Sari la conținut

0734214197 OANA, 19 ani bruneta slim, foarte simpatica si delicata, ofer masaj de relaxare domnilor cu bun simt care stiu sa aprecieze frumosul. Sunt


Postări Recomandate

Am vizitat-o saptamana trecuta. Nimic memorabil. Locatie langa Altex Obor, destul de incurcat accesul.Intri intr-o scara unde sunt alte scari. Fata micuta, undeva la 1,6m. Vreo 45-50 kg, bruneta, parul prins in coada. Epilata cu lama de vreo 3, 4 zile, cu un smoc de par lasat acolo. E incepatoare, geme frumos, cred ca real. Este stramta.

Puncte forte: arata bine la corp (mai putin tatele), volubila, amabila, se spala (cred ca doar jos) si inainte si dupa fiecare numar.

Puncte naspa: tate mici, aspect neingrijit, miroase a transpiratie si-i candeste gura a tigari.

Pret: 100/ora, doua finalizari.Daca ar lucra la finalizare. 50/numar ar fi pretul corect.

Per total nu recomand.

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 412
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fost la dra Oana acu citeva zile. Am reusit sa o gasesc libera pe la ora 2 dupa 5 apeluri telefonice. Deduc ca este mai greu si are program incarcat.

 

Este destul de amabila la telefon si noroc ca stiu unde este locatia  caci pentru cel care vine prima data se poate pierde prin cladiroiu de deasupa magazinului Obor.

 

Locatia in sine este curatica, Asi putea spune ca singurul minus este ca ajungi direct in salon de unde dau toate usile dinspre camere (se auzea o colega care activa cu voce un pic mai tare, haios...). Fetele par destul de relaxate in sensul ca nu se ascund si vorbesc cu voce tare chiar in salon cind au terminat "treaba". Deci tineti cont de acest aspect cind mergeti la ele.

 

Domnisoara Oana este asa ca in poze numai ca asi spune ca pozele pacalesc un pic: nu este slim, este o fata normala. Are fata frumusica, zimbareata, sini micuti si mica in inaltime. Ca aspect mie mi a placut.

 

Ma intrebat daca vreau sa ma spal, la care am zis da. Mi a dat un prosop uscat (tin sa spun asta caci citeodata dai de alea un pic umede si ai dubii). Repede la baie dupa care s a dus si ea pentru o igienizare simbolica.

 

Am inceput incet incet cu citeva saruturi (intradevar fumeaza), mingiieri si dupa citeva minute la un oral nepro unde nu am nimic special de comentat. La normal vreo 3 pozitii fara rezerve din partea ei cu citeva gemete ca fundal sonor. NU am intrebat de anal, chiar nu ma intereseaza. Finalizat in balon, dusat si dus am fost.

 

55min Dtd 100L, Corect.

 

Citeva note:

 

Locatia 8

 

Oana fizic 8

 

GFE + amabilitate 8

 

Oral 7

 

Normal 7

 

Concluzie : de revenit pentru pretul in concordanta cu serviciile, amabilitatea si aspectul fetei

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Salutare,

Cum urmaresc cu destul de multa atentie noutatile de pe piata rosie am hotarat sa bifez si eu caprioara. Zis si facut. Am sunat-o, mi-a raspuns si am convenit sa ne vedem in jumatate de ora. Am batut tot Bucurestiul, din Militari pana la Obor. Cand am ajuns la Altex, am sunat-o si mi-a zis sa revin in 5 min. M-am conformat ca, deh n-aveam.incotro. am revenit cu tel de...NOTA BENE...11 ori pana ce dupa inca juma' de ora de asteptat ca boul in fata la Altex mi-a raspuns colega, una Paula cu o voce de bpoc-ista de-aia adevarata ca Oana e ocupata. Am ramas masca, va jur. E prima oara din ce-mi amintesc, mai putin momentele cand eram f beat, cand mi se-ntampla ca dupa ce ii spun in mod expres ca bat tot Bucurestiul ca sa ajung la ea, ma asigura cu o voce inocenta ca nici nu se pune problema de lipsa de seriozitate (sic), sa ma ia la perfutis o prostituata (ca daca-i zic curva sau tarfa iara sar mimozele din corul bocitoarelor).

Fratilor asa am luat eu o teapa cat castravetele lui Terente, da-i-l-as ei pe gat cu zeama din dotare. Nici macar nu si a cerut scuze colega pt ea sau ea sa fi revenit cu mesaj, ceva.

Asadar, in concluzie este DE EVITAT, total neserioasa. O fi pretul mic, dar dai banii la doctor dupa, pe tratarea nervilor.

S-auzim de bine

PS: In final tot raul spre bine pt ca am cunoscut o prospatura in prima ei zi de lucru care m-a facut sa-mi tremure genunchii. Vroiam s-o sun pe traseista aia de la Obor sa-i arat bucata ca sa se oftice :)

Revin cu recenzie in episodul urmator.

Ciocane tari!

Bree,matale acum ai aflat că marea majoritate a curvelor merg pe principiul: Primul venit primul servit?

Atunci când mergi la curve mai baga in lista 4-5 curve din zonă, Almiteri o să pleci nefutut de multe ori.

Link spre comentariu
Reputație: -556
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bree,matale acum ai aflat că marea majoritate a curvelor merg pe principiul: Primul venit primul servit?

Atunci când mergi la curve mai baga in lista 4-5 curve din zonă, Almiteri o să pleci nefutut de multe ori.

de unde știi tu mă panaramă cum e mersu' la curve ? pipilică-șobolanu-rujat profanatorilor de morminte și amantu' la hoituri . Mai du-te dre'acu de câcat in ploaie cu tot cu slobozu' ăla pe care îl ai in cap . Ai futut un singur hoit de 60 de lei pe oră și ne dai nouă sfaturi ...și faci tu presupuneri ... și faci pă dracu să te ia de dilimandros
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

de unde știi tu mă panaramă cum e mersu' la curve ? pipilică-șobolanu-rujat profanatorilor de morminte și amantu' la hoituri . Mai du-te dre'acu de câcat in ploaie cu tot cu slobozu' ăla pe care îl ai in cap . Ai futut un singur hoit de 60 de lei pe oră și ne dai nouă sfaturi ...și faci tu presupuneri ... și faci pă dracu să te ia de dilimandros

 

Așa da, vorbe grele dã 'bãiat' :))

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

ramane poate cea mai buna noutate de anul asta in opinia mea, deepthroat la greu asezonat cu facefuck, mai rar găsești la o pustoaica plus finalizare orală si înghițire.

toate la o fata frumușica si jovială.
Link spre comentariu

cim?                                                                                                                                                                         

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

cim?                                                                                                                                                                         

da

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

are telefonul inchis, are cineva un alt numar de contact al domnisoarei? multumesc

nu mai lucrează cu Anca si Denisa de la Altex Obor, deci nu mai are acel nr. de tel. Asta a întrebat si eu daca știe icinev unde s-a mutat.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...