Sari la conținut

0756629663 Laura


Vizitator apuci

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Sunt dezamagit, am sunato pe laura, duminica cred, sau sambata numi amintesc exact, si a raspuns alta fata, spunandumi ca nui laura, am intrebato daca presteaza si ea o zis ca da iam zis ca merg sa vad, cand ajung ghici ce, era o blonda slaba de ethnie roma, o vezi zilnic langa vivo mol , avea si tupeu sa ceara 150, deci laura daca umbli cu astia.... eu ce sa zic success.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Fratilor, am vrut si eu sa trec pe la duduie. O sun, zice ca e ok, o intreb unde, imi da adresa si zic "ok, par cam in 15 minute e bine?". Ea zice ca are nevoie de vreo 40. Zic "ok, atunci te resun peste vreo 40 de min pe la 14:30" Totul ok pana aici. Ajung in zona la ora stabilita, o sun nu raspunde. Bun, mai astept 5 minute. O resun suna de cateva ori si inchide. Imi zic eu "n-o fi gata. mai astept 5 minute". Sun din nou, telefonul inchis... Am tot incercat pana pe la 3 si 10 si nimic. tot inchis.

Na. Eu ce sa inteleg? Nu putea spune de la inceput ca nu se poate?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0756629663
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0756629663
  • Oras:Baia Mare

Svuzama roocoo am zis sa vi in 40de min deoarece eram ocupata .am avut un client si a ramas mai mult.telefonu nu il tin cu mine in camera deoarece daca suna nu e ok.posibil in timp ce ai sunat u mai erau apeluri si a intart casuta am fost pana la 4in locatie imi pare nespus de rau chiar nu a fost cu intentie

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...