Sari la conținut

O saptamana in Valcea! 0731670030


Postări Recomandate

  • Oras:----
  • Oras:----

Da, si eu as vrea sa profitam inca o data de niste momente placute, caci si tu... ai parut sa ai potential si in plus, chiar ai facut lucrurile pe placul meu.

Poftim ☺

attachicon.gif2017-03-27 19.19.49-1.jpg

cu mare drag, esti o simpatica.

chiar ma bucur daca le-am facut si pe placul tau, acum nu stiu cand mai esti libera dar da-mi un semn si vedem cum facem ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

cu mare drag, esti o simpatica.

chiar ma bucur daca le-am facut si pe placul tau, acum nu stiu cand mai esti libera dar da-mi un semn si vedem cum facem ;)

Nu, mai bine ma suni tu sa te informezi... si sa vedem cum facem pentru o noua intalnire. Eu sper ca saptamana viitoare sa incep iar programarile. Pup, o seara plăcută si tie. 💋
  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aoleooo ce dulcegarii ...astia s-au indragostit de tine si te ,,fura,,...care mai de care sa intre ,,in fata,,...

sunt disperatii si se programeaza cu 2-3 saptamini inainte.....Le-ai sucit minti-le s-au le-ai facut ,,vraji,,

sau au bonus cu reducere cine are ,,abonament,,

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Aoleooo ce dulcegarii ...astia s-au indragostit de tine si te ,,fura,,...care mai de care sa intre ,,in fata,,...

sunt disperatii si se programeaza cu 2-3 saptamini inainte.....Le-ai sucit minti-le s-au le-ai facut ,,vraji,,

sau au bonus cu reducere cine are ,,abonament,,

Nu, neiberr... intelege mai simplu: este doar o saptamana pe luna, daca pun la un loc zilele in care fac intalniri.
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu, neiberr... intelege mai simplu: este doar o saptamana pe luna, daca pun la un loc zilele in care fac intalniri.

Cred ca am inteles....,,rupi,, doar o saptamina pe luna din timpul tau liber...fiind totusi putin fata de cerere...

se creaza aparenta ca esti de fapt toata luna ocupata....asfel titlu este mai mult decit real....!!!

Totul fiind ,,imprastiat,, intr-o luna nu este defapt decit timpul cit ai Tu chef de ,,joaca,, pe luna...

cam cit a recomandat doctorul pentru ,,gimnastica in 2,, lunar....De fapt traiesti intens si esti ,,casatorita,,

cu mai multi barbati lunar aproape mereu alti....asfel iti mentine ,,tonusul,, ridicat fara sa stai sa ,slugaresti,,

si sa fi la dispozitia unui singur ,,pularau,,...mai pe turceste...de fapt Tu ai un mic ,,harem,, lunar de ,,pularai,,

dornici si pregatiti moral pentru ,,joaca,,...Dar ce este super ca nu trebuie sa intreti Tu material micul ,,,harem,, ci

Cei din ,,harem,, platesc ,,joaca,, ....felicitari esti pe drumul cel bun...un fel de Mare Sultana.....La Tine nu lipsa

banilor este problema ci ...sa stai la dispozitia unui singur Tip o perioada indelungata....? Din acesta cauza independenta

Te-ai ales si cu multi dusmani....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cred ca am inteles....,,rupi,, doar o saptamina pe luna din timpul tau liber...fiind totusi putin fata de cerere...se creaza aparenta ca esti de fapt toata luna ocupata....asfel titlu este mai mult decit real....!!!Totul fiind ,,imprastiat,, intr-o luna nu este defapt decit timpul cit ai Tu chef de ,,joaca,, pe luna...cam cit a recomandat doctorul pentru ,,gimnastica in 2,, lunar....De fapt traiesti intens si esti ,,casatorita,,cu mai multi barbati lunar aproape mereu alti....asfel iti mentine ,,tonusul,, ridicat fara sa stai sa ,slugaresti,,si sa fi la dispozitia unui singur ,,pularau,,...mai pe turceste...de fapt Tu ai un mic ,,harem,, lunar de ,,pularai,,dornici si pregatiti moral pentru ,,joaca,,...Dar ce este super ca nu trebuie sa intreti Tu material micul ,,,harem,, ciCei din ,,harem,, platesc ,,joaca,, ....felicitari esti pe drumul cel bun...un fel de Mare Sultana.....La Tine nu lipsabanilor este problema ci ...sa stai la dispozitia unui singur Tip o perioada indelungata....? Din acesta cauza independentaTe-ai ales si cu multi dusmani....

