priviri in oglinda . Nu m-am mai putut abtine si i -am zis razand , " iti place mult de tine , asa-i", a zambit si ea , am continuat pe la spate , si aici muscari , gemete , infingeri si nelipsita olginda :) . Am terminat asa in cele din urma , destul de amuzat de situatie , am povestit una alta , am aflat ca e la inceput in meseria asta , ceea ce am si dedus din actinune . Am aflat ca e tigancusa desi nu pare deloc , e foarte draguta si cu niste ochi albastri stralucitori . Platit 100 lei , timp aprox 40 min. Note : oral 8 , normal : 7 , gfe : 7 , igena :10 . Baia curata , prosop ...curat , uscat dar lipsa :) . Are potential , sa vedem ce face cu el :)

post-185435-0-17165400-1462525465_thumb.jpg

post-185435-0-89342700-1462525479_thumb.jpg

  • Like 11
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bruneta, creola cu cei mai frumosi ochii albastri....acum ajung in Oradea :*.............

.................................................................................................................................................................................................................................................................

avand in vedere ca in timp ce mi-o sugea se uita din cand in cand in olginda dulapului pozand diferite ipostaze , distractiva treaba . Am trecut eu la oral , pasarica curata , fara mirosuri , gemea si iar se poza in oglinda facandu-mi tot felul de complimente despre ......................................................................................................

Si daca ai nimerit si tu din greseala in acele poze.  :hmmm

Link spre comentariu
Reputație: 3078
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Si daca ai nimerit si tu din greseala in acele poze.  :hmmm

, pai nu poza cu aparat sau telefon , doar se admira pe sine :) , iar daca era vreo smecherie cu oglinda , eu oricum nu incapeam in poza :) , la cei aproape 2 m ai mei :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost si eu la caprioara asta. In acelasi apartament pe italiana la mansarda. Tipa abea ce ajunsese in locatie se vedea ca nu apucase inca se se despacheteze(asta se intampla in urma cu 2-3 saptamani) deci faza cu "abea astazi am ajus" nu prea tine. Nici partea cu "locuiesc singura" nu tine deoarece intimp ce ea pregatea baia(ca numa ce ajunsese si era goala, fara prosop, gel de dush, hartie sau alte accesorii) m-am plimbat prin apartament moment in care am zarit ascums dupa o canapea un tinerel, el nu m-a vazut ca se tupilea intre perete si canapea dar era acolo. In acel moment eram gata sa fac cale intoarsa dar am decis totusi sa raman avand in vedere ca eram foarte "plin". Domnita seamana cu cea din poze, e posibil sa fie chiar ale ei dar in realitate nu are flerul si aspectul indus de poze. Pe de alta parte tipa e foarte zabareata si distrata, a fost foarte amabila si asta m-a facut sa si raman. Un oral neprotejat destul de scurt dar executat cat de cat ok. apoi s-a pus domnita capra si i-am dat pana m-am terminat. m-am spalat si am plecat.

 

 

Note:

 

locatie 7(e naspa acolo la mansarda) dar zona e destul de ok si nu e greu de ajuns

fata: 6,5 pe general(sani aproape deloc)

atitudine 8,5

oral NP: 8 se vedea ca e la inceput

normal: 8,5 destul de stramta si se simtea bine plus ceva contre ici colo.

 

nu ma pot decide daca sa o recomand sau nu, eu unu nu cred ca mai merg la ea numa daca voi fi foarte disperat :)

 

platit 100(daca mai tin bine minte) pt un numar ON si NP

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

cum ziceam, am ramas ca eram TARE plin, altfel sigur ziceam pas sau il scotem pe tinerel de dupa canapea si il poftem afara. cat despre aspect mi-e mia lasat o impresie generala de nu foarte ingrijita, avea un ruj roz strident dat asa fara pic de gust si machiaj naspa. dar fata zambea frumos si era vesela, chiar foarte vesela cand s-a inecat cu jonny la oral :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Am intentionat si eu sa ajung la tigancacreola.

 

Sunat, facut programare peste o ora, cand eram pe drum am mai sunat-o sa-i spun ca ajung in 10 minute, a zis ca ok, ma asteapta si e libera. Fix dupa 10 min , in fata scarii fiind, o sun sa-mi spuna numarul de interfon si-mi raspunde ca tocmai a luat pe altul, asa ca trebuie sa astept. I-am cerut politicos(dar ferm) socoteala, doar comunicasem cu fix 10 min inainte...

Replica a fost halucinanta, cum ca multi o mint asa ca cine ajunge acolo poate intra, ea are nevoie de bani. A si completat ca in 10 minute il termina pe ala(oare cum s-o fi simtit sarmanul client daca cumva a auzit-o vorbind in halul asta despre el) si mi-a sugerat sa astept in fata blocului.

 

Mi-am inghitit teapa si am plecat. Cine a circulat azi in Oradea pe la pranz stie ca a fost trafic serios, asa ca am pierdut ceva timp.

  • Like 10
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ,

 

Teapa mare cu fata asta .. Poze false .. Sani mici , grasuta ..

 

Nu o recomand la nimeni ....

si pe ce te bazezi cand faci aceste afirmatii ca nu am vazut sa ii fi facut vreo recenzie
  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

...

Nici partea cu "locuiesc singura" nu tine deoarece intimp ce ea pregatea baia(ca numa ce ajunsese si era goala, fara prosop, gel de dush, hartie sau alte accesorii) m-am plimbat prin apartament moment in care am zarit ascums dupa o canapea un tinerel, el nu m-a vazut ca se tupilea intre perete si canapea dar era acolo.

 

...

Wtf??? No, ăsta da moment Kodak. Viața bate filmu', ce mai.. Tulai ce l-aș fi urecheat pe voyeur de eram în locul tău. Păi vrei să te uiți cum fut, PE BANII MEI??? :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...