Sari la conținut

0749855157 Oana (Scala)


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
 

Mai are un topic deschis de mine - http://nimfomane.com/forum/topic/43579-bruneta-sexi/ @pisicuts uneste cele doua topice si vin cu recenzia mea mai jos.

Salutare

Crezand ca e fata din poze, m-am hotarat sa ii fac o vizita. Locatia o are in spate la Scala, in acelasi bloc si aceeasi scara unde a avut locatie Crina siliconata, doar la alt etaj. M-a primit politicoasa , dupa caldurile astea toride, am cerut sa fac dus.  Am primit prosop curat , si am facut un dusulet. Baia e dotata cu prosop curat si diferite geluri de dus. Cand m-am intors de la dus era dezbracata, atunci am recunoscut-o ca era fata careia i-am deschis topic si avea locatie pe Milcovului, eu atunci am refuzat-o. M-a intrebat ce doresc si i-am zis ca doar umPic de masaj erotic si oral. Mi-a cerut banii 70 de lei. 

Locatia este un apartament cu o camera si un lucru bun este ca avea aer conditionat functional. Oana, cu toate ca mie imi plac fetele mai tinere, si mai slabute, dar aici nu am nimerit.. este mai slaba de 45 de kg , este mica de statura, bruneta si are in jur de 35 de ani. Tate zero, cur ca la un copil, nici nu am atins-o , nici pupat macar sau mangaiat...dracu stie de ce am ramas. :slap2  Masajul erotic este cumva.. cred ca crema era si putin mentolata ca simteam oleaca de racorire. Apoi sa vedem cum se descurca la oral, a pus prezervativul peste "gigi" care era tot uns de crema si dupa vreo doua minute am terminat la ea in gurita in prezervativ. Dupa care m-a sters cu servetelul. 

Se vedea pasarica epilata, nici macar nu am pus mana pe ea.. atata e de slaba ca nu am vazut in viata mea asa femeie slaba dezbracata. Chiar am sa ma gandesc pe viitor sa nu mai vizitez asa femei chiar atat de slabe. 

 

Si acum notele:

 

Locatie: 8 - ca are aer conditionat pe vremea asta, si baia era dotata

Aspect: 6 - slaba, fara tate fara cur

Igiena: 8 - nu a facut dus inaintea mea, nu am simtit nici macar miros de transpiratie

Atitudine: 8 - era amabila, si incerca sa ma convinga sa mai revin.

Masaj erotic: 8 

Oral: 7 - fara deep, nu lins la oo, si protejat

Normal: nu am cerut

Platit 70 de lei

De revenit? de aia 70 de lei mai bine ma imbatam si faceam laba la final :))

 

As pedepsi-o ca in topicul deschis pe Decebal fiindca si-a pus poze false! Sa zic ca daca ar fii ale ei cred ca sunt facute amu 10 ani.

 

Numai bine.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

 

 
Mai are un topic deschis de mine - http://nimfomane.com/forum/topic/43579-bruneta-sexi/ @pisicuts uneste cele doua topice si vin cu recenzia mea mai jos.
Salutare
Crezand ca e fata din poze, m-am hotarat sa ii fac o vizita. Locatia o are in spate la Scala, in acelasi bloc si aceeasi scara unde a avut locatie Crina siliconata, doar la alt etaj. M-a primit politicoasa , dupa caldurile astea toride, am cerut sa fac dus.  Am primit prosop curat , si am facut un dusulet. Baia e dotata cu prosop curat si diferite geluri de dus. Cand m-am intors de la dus era dezbracata, atunci am recunoscut-o ca era fata careia i-am deschis topic si avea locatie pe Milcovului, eu atunci am refuzat-o. M-a intrebat ce doresc si i-am zis ca doar umPic de masaj erotic si oral. Mi-a cerut banii 70 de lei. 
Locatia este un apartament cu o camera si un lucru bun este ca avea aer conditionat functional. Oana, cu toate ca mie imi plac fetele mai tinere, si mai slabute, dar aici nu am nimerit.. este mai slaba de 45 de kg , este mica de statura, bruneta si are in jur de 35 de ani. Tate zero, cur ca la un copil, nici nu am atins-o , nici pupat macar sau mangaiat...dracu stie de ce am ramas. :slap2  Masajul erotic este cumva.. cred ca crema era si putin mentolata ca simteam oleaca de racorire. Apoi sa vedem cum se descurca la oral, a pus prezervativul peste "gigi" care era tot uns de crema si dupa vreo doua minute am terminat la ea in gurita in prezervativ. Dupa care m-a sters cu servetelul. 
Se vedea pasarica epilata, nici macar nu am pus mana pe ea.. atata e de slaba ca nu am vazut in viata mea asa femeie slaba dezbracata. Chiar am sa ma gandesc pe viitor sa nu mai vizitez asa femei chiar atat de slabe. 
 