Ce analiza de situatie faci tu! ☺

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stii pe mine ma intrigat titlu topicului mult timp ...,,o saptamina la Vilcea,,...a trebuit sa urmaresc luni de zile

sa inteleg esetialul...imi puneam intrebarea....?a naibii saptamina nu se mai termina...!!! Astazi citind ...am aflat adevarul...

iar analiza este un punct de vedere simplificat...ca un cod softwere....Ce spui Tu in general sunt numai chestii colaterale...esentialul

Eu l-am descoperit pina acum...Ce vei face Tu in continuare...asta poti sa schimbi cind doresti nu pot anticipa....

Important pentru cei de pe forum care sunt de ,,actiune,,...este cind esti dispusa si ai timp de ,,joaca,,...si ca totul sa fie ...,,viu,, pozele si filmuletele nevinovate si educative sunt binevenite.

Asfel tot timpul te mentii in ,,echipa,, nu esti ,,rezerva,,...

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu, neiberr... intelege mai simplu: este doar o saptamana pe luna, daca pun la un loc zilele in care fac intalniri.

 

Si in rest ce faci  ? :hmmm

 

PS: Azi m-am uitat ...dar unde trebuia sa accentuez ?:)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Si in rest ce faci ? :hmmm

 

PS: Azi m-am uitat ...dar unde trebuia sa accentuez ?:)

Mergi in partea cealaltă că pun acum ceva... ☺
  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Nu... este un alt loc de joaca pe la topicurile din Bucuresti: http://nimfomane.com/forum/topic/84911-discu%C8%9Bii-generale/page-1
  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Fata e cu capul ...are toane ! Eu 1 luna am tot sunat degeaba ...iar cand ne-am vazut in sfarsit a fost ceva inopinant...am sunat la baza si s-a prins !

Prin ce ai spus tu... demonstrezi doar ca esti neinformat si iti dai cu parerea in mod nepotrivit cu norocul pe care l-ai avut. Recunoaste si nu te mai fastaci atat!
  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce știți de Vis? Încerc de câteva zile sa o sun și nimic!

Practic, nu mai fac programarile de pe o saptamana pe alta... deocamdată. Insa am raspuns la telefon si i-am notat pe doritori... fara a stabili in mod concret intalnirile si depinde de ei acum sa revina cu un telefon saptamana viitoare. Intr-adevar am raspuns prea putin la telefon pentru ca mi-am luat liber aproape doua săptămâni... abia saptamana viitoare in zilele de marti, miercuri si joi voi incepe iar.

Teoretic, săptămâna viitoare iar e plina...

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Are numai saptamani pline ...acum vedea ea de ce or fi pline ...

Din pacate, acum voi avea un apartament la etajul patru... fara lift si nu o sa fie usor pentru cei care vor sa ajungă la o intalnire cu mine. Dar iau lucrurile logic si ma gândesc la cei care au facut efortul sa vina din alte orase... si apoi incerc sa nu îmi fac griji pentru cei din Vâlcea care au acceptat sa aibă intalnire o data pe luna cu mine. Adică, o dată pe lună sa urci patru etaje... nu poate sa fie o problemă. Oricât as căuta sa-ti inteleg atitudinea, sorsor... nu gasesc decat un raspuns: ciudă. Atat vrei... atat ai!
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

pe cand "o saptamana in Buc" ca tare dor 'mie de cafeaua facuta d tine.. :blushing2

Off... sper si eu! 💋
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mai am si altceva si tu ai simtit asta...chiar ti-a si placut...

Da, dar ciuda ta are o fațetă dublă...

și se datorează faptului că plăcerea mea este diversificată si sub control.

Fiind diversificată... îți trezește curiozitatea și certitudinea că îți găsești răspuns și chiar inițiere în propria plăcere și fantezie.

... Dar fiind sub control toată această diversitate a dorinței și plăcerii mele, pot să ignor cu ușurință ceea ce nu ține de naturalețea unui act sexual și să nu fiu interesată de ceea ce duce mai mult spre condiționări.

PS. Dacă are cineva bunăvoința să îți traducă vorbele mele, ii multumesc...

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...