Sari la conținut

O saptamana in Valcea! 0731670030


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Analizele, bomba biologica! 

Poza de promovare: Aceeasi privire goala, gura stramba, oja pe unghii, par ce a mai ramas din el pe cap, bluza de inmormantare...

Esti superba!

Analizele, sifilitico! Explica si de ce aberezi atat de grav, sifilisul afecteaza si creierul!

 

Oare de asta e dilie ??? Iti dai seama ca trebuie instaurata carantina in Valcea....

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tu ai pus filme cu tine cand o sugi si te futi neprotejat, drogato!

post-260796-0-17117700-1523355693.jpg

 

post-260796-0-29864400-1523355672.jpg

 

Asteptam analizele, ca la intrebarea asta nu raspunzi pentru ca nu le-ai facut niciodata, bomba biologica ce esti!

 

Se fute neprotejat stoarfa asta de PisTantric.

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mascul78
Reputație: 0

Cine nu te lasa sa futi? N-ai decat! Poate tu macar ne spui ce a iesit la analize... :laugh2

Am senzatia ca te cunosc. Sper ca ma insel.

La final au ieșit că.. m-am scos cu bine. :))
Link spre comentariu
Vizitator mascul78
Reputație: 0

Mda, sa nu preconizez, vrei sa-mi spui mai clar ce vrei sa spui?

Pe scurt..toți suntem bine mersi, mai puțin cei care mor de grija altora.

In ultima categorie, se includ cam toate personajele de pe aici.

Scuze de off topic Vis @};-

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe scurt..toți suntem bine mersi, mai puțin cei care mor de grija altora.

In ultima categorie, se includ cam toate personajele de pe aici.

Scuze de off topic Vis @};-

 

:) Ce simpatic, isi face singura off topic cand e luata bine... :D

Nu mor de grija ei, m-am saturat de aberatiile ei la Discutii Generale, condimentate cu aere de diva, in care toti suntem niste prosti!

Explica-i tu, daca iti iese, sa ma ignore. :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Pentru ca nu sufăr fastfoodul si ați transformat mare parte acest loc intr-un kepab fast delivery, m-am gândit sa va centralizez cu niște 'întrebări întrebătoare', un fel de ghici ghicitoarea mea. Here we go!

 

1. Ce a pățit tantric de la paște încoace de a turbat de tot? A mușcat-o vreun aurolac sau poate un câine de este atât de deplasată? Poate ca nu mai are chef sa moțăie cu pula in bot, exprimând asta fățiș prin sabotarea propriului topic de produs. Dar sa strici munca altor femei care te-au poftit politicos afară, împreună cu multi alți oameni,asta e deja deraiaj pe uliță.

 

...

 

3. Cu ce este diferită hăituirea lui xo cu cei 3pokemoni cu cosițe, față de agresivitatea lui picon and co(buddies) a Adinnei milf si Tantric? Le considerați nefutabile? Pai sunt nspre mii de bărbați care nu s-ar atinge de pokemoane nici cu pwla dușmanului. Ma întreb ce părere ar avea HYPOcrate despre toate astea?

...

 

Adevarul despre drogata Tantric.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu vad oamenii foarte mulțumiți de întâlnirile cu mine, chiar dacă sunt rare si puține...am primit respectul lor! Sunt de asemenea recenziile in care nu a avut nimeni sa îmi aducă nici un repros...Sunt acele videouri care dau o idee despre faptul că ofer niste momente ok si incurajez plăcerea!!! Sunt fotografiile ce le fac din când în când si dau share aici...si orice om cu mintea la cap poate sa-si zică că sunt foarte drăguță ca aspect.

...Si eu totuși nu inteleg de ce vă mobilizați pentru un tânăr ce eu nu vreau să îl accept si sa petrec timpul cu el!!! Mai sunt si alții in situatia lui care au motive de a avea temeri, chiar si din alte orase? V-am spus să lăsați un pic de noroc, un mic spațiu pentru asa ceva...pentru că inainte de toate există o selecție naturală si inclusiv cea ce se numește afinitate. Acestia sunt factori la care eu mă pricep foarte bine să îi aduc ca un favor pentru ceea ce numesc eu ca fiind niste întâlniri...si plăcerea e acel cadru care umple si face ca totul sa fie frumos si bine! Iar voi, ca oameni simpli de ce gândiți că puteți să treceți peste mine si îndrăzniți să credeți ca îmi puteți lua forța decizională! Când eu respect acest fapt la fiecare om chiar până în punctul acela ultim în care începe libertatea mea, de-acolo nu se trece, e literă de lege scrisă si nescrisă, e chiar si filozofie menționată de câțiva mari gânditori ai lumii! Deci, încep să-mi fac gânduri că voi nu cu mine vă puneți la încercare baiul pe care-l aveți...Ceva este care vă e pur si simplu impuls si vă împinge să nu cugetati si să observați situațiile cu o mai mare atentie, pierzandu-vă discernămîntul în cele ce le susțineți si-mi imputați în ceea ce aveți pretenția să numiți ca discuție, avută cu mine.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Doar? Depinde cine si cum o priveste!

Iti doresc o primavara pe masura mintii si inimii tale!