Si acum notele:
 
Locatie: 8 - ca are aer conditionat pe vremea asta, si baia era dotata
Aspect: 6 - slaba, fara tate fara cur
Igiena: 8 - nu a facut dus inaintea mea, nu am simtit nici macar miros de transpiratie
Atitudine: 8 - era amabila, si incerca sa ma convinga sa mai revin.
Masaj erotic: 8 
Oral: 7 - fara deep, nu lins la oo, si protejat
Normal: nu am cerut
Platit 70 de lei
De revenit? de aia 70 de lei mai bine ma imbatam si faceam laba la final :))
 
As pedepsi-o ca in topicul deschis pe Decebal fiindca si-a pus poze false! Sa zic ca daca ar fii ale ei cred ca sunt facute amu 10 ani.
 
Numai bine.

 

te.o fi facut cu crema chinezeasca de aia micuta camforata  :laugh2

 

Scuze de minus :(

tu te.ai imbatat deja si nu ai mai vazut ce punct  dai   :laugh2 :kiss3

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

te.o fi facut cu crema chinezeasca de aia micuta camforata  :laugh2

 

 

tu te.ai imbatat deja si nu ai mai vazut ce punct  dai   :laugh2 :kiss3

Astept avionu cu sticla in mana =))
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

17

Fiind in zona Decebal am sunat-o pe Oana, mi-a zis ca e disponibila in jumatate de ora, astfel ca am mers intr-un local sa beau ceva ! O resun, i-am zis ca eu am sunat-o in urma cu 30 de minute, a zis ca pot veni ! Mi-a zis blocul, gasit pana la urma, am resunat-o sa-mi spuna apartamentul, mi-a zis codul de acces ! Am intrat in apartament, i-am dat banii, m-am dezbracat si am mers la baie, la revenire ma astepta goala ! M-am intins pe burta, a inceput cu un masaj la gambe, apoi coapsele, fundul, spatele, pret de vreo 15 minute ! Mi-a zis ca ma pot intoarce, s-a dat cu crema pe maini si a inceput sa-l frece pe Cristinel dupa care a montat prezervativul, oral vreo 2-3 minute, apoi i-am zis sa vina peste mine, a sarit bine-n el, simtind ca-mi vine sa ma termin am schimbat pozitia ea pe spate, dupa cateva pompari m-am si terminat in timp ce ea se unduia eu continuand s-o mai penetrez ! A dat jos prezervativul avand grija sa nu patez patul, apoi mi-a oferit un servetel umed !

 

Aspect:7/8 ma asteptam sa fie mai slaba, dar e mai degraba slim dupa parerea mea, gusturile nu se discuta, sani mici, fundulet micut,mie mi-a placut fizicul ei

Locatie 7 nu functiona becul la etajul respectiv, iar in baie erau atarnate haine la uscat, bine c-am facut dus acasa, pe pat n-avea asternut, in schimb are aer conditionat in camera !

Masaj de relaxare 7

Atitudine 6 nu vorbea, raspundea la intrebari si cam atat

Igiena 8 in tp ce ma imbracam a fugit la dus , n-am simtit nimic suspect

Raport calitate pret bun dupa parerea mea

oral protejat 5 fara atentie la zonele adiacente, fara deep, ajutat cu mana

normal 8 data viitoare o pun si capra

tarif:70 lei aprox. 20-25 de minute

  • Like 11
Link spre comentariu

  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu

 Nu merita tipa 70 lei eventual 50.Nu are grija la zonele adiacente,te grabeste.Daca o sa lucreze pentru 50 lei oral normal si 70 oral cu anal atuncea poate o sa ma duc da altfel nu o recomand

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...