Sari la conținut

0749855157 Oana (Scala)


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Acuma urmeaza cireasa de pe tort.

Are iubit, cred, care e si pestisor.

Erau impreuna la cumparaturi in Auchan, ieri, si el purta ochelari de soare la ochi, in magazin.

Un tip slabutz, de statura medie, cam 170

 

 

Bine ca nu erau impreuna cand ai vizitat-o. :P

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Stii cum e cu pestisorii astia.... e posibil sa stea in locatie, pe balcon, in dulap, sub pat.

Ideea e ca fata e foarte tacuta, si nu prea schita urme de placere atunci cand m-am jucat cu pizdurica si cu sfarcurile, desi se simtea ca ar fi vrut sa se exteriorizeze.

Pe mine nu ma inhiba asa tare sa stiu ca cineva ne vegheaza, dar nici confortabil nu e.

Mai bine nu ma gandesc acolo, ca s-ar putea sa nu mi se scoale, si pierd vremea degeaba.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Stii cum e cu pestisorii astia.... e posibil sa stea in locatie, pe balcon, in dulap, sub pat.

Ideea e ca fata e foarte tacuta, si nu prea schita urme de placere atunci cand m-am jucat cu pizdurica si cu sfarcurile, desi se simtea ca ar fi vrut sa se exteriorizeze.

Pe mine nu ma inhiba asa tare sa stiu ca cineva ne vegheaza, dar nici confortabil nu e.

Mai bine nu ma gandesc acolo, ca s-ar putea sa nu mi se scoale, si pierd vremea degeaba.

Decat sa stea sub pat, in dulap, pe dulap...mai bine o fac in 3...ies bani mai multi... :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Pe asta am vizitat-o sapt. trecuta.

In spate la Scala, intr-o garsoniera mica, destul de curata, fara para de dus... la acea data.

Nu e tipa din poza, in realitate e mica de statura, slaaaba, cu sani mici, frumusei, sfarcuri nervoase, buci moi si cam flescaite.

La fata nu e prea draguta, si am observat ca are pe spate niste semne ciudate, ca niste cosuri, daca nu sunt chiar cosuri.

In fine..

Am sunat, m-am programat, si vroiam un masaj mai degraba.. A fost bonuscu finalizare si am acceptat.

Am vizitat baia, ea nu, si m-am intins pe burta pt masaj. Are maini ferme, zice ca asta a facut dar nu mai merge.

Ma asteptam la mai mult, dar masajul a fost scurt, si mi-a zis sa ma intorc.

Era dezbracata, si am crezut ca urmeaza o laba.

A frecat putin cormoletele pana s-a trezit, si a pus gumitza.

A urmat un oral mecanic, du-te - vino sacadat, si m-am plictisit. Am intrebat daca se poate o partida scurta. Am primit OK.

Am cerut 69, si a fost ok, inafara de hemoroizii cam maricei. Pasarica curata si epilata cam de o zi-doua.

A urmat capra, tot la cererea mea, si asa am terminat.

70 lei sedinta de masaj cu OP si NP si finalizare normala

Aspect 6

Servicii 10 tinand cont de pret, dar calitativ 6

Igiena 9

Locatie 7

Acuma urmeaza cireasa de pe tort.

Are iubit, cred, care e si pestisor.

Erau impreuna la cumparaturi in Auchan, ieri, si el purta ochelari de soare la ochi, in magazin.

Un tip slabutz, de statura medie, cam 170

La Mai Mare

  • Minus 2
Link spre comentariu

Am vizitato pe oana ie in spate la scala are un apartament cu o camera iam vizitat tot apartamentul este singura in locatie !!! De mentionat nu are pestisor colegilor este o fata curata simpatica cu simtul umorului colegi are para la dus locatie foarte curata nota 10 face oral normal protejat la 70 lei masajul este bonus note oral plăcut 8 sex 9 .este chiar placuta si o recomand!!!

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitato pe oana ie in spate la scala are un apartament cu o camera iam vizitat tot apartamentul este singura in locatie !!! De mentionat nu are pestisor colegilor este o fata curata simpatica cu simtul umorului colegi are para la dus locatie foarte curata nota 10 face oral normal protejat la 70 lei masajul este bonus note oral plăcut 8 sex 9 .este chiar placuta si o recomand!!!

 

 

Ps nu este fitoasa accepta diferite pozitii nu comentează sincer decit sa mimeze plăcerea aiurea o face silentios si cu plăcere ! Este de vizitat!

 

te-ai inscris azi la ora 18. si doar aici postezi in nestire. 

 

Minte scurta mai au pestisorii astia. :laugh2

  • Like 12
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

te-ai inscris azi la ora 18. si doar aici postezi in nestire. 

 

Minte scurta mai au pestisorii astia. :laugh2

asta nu-i peste , asta-i pestoaica :), am cunscut pesti , aia gandesc mai mult oleaca :)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

New new new back in Oradea!!!!!! poze reale 100%

 

post-100900-0-35317100-1463249566_thumb.jpgpost-100900-0-49630600-1463249576_thumb.jpgpost-100900-0-53836400-1463249584_thumb.jpg

Buna am revenit din nou in Oradea !daca teai saturat de poze false si fite nu ezita sa mă contactezi ! Nou bonus masaj de relaxare !!! Iti ofer o finalizare oral si normal protejat 70 lei sau doua finalizari 130 lei!!! NU FAC DEPLASARI !!! Kiss you boys!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Neserioasa ! Eram in centru, am sunat-o ca ajung in 10 minute in spate la Scala, am ajuns cu masina in 12 minute, am sunat-o de 3 ori in interval de 10 minute, n-a raspuns la telefon ! Am plecat in alta parte !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Bai draga giovani101, daca vrei discretie, nu te afisa cu randunica prin mall-uri, chiar daca porti ochelari negri la ochi si outfit gri din bumbac.

Ce mama dracului, mah, nu-i asa greu sa-mi dau seama ca sunteti impreuna.

Daca o pui la produs, pe ea si pe altele, asuma-ti...

In legatura cu pozele, nu, nu sunt reale.

Adica, randunica intitulata Oana este cu totul diferita la fizic decat ceea ce reflecta pozele.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Nici vorba... giovani101... fa-i, ma, niste poze randunelei (Oana), si aranjaza-le putin sa fie bune de market-ing.

Nu incerca sa cauti pe net poze care sa semene cu prestatoarea de servicii.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...