Sari la conținut

0729975389 100 L ROXY, blonda, ofer masaj de relaxare domnilor, mai multe detalii la telefon, numai la tine,


Vizitator saamm24

Postări Recomandate

Vizitator saamm24
Reputație: 0

PLATESC 100 lei daca nu sunt cea din poze. Roxi e numele meu si vreau sa iti ofer clipe de placere maxima. Sex oral nep. Normal in diferite pozitii, cun/ann., 69, preferata mea si multe fantezii. Locatie centrala

 

A vizitat-o cineva?

Incerc sa dau de ea dar nu raspunde la telefon

LA cum arata in poze merita incercata macar odata

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din cate stiu eu ,el nu are acces la functia "search" :138x

Cum sa nu aiba ! Toata lumea are acces la search. Doar ca novicii tre sa astepte mai mult intre doua search-uri consecutive. Cred ca 15-20 sec. uneori e enervant, dar asta e...

Link spre comentariu
Vizitator saamm24
Reputație: 0

Gata gata :))

Sunat fata,ajuns in zona Pietei Mihai Kogalniceanu,cum vii de la universitate un bloc pe partea stanga la etajul 1!

Apartament cu multe camere si o colega bruneta care vb la tel(cam uratica) cu un coleg prin alta camera cu niste Vansi :)

Actiunea in sine a fost una normala fara nimic special(nici nu ma asteptam la altceva de 50ron)

Fata 8

Oral 6

Normal 7

Tin sa precizez ca nu a facut dus nici inainte nici dupa!niste servetele alti chilotei si gata ca noua :)))

Dupa ce am terminat cand s-a cracanat m-a cam lovit un castor din pacate :))) si dai si fugi

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gata gata :))

Sunat fata,ajuns in zona Pietei Mihai Kogalniceanu,cum vii de la universitate un bloc pe partea stanga la etajul 1!

Apartament cu multe camere si o colega bruneta care vb la tel(cam uratica) cu un coleg prin alta camera cu niste Vansi :)

Actiunea in sine a fost una normala fara nimic special(nici nu ma asteptam la altceva de 50ron)

Fata 8

Oral 6

Normal 7

Tin sa precizez ca nu a facut dus nici inainte nici dupa!niste servetele alti chilotei si gata ca noua :)))

Dupa ce am terminat cand s-a cracanat m-a cam lovit un castor din pacate :))) si dai si fugi

 

Te-a lovit un castor? Te-a muscat de creanga?  :laugh2

Daca ai vrut sa zici ca mirosea... ala e sconcs. Sau poate ai vrut sa spui tu altceva referitor la ea , cu faza cu castorul

Link spre comentariu
Vizitator saamm24
Reputație: 0

Te-a lovit un castor? Te-a muscat de creanga?  :laugh2

Daca ai vrut sa zici ca mirosea... ala e sconcs. Sau poate ai vrut sa spui tu altceva referitor la ea , cu faza cu castorul

nu era chiar sconcs :)))ceva mai delicat :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost acum ceva timp la ea, imi amintesc de la tapetul ala de pe perete. Am fost dupa o seara de bere la ea. Experienta a fost foarte naspa, nu tandrete, nu nimic, ma grabea, la normal nu a vrut sa stea decat deasupra, a facut o laba grabita si violenta, nu mi-a placut deloc, pentru mine e de evitat:)))

Link spre comentariu

  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Mai era un topic undeva cu domnisoara Roxi ... nu mai stiu, poate chiar pe la Aida, care lucreaza in aceeasi locatie la Kogalniceanu, daca nu ma insel... Parca stiam ca domnisoara pluseaza cu 20ron la tarif pentru fiecare serviciu, gen CIM +20, FK +20, cunni+20 ... Pot fi unite topicurile pentru o accesare mai usoara sau alta solutie? Nu stiu, intreb... :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...