Mersi.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

 

 

Important e ca eu nu vă cred si da, mi-ati arătat de n ori prostia voastra cu o insistență si nesimțire crasă! Deci...nu inteleg cu ce vreti voi sa-mi atrageti atentia! Iar un subiect la care eu consider ca am chef sa aduc o idee sau o vorbă...am tot dreptul sa il discut si nu-mi pasă nici macar o clipa de aranjamentele voastre!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pe scurt..toți suntem bine mersi, mai puțin cei care mor de grija altora.

In ultima categorie, se includ cam toate personajele de pe aici.

Scuze de off topic Vis @};-

Sunt oameni care in acest mod isi gasesc satisfacția, eu îi inteleg dar nu inseamna că îi si aprob in actiunile lor...
  • Like 16
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

O zi bună sa aveti!

Pentru programări ne auzim saptamana viitoare. 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Important e ca eu nu vă cred si da, mi-ati arătat de n ori prostia voastra cu o insistență si nesimțire crasă! Deci...nu inteleg cu ce vreti voi sa-mi atrageti atentia! Iar un subiect la care eu consider ca am chef sa aduc o idee sau o vorbă...am tot dreptul sa il discut si nu-mi pasă nici macar o clipa de aranjamentele voastre!

 

Ai poluat si topicurile fetelor cu "ideile" tale aberante!

Poftim unul dedicat special aberatiilor tale:

http://nimfomane.com/forum/topic/112393-vistantric-vrea-sa-strice-topicul-fetei-andreea-rebeka/

Nesimtita esti tu, drogato!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ai poluat si topicurile fetelor cu "ideile" tale aberante!

Poftim unul dedicat special aberatiilor tale:

http://nimfomane.com/forum/topic/112393-vistantric-vrea-sa-strice-topicul-fetei-andreea-rebeka/

Nesimtita esti tu, drogato!

Nu ti-am zis ca esti nesimtita, ci doar am afirmat ca incerc sa iti înțeleg nesimțirea din comportament pentru ca...am facut doua iesiri împreună sa bem o cafea si nu mi-ai părut deloc asa. Ci din contră, o persoană vesela si deschisă... Dar turbarea aceasta a ta ma face sa cred ca ori tu esti cea care consumă droguri si acest obicei iti influențează comportamentul, ori sunt oameni prin preajma ta care-ti fac asta. In concluzie, incearca sa-ti amintesti un fapt ca nu eu sunt cea care trebuie discutată pentru ca eu chiar nu am lăsat vreo cale nimănui pentru a isi face asa ceva despre mine...dar puteti sa va milogiti in continuare, observ doar si nu ma deranjeaza!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ti-am zis ca esti nesimtita, ci doar am afirmat ca incerc sa iti înțeleg nesimțirea din comportament pentru ca...am facut doua iesiri împreună sa bem o cafea si nu mi-ai părut deloc asa. Ci din contră, o persoană vesela si deschisă... Dar turbarea aceasta a ta ma face sa cred ca ori tu esti cea care consumă droguri si acest obicei iti influențează comportamentul, ori sunt oameni prin preajma ta care-ti fac asta. In concluzie, incearca sa-ti amintesti un fapt ca nu eu sunt cea care trebuie discutată pentru ca eu chiar nu am lăsat vreo cale nimănui pentru a isi face asa ceva despre mine...dar puteti sa va milogiti in continuare, observ doar si nu ma deranjeaza!

 

Vad ca esti coerenta deocamdata. :)

Ti-am spus de mai multe ori sa ma ignori, nu s-a milogit nimeni de tine, din contra, cauti atentie intr-un mod bolnav.

Ce cauti tu sa aberezi pe topicurile altor fete dupa ce ai umplut DG-ul de aberatii, ba chiar si propriul topic?

Psihologia inversa la mine nu functioneaza sa-mi spui ca eu sunt cea care se drogheaza, faptele tale vorbesc de la sine.

Vrei sa nu mai postez aici fapte ale tale care te pun in cea mai proasta lumina? Solutia este simpla, IGNORA-MA!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu-mi pasă ce vezi, ce doresti si cât de lung ti-e părul...cât timp te-ai spurcat în fața mea cu vorbe mincinoase si intentionat răuvoitoare. Nu v-ați întrebat că poate acele treburi din mintea voastră...pe care mizați, nu au susținere în realitate? Iar în acest caz impresia care vă straduiți atâta să moșmondiți la ea, nu are de ce anume să se lege/prindă în mod real și vă luptați în van! ÃŽntâi priviți omul pentru că nu se știe în ce are de gând să vă poarte în funcție de cât ați arătat că meritați fiecare...în plus răbdarea mea este o calitate deosebită si îndelung lucrată. Si repet, nu uitați...eu sunt doar una!

PS. Dă cateva sute de comentarii inapoi cu scroll si vezi că au mai încercat si altele figura ta si dacă vrei sa vorbesti cu pereții esti invitata mea aici, direct, pe acest topic sau deschide si tu unu pentru tine recunoscând ca faci sex cu bărbați de pe acest forum în mod selectiv. Apoi mentionezi nickname-ul meu acolo cu adaosul unei injurii la adresa mea si e simplu... Vai de voi si de mintea voastră, mi se face milă! 😅

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...