Sari la conținut

0734214197 OANA, 19 ani bruneta slim, foarte simpatica si delicata, ofer masaj de relaxare domnilor cu bun simt care stiu sa aprecieze frumosul. Sunt


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Are tel inchis...poate doar daca va lucra singura in alta locatie cu un alt numar

Are tel inchis...poate doar daca va lucra singura in alta locatie cu un alt numar

degeaba suni pe nr. ala nu mai lucrează acolo, să sperăm că mai dăm de ea, insa poate va lucra cu poze false, cine știe!
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

se mai aude ceva de ea?

probabil ca nu mai lucrează. Am căutat pe o grămada de site-uri si nici urma de ea. Are idee cineva daca mai exista vreo fata in fosta locație? Am vazut ca de cateva zile nici macar Denisa nu mai are anunt.
Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Asta sa fie caprioara??? [daca gresesc, sa imi fie cu iertare, am vrut doar sa ajut]  :bow

 

Cineva care a fost la ea inainte, sa confirme daca e ea in poze sau e cu totul alta persoana. 

 

DRUMUL Taberei. Ciao. Ma numesc Oana, am 19 ani si sunt noua in arta masajului. Energia, amuzamentul si sociabilitatea ma reprezinta. Pentru a ma descoperi contacteaza-ma, 23 Jul 17:43
 
 
 

0720.384.463

 

 

post-99329-0-30165100-1469287878_thumb.jpg

post-99329-0-87150700-1469287878_thumb.jpg

post-99329-0-42538100-1469287879_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Asta sa fie caprioara??? [daca gresesc, sa imi fie cu iertare, am vrut doar sa ajut]  :bow

 

Cineva care a fost la ea inainte, sa confirme daca e ea in poze sau e cu totul alta persoana. 

 

DRUMUL Taberei. Ciao. Ma numesc Oana, am 19 ani si sunt noua in arta masajului. Energia, amuzamentul si sociabilitatea ma reprezinta. Pentru a ma descoperi contacteaza-ma, 23 Jul 17:43

 

 

 

0720.384.463

am fost eu, tocmai pentru ca eram in căutarea Oanei de la Altex, insa din păcate nu e ea. Seamănă binișor, legat de prestația asteia am scris pe topicul ei ce si cum. Oricum linistit, iti mulțumim pentru bunăvoința!
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Sa fii revenit domnișoara Oana in alt cuib din zona? Rochia asta alba o știu mă întâmpinat in ea in cuibul de la Altex. http://m.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/brunetica-miniona-varsta-19-ani-te-astept-in-compania-mea-sa-ti-ofer-masajul_46505721.html?l=5420f56958dbfcff3351fb733cbb0eda Ma duc maine sa văd ce și cum.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Sa fii revenit domnișoara Oana in alt cuib din zona? Rochia asta alba o știu mă întâmpinat in ea in cuibul de la Altex. http://m.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/brunetica-miniona-varsta-19-ani-te-astept-in-compania-mea-sa-ti-ofer-masajul_46505721.html?l=5420f56958dbfcff3351fb733cbb0eda Ma duc maine sa văd ce și cum.

Interesant...ia vezi ce si cum...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...