Sari la conținut

0756629663 Laura


Vizitator apuci

Postări Recomandate

buna seara dragii colegii

am fost si eu la domnisoara laura si am sa fac o  scurta recenzie ,in primul rand arata mult mai bn ca si in pozze are un corp frumos cu forme ai pe ce pune mana carne tare frumos bronzata de la solar bineinteles,am ajus la ea ma servit cu un pahar de suc o tigara o poveste si in camera sa nu uitam motivul pt care am si mers,intai merg pt o scurta curatare la baie o reimpostrare nu ca nu as fi facut acasa dar pe drum venind de la tm mnoa stiti cum e,priimit prosop curat,papuci ajungang in camera ma asteapta laura pe pat facem un 69 de viss era mai oki daca era fara dar din cate mia zis nu presteaza defel fara

sarutari mangaieri ,are o piele super fina ,gaurica chiar strampta  chiar nu credeam....finalizare dogy still chiar si-a meritat banii,e atenta la zonele adiacente,mam simtit bine de tot..in concluzie o recomand cu incredere,zona foarte buna,retrasa,locuri de parcare chiar si in spate asa mai cu perdea:)pt cei insurati

ce sa zic e buna din toate punctele de vedere

spor la ciocanit

te pup laura si next timp kisss,

Link spre comentariu
  • Oras:In PLM
  • Oras:In PLM

poza din postarea #337 iar e falsa (unde pula mea iti tot dispare tatuajul? )

                             #339 din nou falsa (nu seamana tatele tale deloc cu cele perfecte din acea poza)

 

ce iti place sa umbli cu cioara vopsita.

 

Pentru poze false si postarea repetata pe topicele altor fete (si la Simona din Top) te propun la DE EVITAT!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:In PLM
  • Oras:In PLM

Fa poze reale, astfel eviti momentele tensionate cand te vezi pentru prima data. Mai mult, unora le place asa cum esti.

asta nu e la prima abatere.

si anu' trecut a fost prinsa cu matza in sac cu poze furate

hai sa o tot iertam cand ne fute si fraiereste la modul asta

 

LAURA - DE EVITAT!

Link spre comentariu
  • Oras:In PLM
  • Oras:In PLM

uitativa la postarea nr. 220 de pe pagina https://nimfomane.com/forum/topic/6992-0727652682-laura-caragiale/page-11

si in vara incerca sa pacaleasca. cine stie cati futangii nu au mers cu pula sculata pe baza pozelor alora si au ramas desi siau dat seama ca nu e ea in poze?

 

e o MINCINOASA si o HOATA DE POZE

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...