Sari la conținut

Anais


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

     Bine v-am gasit ! 

 

 Fiind primul meu post in cadrul acestui forum, voi incerca, in cateva cuvinte, sa imi fac o mica descriere.

Ma numesc Anais, am 24 de ani , si timp de o saptamana sunt in Oradea. (8-14 mai) .Sunt o tipa discreta si foarte pasionala, de aceea, timpul petrecut impreuna reprezinta un hobby...nu un job.

 

    Va pot dezmierda cu sex oral, normal, sex intre sani, finalizare orala, pozitia 69, fk, imi place si imi doresc sa primesc cunnilingus. Departe de mine gandul de a jigni pe cineva, insa:

 

-NU ofer sex oral neprotejat  persoanelor cu o igiena indoielnica, nerase, netunse.

-NU fac sex normal neprotejat indiferent de circumstante.

-NU ofer sex anal.

 

 Programul meu incepe in jurul orei 11 dimineata , iar disponibilitatea este in functie de programarile avute, motive pentru care rog sa fiu sunata cu minim 30 de minute inainte de a ma vizita.

 

 Detalii fizice...nu va pot da, fotografiile postate sunt reale, neretusate, si  tocmai pentru a evita orice discutie in aceasta privinta, le voi posta cu fata neblurata.

 

Tarifele mele sunt in functie de timpul pe care d-voastra il acordati unei intalniri:

 

-150 de lei o finalizare pe parcursul a 30 de minute

-250 de lei o ora , timp in care se pot face 2 finalizari

 

 

 

 

Va pup, si imi doresc sa avem parte de intalniri frumoase.  :hug1 

post-203515-0-33391000-1462635420_thumb.jpg

post-203515-0-36678400-1462635426_thumb.jpg

post-203515-0-18400100-1462635433_thumb.jpg

post-203515-0-24811400-1462635461_thumb.jpg

post-203515-0-51539300-1462635473_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adriane, in topicul postat de tine nu apare nimic relevant infara de numarul randunelei

 

Eu doar am aratat ca fata are topic deschis si pe Cluj. Ca e reala sau nu asta nu stiu nici eu.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Este cat se poate de reala , tot colega cu mine este si aici ,in Oradea ,pe Mihail Kogalniceanu !

Va pup si va asteptam pe la noi :*

Sa aveti o saptamana minunata!

e valabil numarul de tel folosit la Cluj -0731306451?
Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113801
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Vizitat pe Anais. Locatia este identica cu cea unde a stat coryna44, undeva la casa aproape de statia de pompieri. M-a intampinat la usa, in sutien ,chilotei negrii si o banda neagra la picior. Anais e o blonda de aproximativ 40 de ani , 160 cm , pe tocuri , draguta la fata, sani potrivit. Cu toate ca este ea in poze, pot spune ca pozele o avantajeaza cumva. Locatia este decenta, apartament cu doua camere, curat peste tot. Facut cunostinta, intrat in camera din dreapta , in dormitor cred ca e, stat la taclalele pret de cateva minute la o apa, apoi am decartat 150 de ron pentru o finalizare din proprie intiativa si plecat inspre dus. Baia este curata si dotata cu geluri de dus.

Revenit inapoi in camera unde am inceput actiunea. Am scris mai sus ca pozele o avantajeaza caci sani sunt lasati si moi probabil de la sarcina. Oralul a fost facut neprotejat, banal, nimic spectaculos , fara atentie la oo, doar un simplu oral. Simtit dintisor pe "soldatel".

Primit si montat prezervativul de Anais si apoi trecut la misionar in timp ce ii masam sanii. Se implica dupa un timp si pare ca ii place. Schimbat cu caprita dorind sa-i vad sanii cum se misca din spate.. cred ca asta e pozitia ei preferata.

 

Si acum notele de final:

 

Locatie: 9/10 - curata si mobilata ok

Aspect: 7/10 - destul de mica de inaltime, draguta la fata, sani medii lasati , fund rotund,

Oral: 7/10 - nimic special

Normal 9/10

Igiena 10/10

GFE 7/10

Cadou 150 ron / 1 finalizare

 

De revenit: Eu nu cred

  • Like 12

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

          Iti multumesc pt recenzie ,insa as vrea sa aduc cateva lamuriri:

 

- NU am 40 de ani si fara lipsa de modestie chiar nu cred ca arat de 40 de ani ;

- NU am nici o fotografie postata in care sanii mei sa se vada ca 2 pepeni ;

- Legat de desfasurarea actiunii nu te contrazic cu nimic , am sa incerc sa-mi imbunatatesc serviciile pe viitor ;

 

Nu vreau sub nici o forma sa intru in polemici cu nimeni ,nici acum, nici pe viitor ,dar daca consider ca anumite postari nu sunt in concordanta cu realitatea am sa intervin ori de cate ori este nevoie .

 

Va pup ,o seara placuta tuturor.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

confirm , e reala , pozele o cam dezavantajeaza :)

 

 

Cu toate ca este ea in poze, pot spune ca pozele o avantajeaza cumva

 

ce ti-e mai si cu gusturile astea ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea+Zona Graz Austria
  • Oras:Oradea+Zona Graz Austria

Buna seara

 Recenzie varianta scurta:

Locație:8 ușor de găsit

Igiena:10

Oral:8

1 partida normal:7

De revenit:Da

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...