Sari la conținut

0729975389 100 L ROXY, blonda, ofer masaj de relaxare domnilor, mai multe detalii la telefon, numai la tine,


Vizitator saamm24

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am avut două sau trei rendez-vous-uri cu tanti Roxi, în aprilie-iunie 2014, toate în cuibul de la Kogălniceanu. Având în vedere atmosfera de fast-fuck a cuibului m-a surprins faptul că nu am fost grăbit deloc. Destul de OK atitudinea domnişoarei Roxi. Foarte sexi, nu am simţit mirosuri ciudate chiar dacă nu s-a cerut la duş niciodată, eu fiind spălat de acasă de fiecare dată. Ca intelect este de ultima speţă, fără îndoială. Per total, o experienţă mediocră spre plăcută.

 

Locaţia : cuibul cunoscut de la Kogălniceanu

Contact : numărul din topic

Program : nu ştiu

Oral : nu sunt fan

Normal : protejat, relativ strâmtă, prezervative de  2 lei care mă strâng, ştie să se mişte ca să te facă să-ţi dai drumul cât mai repede

Anal : n-a fost cazul

GFE : 7 , FK fără pasiune, pusă pe treabă

Halat : 150 lei / ora

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Am fost la Roxi toamna asta...

 

Locatie Kogalniceanu, no comment.

 

Experienta Fast-Fuck, cum era de asteptat... 

 

Oral - nepro. [zice ca nu prea face nepro. , asa ca vai de mine, poate vrea si multumiri speciale, sau e doar un text, bla bla] bunicel dar banal - 7

 

Normal - evident, pro. , nimic deosebit, cam larguta, la cat de mica si slaba o vezi, o are cam larga, dar da ceva contre si e futabila - 7

 

Igiena - 4 [frate, ii putea si gura cand imi vorbea, ma uitam in alta parte... si ... am vrut sa bag botu, mare greseala, am sarutat-o de 2 ori pe burta si am trecut la normal, ca a venit un miros, de mai bine lasa...]

 

Tarif 50 fin. ... fast-fuck , igiena precara, cat dai atata face ... 

 

Nu recomand, atata timp cat i-e lene sa bage putin dusu la pizda intre 2 clienti, e de EVITAT.

 

[oricum, am inteles ca nu mai e in tara] plm

 

Ciocane tari gentlemani  :hihat

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bahamas
  • Oras:Bahamas

Am sunat acum vreo 10 zile am vorbit cu ea zicea ca poate sa faca incall pe undeva in Berceni. N-am putut sa vin in acea zi din pacate.

 

Recent am sunat de vreo 2 ori. Prima oara mi-a raspuns un barbat care mi-a zis ca nu mai lucreaza. A doua oara mi-a raspuns o femeie care mi-a zis ca am sunat la un numar gresit. Intelegeti voi ce vreti.

 

Revin daca dau de ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...