Sari la conținut

Cristina in vizita!!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor, numele meu este Cristina si ma gandesc sa vizitez orasul vostru incepand de luni 16/05/2016, parerile si opiniile voatre sunt importante pentru mine asa ca voi citi cu mare atentie toate postarile voastre referitoare la posibila mea vizita in Alba, despre mine se pot gasi multe topice sa va faceti o idee  unul dintre ele este aici https://nimfomane.com/forum/topic/67066-facem-o-vizita-cristina/ , asa ca astept cu mare interes opiniile voastre , pupici dulci.

Link spre comentariu

Nice post. I used to be checking constantly this weblog and I’m impressed! Extremely useful information specially the last section I handle such info much. I used to be looking for this particular info for a long time. Thank you and best of luck.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Cristina, aș zice că ești mai mult decât bine venită. Așteptată cu nerăbdare. De multă vreme nu s-a mai perindat prin Alba Iulia o asemenea dameză. Să ai o ședere profitabilă la noi în urbe.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

pupici dragilor ,si astept cu nerabdare sa va cunosc ,sper din toata inima sa fie si locatia ok , pentru ca am patiti de foarte multe ori sa am neplaceri de tipul ca una sunt pozele de pe net si alta sa gasesti in realitate, dar sunt optimista si sper ca lucrurile vor decurge bine, pupici. :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

va multumesc pentru gandurile frumoase , in prima zi voi lasa anuntul doar pe acest sit, favorizandu-va pe voi , pupici...

Link spre comentariu

pupici dragilor ,si astept cu nerabdare sa va cunosc ,sper din toata inima sa fie si locatia ok , pentru ca am patiti de foarte multe ori sa am neplaceri de tipul ca una sunt pozele de pe net si alta sa gasesti in realitate, dar sunt optimista si sper ca lucrurile vor decurge bine, pupici. :kiss3

unde ai gasit locatia?

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

am o rezervare facuta pe net  la un ap reg hotelier dar alte  detalii nu stiu sa spun ma voi orienta cand ajung

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...